Какво е новото при мен, тема 5

  • 20 984
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 729
Здравейте момичета, ние се завърнахме от кратко посещение при бабите и дядовците за няколко дни.Новото при нас е че адски много ни мъчат зъбките и сме малко криви, искаме все на ръчички, в количката като че ли има топлийки  Grinning.
Между другото използвам Калгел но мисля че не и действа толкова.Кажете ми моля ви нещо друго ефикасно.Чета в списание "Моето бебе и аз" разни реклами но незнам какво да взема.Единствено за Калгела съм чувала, защото е най разпространен.
lilia_n_s надявам се че срещата е минала добре.
 Peace Hug

# 16
  • Мнения: 224
 Hug Hug Hug вчера подадохме документите  Grinning  Grinning  Grinning е върнаха ни за бележките от психодиспансера не били тези ама отърчахме и до 16,00 часа се върнахме с тези които искаха. Само се чудя защо две седмици директорката на района ще умува кой социален работник да ни даде   newsm78 Какво толкова мислят тези хора незнам. Все пак съм доволна, че извадихме всички документи. Не ми дадоха вх. № на вас дават ли ви? Попитах за номер ама ми казаха че така само ги взимали  newsm78 Сега започва чакането

# 17
  • Мнения: 88
Здравей Косси и аз подадох документите без да ми дадат входящ номер, казаха ми , че не е важен за мен. Сега и при нас остава чакането. казаха ми да се обадя след 10 дни за да се уговорим за среща.Пожелавам ти успех.

# 18
  • Мнения: 1 612
Здравейте отново!
Да се отчета венага:
Сещата мина изключително добре. Лори се държа много прилично! (Чак не можах да повярвам  Laughing).
Говорихме си спокойно. Разпитваше ни как сме се запознали, за работата и за братята. Нямаше неудобни въпроси.  Laughing
Следващата среща ще бъде към 20-ти.
Вече се успокоих!
bobkas ние си вървим с късмета. Определената ни социална работничка напуснала и добре, че напомнихме за себе си, че иначе ...... И така сега ще караме по ускорената процедура.

# 19
  • Мнения: 224
Уууф, благодаря ти Ивон71 така се бях притеснила че нямам номер, явно че не навсякъде дават. Благодарят ти още веднъж.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 517
Ох, не му е много тук мястото, но понеже много ви обичам и уважавам и понеже това е голяма част от живота ми, ще се похваля - излезнаха ми резултатите от амниоцентезата - резултатите са добри - няма генетични проблеми и януари месец  чакаме девойка - внимавайте, майки на девойки, че иде конкуренция  newsm44 newsm68 smile3533

# 21
  • Мнения: 2 722
Фоксче, браво на теб - от тук нататък само спокойствие, да ми пазиш снахата  newsm51

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 205
Браво Фоксче, прекрасни новини! Hug

# 23
  • Мнения: 224
На Фоксчето    bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet стискам ти палци браво!

# 24
  • на път
  • Мнения: 2 804
.... януари месец  чакаме девойка - внимавайте, майки на девойки, че иде конкуренция  newsm44 newsm68 smile3533

Божеее!!!! Страхотна новина да знаеш Фоксче  Hug!!!!

# 25
  • на път
  • Мнения: 2 804
.... януари месец  чакаме девойка - внимавайте, майки на девойки, че иде конкуренция  newsm44 newsm68 smile3533

Божеее!!!! Страхотна новина да знаеш Фоксче  Hug!!!!

Как ли ще се радва Исак милият!!!  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 084
Ами сега? Колко ставаме на опашката за снахата? Фоксче радвам се най-искрено за теб и семейството ти!

# 27
  • Мнения: 341
Фоксче   bouquet Чакат те незабравими моменти и преживявания  Hug

Аз се появих най-после,но май пак ще е за малко.Новото при нас е първосласника  ooooh!

http://www.kremy.snimka.bg/album.php?album_id=173913

Голяма тръпка и вълнение  Simple Smile Прекрасно е да си първолашка майка  Wink

Лъчезар пък ходи в един център понеже си има нова диагноза - хиперактивност и сега това е неговото частно училище( не може баткото да ходи на у-ще,а той не) та намерихме решение.

Момичета не пиша защото нямам никакво време след случките през лятото ( когато Лъчи падна от пързалката) не сме спрели почти да ходим по доктори   Sad а и сега с ученика съвсем не ми остава време.Лъчи е с пристъп пак и отделно психолози и психиатри тестове и щуротии и на детска градина още не е тръгнал.Божеее оплаках ви се хубаво,но пък не е чак толкова зле положението намираме време и да се посмеем и да поиграем,а и понякога да прочета хубавите новина тук.

Прегръщам ви всички и когато мога пак ще се включа. Hug

# 28
  • Мнения: 2 722
Креми, липсваше ни.
Кико направо цъфти първия учебен ден. А това розовото присъствие да не е снахата - гледам все за ръчичка я държи  Laughing

Пожелавам успешна терапия на Лъчи - с такава всеотдайна майка не се съмнявам че кризите ще намалеят и спокойствието ще се възвърне.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 212
Фоксче,стискам палци-точно тук му е мястото.Само бъди спокойна и благословена.Освен това 26 септември наближава,това беше датата мисля и за това стискам палци.Креми,честит първокласник!Бъдете живи и здрави всички. Peace

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 21:14 от февруари

Общи условия

Активация на акаунт