Актуални ли са шлиферите?

  • 8 065
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Според "Воуг" вече не били. Rolling Eyes
Обаче аз няма да ги послушам.  Crossing Arms Аз обичам шлифери, пък.
Всички ексхибиционисти ходят с такива.  Joy

# 46
  • Мнения: 4 076
Имам един невероятен, пепел от рози. Не смея да го сложа Rolling Eyes
От Бургас ли е купен?В един магазин на Алексадровска ...не му помня името,за официална дамска мода...ако е той,много е хубав шлиферът,слагай го  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 1 176
Всички ексхибиционисти ходят с такива.  Joy
Mr. Green верно бе  Mr. Green ексхибионистите не са много актуални за щастие  Grinning

# 48
  • Мнения: 4 737
Подарък ми е и е невероятно красив. Малко до над коленете, със страхотен колан. Материята прилича на някакъв твърд сатен, а вътре е леопардов. Все слагам един прав панталон, високи обувки, обличам шлифера...стигам до асансьора и се връщам Confused

# 49
  • Мнения: 401
Подарък ми е и е невероятно красив. Малко до над коленете, със страхотен колан. Материята прилича на някакъв твърд сатен, а вътре е леопардов. Все слагам един прав панталон, високи обувки, обличам шлифера...стигам до асансьора и се връщам Confused

а защо не излизаш с него? newsm78

# 50
  • Мнения: 4 737
Нещо не се чувствам комфортно, идея си нямам защо но ми е меко казано неудобно да изляз с шлифер. Сигурно аз съм сбъркана нещо, простете...

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Актуални са,аз имам еди от минналата година и сега пак ще си го нося.

# 52
  • Мнения: 1 318
Вчера си взех един trenchcoat от Steilmann - не намерих снимки в нет-а, за да покажа. Много е хубав - бял... Мисля да си взема и черен. Мисля, че са актуални и доста елегантни.

# 53
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Все още са актуални, и трябва скоро да се сдобия с един. Носи се най-често в комбинация с рокличка или туника, клинче и балерински обувки. Тийнейджърките го носят с дънки и гуменки. Идеален е и за по официално облекло. Въобще импровизирайте.

# 54
  • Мнения: 619
Е хубаво в какви диапазани варира еддна пдообна дреха .. като за бедна студентка .Щото много си ми харесват ама тия... трицифрени суми Tired

# 55
  • Мнения: 4 076
Е хубаво в какви диапазани варира еддна пдообна дреха .. като за бедна студентка .Щото много си ми харесват ама тия... трицифрени суми Tired

Най-евтиният,който аз съм виждала,е 69 лв. и никак не е лош.Има ги в черно и кафяво.Класически модел,можеш да го освежиш с шалове и т.н. и да е по-шик от "трицифрените" суми  Wink

# 56
  • Мнения: 619
LilaC Благодаря!
Simple Smile Значи има и надежда за мен Simple Smile ... аз съм от Варна ама предполагам ценитя няма да са много различни Simple Smile днес ще мина набързо Wink да видя как е положението Simple Smile
Аз и без това черно обожавам Whistling

# 57
  • Мнения: 281
Ще вметна, че това не са "шлифери" - думата преведена на английски е :
     raincoat
     macintosh
     mackintosh
     ulster
     ulster
     waterproof
    burberry
     oilskin,  - изработва се от характерния промазан плат...
Това, което посочвате на снимките е тренчкот trench coat/ trenchcoat и на мен ми е страшно симпатичен. Определено е много актуален, както предния, така и този сезон Peace


http://www.style.com/trends/classic/090504

дали е шлифер или тренчкот не е толкова важно...
важното е, че е класика, която е хубаво да имаш в гардероба си, дори и да не е на Burberry  Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 3 328
Страхотна презентация!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт