Какви са ви половинките?

  • 34 336
  • 251
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 569
Душичка ми е тя... Ама жена ... Вари я, печи я - жена си е ...

# 61
  • Мнения: 94
Моя мъж малко е на настроения,но като цяло е супер във всяко едно отношение и си го обичкам много Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 1 844
пу-пу,да го осерат гаргите,но моят мъж е перфектен. smile3521

# 63
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Вси4ко най лошо и вси4ко най добро са се събрали в него  ooooh!
И ве4но няма угодия  newsm78

# 64
  • Мнения: 1 817
Той е КОЗИРОГ, а аз съм ЛЪВ  Mr. Green . Който разбира от нумерология, ще разбере какъв мъж съм си взела  Laughing !

# 65
  • Мнения: 106
Моята половинка е овен
No CommEnt

# 66
  • Мнения: 64
 Аз съм ОВЕН,а той СТРЕЛЕЦ-най-добрата комбинация според някои.Той е много добър,но аз съм си инатичка и рогатичка,все с рогата напред.

# 67
  • София
  • Мнения: 430
Аз вече в една тема бях писал,че в един момент съм с фурия,а в следващия момент кротко агънце.Какво да кажа жена в 100% смисъл на думата.На всичкото отгоре зодия Близнаци.Късметлия съм нали? Grinning Grinning

Още преди да прочета, че си писал зодията си казах "явно е близнаци". Аз съм същата, готини сме  Laughing

Половинката ми е точната, не я заменям за друга - хем мъжкар, хемм романтик  Sunglasses

# 68
  • Мнения: 94
Моят мъж е от така наречените "тихи води" Wink Вярно, че е дълбоко и опасно, но пък рискът си заслужава Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 038
Какъв е?Ами ЧОВЕК с всички слабости и гадни навици ,като всички хора.
Душица,светата вода ненапита,никога не е виновен,винаги е прав Laughing
Майтапя си се аз,ама наистина ми е добър,само дето се чудя как още ме търпи,ама къде ще ходи нали уж ме обича.

# 70
  • Мнения: 134
Половинката ми е коренна противоположност на мен, ама ние затова толкова много се обичаме, а пък и не ни е скучно Party

# 71
Моята половинка никога не казва нищо конкретно и винаги аз не съм разбрала . Все се трепе за благото на семейството а пък аз си измислям всевъзможни глупости с които му вгорчавам живота . Най -обича да не е вкъщи около и след 17.00часа до към 21.00часа . ХА кажете ми каква е моята половинка?

# 72
Моят приятел е зодия дева  скромен мил добър
Аз зодия стрелец инат най добре ме описва израза ЛУДА ГЛАВА!!!!!

# 73
  • Мнения: 85
Моята половинка е Дева, аз Водолей. Имаме общи професии и интереси, но сме и различни (всеки си е личност). Обичаме се, ценим и уважаваме се Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 925
Малеее, това сигурно е най-трудният въпрос. И двамата сме зодия близнаци. Но аз съм по-мека, все да отстъпя, докато половинаката е луда глава, все да се наложи, все иска да е директор всички него да слушат, все той е прав, спи по 5 часа ( ей тва не го разбирам ), дай му да говори - с часове може да не спре, всичко си казва в очите, на никой нищо не спестява и в повечето случаи е доста остър с хората, почти винаги е център на внимание, много ни обича и се грижи за нас. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт