Как празнуват рожденния си ден децата в детската градина

  • 1 636
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
хм, зависи от градината явно- при нас разрешиха торта, задължително придружена със сертификат, сладки и натурални сокчета. оставих апарат и имаме страхотни снимки. даже са духали свещички  Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 1 044
Роденният ден в детската градина се състоя тази сутрин. Според мен се получи добро парти. Последно се спрях на актьори и театър. Изнесоха представление в детската градина, като разказаха приказката за Трите прасенца. Децата останаха доволни. Бяха активна публика. Grinning Поръчах торта със сертификат, доставиха я там на място. Беше нещо различно, по-интересно от ежедневните им игри и забавления и затова и аз останах доволна. Сладкото ми момченце не можа да угаси свещичката си, духайки я. Simple SmileДва пъти я палехме и не успя. Аз помогнах малко. GrinningПяха му песнички, свириха на китара. Хубаво беше.
Сега ни предстои парти в къщи, пак ще има торта и свещи. Ще дойдат бабите, леля и братовчеди. Ще има подаръци и лакомства, както си му е реда. А и как иначе-навършихме 3 г., не е шега работа. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт