Гласуване за колаж стил "Anne Geddes"

  • 8 428
  • 221
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 375
Страхотни колажи Grinning

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
5-18-27-41
давайте с коментарите


Ани, мисля че ти даваш много интересни коментари. Още повече, че имаш опит в такава категория. Очаквам твоите коментари с интерес...

# 17
  • Мнения: 3 810
И тук няма да гласувам, защото съм пристрастен участник Mr. Green
Ще следя коментарите ви!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Гласувах  Peace
17-18-20-30-32 това е моят избор Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 4 025
Гласувах за 4,8,27,29 и 36.И поне още пет , които много ми харесаха.Браво на всички участвали в тази категория!!!

# 20
  • Мнения: 6 472
Затрих два часа ценно работно време в разглеждане на нещата Laughing Има някои наистина много добри работи, поздравления! След дълъг размисъл реших да гласувам за 4, 30, 32 , 35 и 36 и за съжаление нямам повече гласове:( Харесват ми също и 5, 7, 20, 27

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз след дълго умуване гласувах за 4,6,18,20,32. Не съм гледала дали са перфектно изпипани защото по-важното за мен е да създават настроение, а тези най-забавни ми се видяха. Харесвам и още поне пет колажа, но няма как да гласувам за всички Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 591
хубави неща са се получили! браво  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 406
38 е моят фаворит

# 24
  • Мнения: 11 315
Не знам дали да почвам с коментарите от сега, че 41 колажа не са лесна работа за коментиране.
Лично моите гласове отидоха за 4,11, 15, 31 и 37.
Срам ме е да си призная, че се олях тук и можете да ме дисквалифицирате за прекалено участие hahaha
Само ще вметна, че на Лулу са и харесали две мои неща Whistling

# 25
  • София
  • Мнения: 2 040
Аз тук още размислям... Thinking До вечерта се надявам да реша.
За тази категория трябват 2 тура Mr. Green

# 26
  • Мнения: 8 505
Само две от работите са нови за мен-такива,каквито не съм виждала.Гласувах за тях.

# 27
  • Мнения: 1 120
гласувах,но номер 30 и 37,ми обраха точките

# 28
  • София
  • Мнения: 64
Страхотни са, браво моми4ета   bouquet  и аз гласувах. Чудих се между два  newsm78 , за това и гласувах за два от колажите!  bowuu

# 29
  • Мнения: 2 270
започвам с коментарите.Надявам се повече момичета да се включат и да няма обидени
1-хубава идея,но бледнее спрямо останалите
2-аз лично бих сменила фона и бих поработила още върху детето/малко ми е като отрязано
3-колажа е добър,но е по скоро приказен отколкото в стила на Anne Geddes
4-перфектно изпълнение изпълнено с настроение/само надписа -можеше и без него/
5-идеята е страхотна само вазата не ми допада като десен
6-тук фона не се връзва с останалата част
7-този колаж е добър -само може би косичката трябваше да се махне newsm78
8-идеята е добра но...дечицата с тези дрешки ......трябвало е нещо да се направи по въпроса
9-много красив колаж,но е малко далеч от темата-на авторката колажите са от друг тип
10-тук главичката не е поставена добре
11-този колаж много ми въздейства.много нежен,изчистен
12-тук върху детенцето е приложен филтър ,който не му отива
13-и тук е можело още да се поработи.Качеството куца
14-също като 13
15-тук детето се губи ...и този черен фон newsm78
16-този колаж е супер.Само малко сянка за обем трябваше да се сложи
17-този колаж стои като незавършен.Трябваше и другото детенце да е в ябълката и може би без тези рисувани пеперуди Laughing
18-това ми е фаворита.Страхотно изпълнение
19-тук бих махнала това което се носи в небето ,бих направила майката с бебока по големи и бих поработила по перличките ,че стоят много изкуствено
20-колажа като замисъл е прекрасен.малко сянка му липсва и на него  и детето е много блюрнато по краищата Laughing
21-фона не ми харесва и етикетчето,че е лошо изрязано.Иначе идеята и изпълнението са добри
22-ах тези красиви лалета и това прекрасно човече в тях Laughing
23-много е приказен  този колаж
24-тук детенцето трябваше да е с други дрешки или направо с козина newsm78
25-бебенцето е страхотна ,но колажа също е много приказен/авторката на която подръжаваме не използва такива ефекти/
26-тук трябва доста да се поработи
27-този колаж също е от фаворитите ми.Нямам какво да кажа освен,че ми харесва и то много
28-този също ми харесва много -само ако можеше бебето да е някак по изправено,че така не ми стои много добре
29-този колаж е в стила на Сейдж-незнам дали тя го е правила newsm78.Харесва ми
30-този колаж е много красив
31-тук липсва поне още едно дете -има празноти в цялата композиция
 
отивам малко да почина

Общи условия

Активация на акаунт