It`s Raining Mеn! --> Немска тема № 44

  • 17 056
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 907
Йес фрау Паули, посмях се днес сама, жалко, че мъжът ми го нямаше, че да му кажа, че няма смисъл да се женим. Само на разбрах какво става след 7 години ако НЕ желая да се разведа и забравя да го спомена на амта - май ти се "закрива" брака от самосебе си. То стана като с О2, пропускаш нещо и хоп номерът, пардон - бракът, закрит  Laughing

# 241
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
И какво сега....?  Shocked
Ще сключваме брак на всеки 7 години ли?
Има и нещо хубаво....на втората сватба ще бъда с зелена, по-точно резидава рокля!  Joy

Сърфи, данке за линка!   bouquet

# 242
  • Мнения: 3 521
Е ТОВА МИ Е МЕЧТАТА НА ЖИВОТА! Ама защо на 7 години - по-добре на 3. Искам брак в Бург, в Католическа черква, на открито, на Малдивите, под вода, на някой планински връх, Хавайска сватба, сърфистка сватба, кичарска сватба...а колко рокли си харесах в последно време лелеееееее ooooh! . Паули! Паули! Hug  bouquet Hug  bouquet

Татянка, благодаря и на теб Peace

# 243
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
И аз искам рокерска сватба!
Ще си ушия специално за случая кожена рокля или гащеризон!  Joy  Joy  Joy

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 12:43 от Шехи

# 244
  • Мнения: 22
Аз от нашите съм много доволна. Въобще не се виждат никакви дупки, и контактите не представляват никакъв интерес.  Wink

# 245
  • Мнения: 3 423
Брей, живнали сте, гледам!
След 7 години брак може договорът да
бъде продължен, разбира се. Сигурно и
автоматично, както О2 и другите капути.
Иначе госпожата поне е красавица.
Като си помисля колко семейства се разбиват
след някоя и друга година, има логика в идеята.
Женен си 3 години, ако си по-кораво копеле,
може и 7, идват кризите, вместо да се чудите
къде да търсите адвокати, какво да правите,
просто си казвате по едно чусиковски и баста.
Но пък адвокатите ще умрат от глад. Така че и
това не е хуманно. Трябва да има други варианти.

Сърфи, току-що видях, че хотелът, който исках да
ти препоръчам, върти около 200 евро на нощ, иначе
е много централен до Центрум, разбира се. Хотелите,
дето ти препоръчаха ди Дамен, са в Миите. Гответе се
за яко трамбоване, Берлин е мамата си трака на площ.
Дано поне да не вали. Съветвам ви да имате шапки, че
вятърът е мегаужасен, пронизва и мозък, и кълки, и всичко.

# 246
  • Мнения: 2 907
Лиске, за мен уважение нямаш. Питам те какво е ЛУП, цял ден те чакам, тя за Берлин MIETE говори  Laughing

# 247
  • Мнения: 11 320
Мда, не е честно! Тамън изпуснах срока с цяла година.
Таз Паули не можа ли по-рано да се сети Joy
Сега ще вися като кудук през следващите 6 г. Crazy
Луди хора, а пари получават да мислят глупости. Барем да беше катурнала Щойбер като хората hahaha

# 248
  • Мнения: 3 423
Лиске, за мен уважение нямаш. Питам те какво е ЛУП, цял ден те чакам, тя за Берлин MIETE говори  Laughing

Мiete във Mitte не е като Miete във Wilmersdorf, хохохо.
Бабата на един младеж слушала, че завалията тоя месец
дава 500 евро за Миитето, другия месец пак 500 за Миитето...
Па не издържала и попитала "Абе, кой е тоя Митето, че всеки
месец му даваш по 500 евро." Лууп са май припейдките на О2.
Не знам обаче за кво говориш и затова си трая. Аз съм с някакъв
стар договор още от времето на Виаг Интерком. Всичките обаче
са от задругата на педеругите. Включително и Вови. Книга ли каза?

# 249
  • Мнения: 2 907
Ама вие грешно сте разбрали идеята на фрау Паули. Не става дума за празнуване на всеки 7 години. Става дума за развод ако желае човек. Ако не желае да се разведе го чакат бюрокрация и разходки до амта, за да сигнализира това си желание. Ей таквиз абсурдитети от другарчетата ни демократише кристен. Признавам си, че към Байерн имам много подигравателно и (меко казано) негативно отношение благодарение на ей тез католикен дето не говорят хохдойч.

Цъкайте бързо

# 250
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
ХА!!ХА!! Това ли е хохдойч? Или плат дойч?
Все едно някой азилант от далечния изток/ не конкретизирам, Лиса да не ме обяви в расизъм/   говори на немски  Joy
Дайде снимка на красавицата...Тя да не е като певицата/их...забравих й името / ,три брака с три деца, от всеки по едно!

Говори ми Мистик, говори ми...от месец сме към О2

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 13:57 от Шехи

# 251
  • Мнения: 2 907
Ааа, Габриеле Паули направи една гореща фотосесия за мъжко списание, където беше само по латекс Wink

Абе звъннах им на хотлайн на О2. Този номер, за който ме заплашват не ми е познат. Дубиозна работа. Нечий чужд Луп са ми пратили.

# 252
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
 
Цитат
Не е истина, просто

ПП - Моя приятелка ,която живее в Германия ми е казвала ,че им удържат от заплатите някакъв данък - подпомагане за сънародниците им в бившата ГДР...

Как ще коментирате това? Удържат ли ви данък, на вас, на съпрузите ви, какъв процент?

# 253
  • Мнения: 11 320
 
Цитат
Не е истина, просто

ПП - Моя приятелка ,която живее в Германия ми е казвала ,че им удържат от заплатите някакъв данък - подпомагане за сънародниците им в бившата ГДР...

Как ще коментирате това? Удържат ли ви данък, на вас, на съпрузите ви, какъв процент?
Вече 18 г!
Нарича солидаритетсцушлаг или нещо подобно беше. Не помня какъв е процента, в рамките на едноцифрените е.
Искат вече да го премахват.

# 254
  • Мнения: 7 605
 
Цитат
Не е истина, просто

ПП - Моя приятелка ,която живее в Германия ми е казвала ,че им удържат от заплатите някакъв данък - подпомагане за сънародниците им в бившата ГДР...

Как ще коментирате това? Удържат ли ви данък, на вас, на съпрузите ви, какъв процент?

Да, zолидаритетсцуШлаг, 5,5% от данъка, беШе 7,5% преди.

Общи условия

Активация на акаунт