Гласуване за колаж за бременни стил Ан Гедис

  • 4 996
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 025
Гласувах за N 5

# 16
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Гласувах за  №6 ( целият свят, събран в малкото същество, което носим под сърцето си).

# 17
  • Мнения: 1 941
И аз гласувах за номер 6. Естетически най-издържана ....

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 13:52 от кошничката

# 18
# 19
  • Мнения: 2 591
най-много ми хареса номер 2  Peace

Без да ми се сърдите,но според мен тази категория е неуспешна.Нито един от колажите не е постигнал някакво внушение.Повечето са  бременни жени със нещо залепено на корема.Много трудно гласувах.

за съжаление и аз останах с подобно впечатление  newsm78

# 20
  • Мнения: 934
Гласувах.
За №6.

# 21
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Без да ми се сърдите,но според мен тази категория е неуспешна.Нито един от колажите не е постигнал някакво внушение.Повечето са  бременни жени със нещо залепено на корема.Много трудно гласувах.

Може и така да е, но с малкото снимки, които бяха предоставени(още повече позите на дамите са почти едни и същи, което е донякъде разбираемо), мисля, че момичетата са се справили много добре!   bouquet То и аз имах някакви идеи, но установих, че нямам подходяща снимка на бременна жена и направо се отказах! Даже съм изненадана от това колко добре са се справили някои! Peace

# 22
  • Мнения: 11 315
Трислон е много права!
Аз лично смуках от пръстите си!
Измъчих се с лошите снимки, които момичетата доброволно ни предоставиха и накрая изрових една от нета.
Наталина, да знаеш за друг път Wink

# 23
  • Мнения: 4 406
след разбора ще е по- лесно да коригираме грешки.

# 24
  • Мнения: 3 810
и аз като четох наталина си мислех...
Вярно, че уж да бъдат уважени момичетата, ама пък като са лоши снимките Thinking
Или пък да се използва част от тях, не е нужно да се вижда бял сутиен...
Или да се скрие по някакъв начин, или да се резне дотам.
Или бели гащи Sick Ами...не е казано, че снимките трябва да са изтипосани без редакции и непременно трябва да си личи кой е на снимката.

И аз ползвах моя корем за колаж, ама не си личи че съм аз, нито има гащи и сутиени...не е тука де...
Вечернице, май съм гласувала за теб Mr. Green

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
За номер 6 гласувах Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 039
С риск да съм по-груба, тези колажи не ми допадат.
Гласувах за номер 5, че е най-свеж, цветен и има върху какво да помислиш над него.
Колажи, на които бременните са с 'нещо' с корема, направо ми действат гадно. Като рана в плътта Sick
Сигурно защото съм бременна /и то доста/ и затова така.

# 27
  • Мнения: 1 084
Гласувах Simple Smile) Номер 5 Simple Smile)

# 28
  • Мнения: 684
Гласувах за  №6 ( целият свят, събран в малкото същество, което носим под сърцето си).

И аз така гласувах, и така усетих и посланието. Харесва ми и че колажът е много изчистен без излишни и самоцелни ефекти. Определено ми се откроява от останалите!

# 29
  • Мнения: 11 315
С риск да съм по-груба, тези колажи не ми допадат.
Гласувах за номер 5, че е най-свеж, цветен и има върху какво да помислиш над него.
Колажи, на които бременните са с 'нещо' с корема, направо ми действат гадно. Като рана в плътта Sick
Сигурно защото съм бременна /и то доста/ и затова така.
Нека да си груба! Но поне сподели твоето вътрешно усещане. Ти как би го направила?
Интересно ми е точно виждането ти като бременна! Затова те моля да споделиш. Praynig
Мен лично ме движеше мерака да имам трето и вътрешното ми усещане допринесе за резултата.

Общи условия

Активация на акаунт