American "Friends" темичка # 26 (The one with... "no name")

  • 13 228
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 116
Абе и тия от $60 си заслужават, само и само да не бъркаш на ръка, а като почнеш да печелиш от тортите Wink само от една торта ще си купиш КитченЕд. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 800
Вики, невероятна торта Hug.
 Край, реших се ще се пробвам за РД нa мъжлето другата седмица. Нямам Kitchen Aid, само едно 15 гoдишно миксерче от снаха ми,  ама съм се навила яко. Ако някой има малко време, може ли да ми пише бързо за украсите с фондан, плийз. Praynig Как се казва на английски и откъде мога да си купя? С какво изрязвате цветята и ги оцветявате? Може и на лични, но сигурна съм, че има и други мами дето точим лиги и искат да знаят. Много, много ще съм ви задължена. Hug

# 77
  • Мнения: 368
Охх Танита забравих да спомена ...да правих я с твоя мус,много е вкусен...купих си и аз китчен ейд миксер за целта,страхотни миксери са. Hug

Е честито ти придобивка, много полезно нещо за тортоправещите Simple Smile, има да си правиш торти сега.



Я, Таннита, кой е този "вълшебен" миксер? Сам ли прави тортите?Simple Smile))
Сподели моля те....Плз...

Анелката,
И аз искам такъв дето сам ги "прави" тортичките. И понеже още не са изобретили, одеве си купих страшно вкусно парченце торта от служебната "кафетериа"(не ме е срам) Wink Joy Wink
Привет на всички "сладкарки"! Шапка ви свалям за търпението и ентусиазма!
Аз все повече се замислям за диета с кисело млекце и плодове.  newsm78

# 78
  • Мнения: 940
бенсон...давай с теб сме. Wink
Само че е трудно да се разкаже как какво и защо.Аз лично първо се рових с гугъл да придобия представа и после вече като имах по конкретни въпроси почнах да питам това което не е ясно.
Аз не смея да давам съвети ,но все пак зависи от въпроса.
Също се вдигни и отиди в Макълс или друг крафт магазин какъвто имате и погледни там при тортените неща ,пълно е с книги със снимки,ще придобиеш по голяма представа със снимки .
Трябва също да инвестираш в някои неща с които да работиш по тортата!

# 79
  • Мнения: 7 091
Момичета, направо ми иде да се застрелям!!!! #Cussing out
ЕЛЕНА ИМА ВАРИЦЕЛА!!! Докторката и каза, че е реакция на ваксината уж...ама аз нещо не вярвам особено. Нищо и нямаше, легна си и след 1 час имаше пъпки. Веднага звъннах, заведох я, но аз вече си знаех, само като ги видях.. Cry Казаха, че щом е от ваксината не е заразна и Калин може да ходи на училище ( дори бележка ми дадоха), щото бил ваксиниран и нямало да пренася заразата, ама аз ще го държа поне до понеделник в къщи.  Cry
Тъкмо си мислех един уикенд да си почина и да идем някъде с децата... Cry

# 80
  • Мнения: 2 254
Тандури,не се застрелвай,бре....ще мине и замине...другия уикенд е твой,ще видиш.

  фондан...разрових гугъла и аз...няма начин....

# 81
  • Мнения: 1 800
Ох, Таndoori, тия шарки не ви оставиха. Дано бързо мине на Ели и стига болести по вас  bouquet

Вики, мерси много. Ще погледна тези дни Hug

Тина, отивам и аз да се ровя Mr. Green

# 82
  • Мнения: 368
Тандури,
Толкова съжалявам, че това се случва с малката ми адашка. Нацелувай я от мен. Дано да премине бързо. Много ти дойде на теб с болести от този вид. Моята майчина съпричастност и много кураж ти "пращам" виртуално!   bouquet

# 83
  • Мнения: 7 091
Аз направо не мога още да го асимилирам...пак ще седят и двамата сума време в къщи и Калин има да реве и да се тръшка що не може да ходи при другите деца, просто не ми се мисли! Rolling Eyes  ooooh! Cry Cry

Благодаря ви момичета за съпричастието! Hug

# 84
  • Мнения: 1 116
Tandoori много неприятно, дано това вече да е последната споходила ви шарка! Аз доколкото знам, тя избила ли е вече шарката, не е заразно, така че не се притеснявай за Калин, а и щом лекарката е казала че е ок, не го дръж детето в къщи, ако иска да ходи на училище.

benson10, ТинаХрис ,  victoria добре ви е упътила. Идете до най-близкия Майкълс или ДжоАнн и ще се ориентирате от нещата които се предлагат, кое за какво е, какво ви трябва като за начало. Там продават и готов фондан,  маслен крем и цвете айсинг, формички също, накрайници, торбички. Има и книги, която и книга за торти да отворите, там има първите стъпки по тортопровенето Simple Smile Повечето продукти са на Wilton, ето някои неща от сайта им, които също ще ви ориентират
http://www.wilton.com/cake/cakeprep/baking/index.cfm
http://www.wilton.com/cake/icing/icingchart.cfm
http://www.wilton.com/recipes/recipesandprojects/icing/rolledfon … icingrecipes#anc6 - работа с фондан
http://www.wilton.com/decorating/basic/index.cfm

# 85
  • Мнения: 1 783
Тандури, съчувствам ти...., това е - няма гаранция дали децата са в къщи или на градина, децата са си деца и боледуват без да те питат кога...

Виктория - Hands Clap  bouquet

Ние сме с дядо да ви се похваля, с Марти са любов от пръв поглед, голямо щастие.

И още нещо да споделя - днес гледах сърдечна операция на 6мес. бебе, страхотно нещо беше. Имаме един гостенин от Китай, сърдечен хирург, и аз ходих с него да гледам операцията. После ходихме да видим една от най-големите колекции на чувешки сърца с дефекти, събират ги да се учат студентите. Казвам ви на вас, защото любимият ми забрано да говоря за това изобщо, защото го втрисало. Извините, ако и на вас ви е така. Ама беше невероятно нещо да го видя на живо...

Пумпал, къде си?

# 86
  • Мнения: 1 783
забравих - бенсън, мерси и джена - също. за инфото за двойно гражданство.

# 87
  • Мнения: 1 436
И още нещо да споделя - днес гледах сърдечна операция на 6мес. бебе, страхотно нещо беше.

 newsm81 Ти медицинско лице ли си по принцип или просто като гост гледаше?

Като малка мечтата ми беше да стана хирург  smile3553. Това, че не станах го отчитам като услуга към човечеството, защото съм малко от кръжока 'ръцете ми пречат' Laughing

# 88
  • Мнения: 368
Тандури, съчувствам ти...., това е - няма гаранция дали децата са в къщи или на градина, децата са си деца и боледуват без да те питат кога...

Виктория - Hands Clap  bouquet

Ние сме с дядо да ви се похваля, с Марти са любов от пръв поглед, голямо щастие.

И още нещо да споделя - днес гледах сърдечна операция на 6мес. бебе, страхотно нещо беше. Имаме един гостенин от Китай, сърдечен хирург, и аз ходих с него да гледам операцията. После ходихме да видим една от най-големите колекции на чувешки сърца с дефекти, събират ги да се учат студентите. Казвам ви на вас, защото любимият ми забрано да говоря за това изобщо, защото го втрисало. Извините, ако и на вас ви е така. Ама беше невероятно нещо да го видя на живо...

Пумпал, къде си?
Бистра, ти с медицина ли се занимаваш?
 Това за "болни" сърца ми е "болна" тема. Баща ми получи инфаркт и почина преди 6 години. Cry Много ми се иска да разуча какви организации има, които се занимават с този проблем и да работя и подпомагам безвъзмездно всичко свързано с превенция и лечение на инфаркта. Дано да ми се удаде такава възможност някой ден! Praynig

# 89
  • Мнения: 233

  но сигурна съм, че има и други мами дето точим лиги и искат да знаят.  Hug

Има, имааа...Почти съм се навила да опитам и аз. Малко повече смелост ми е нужна:-)))

Общи условия

Активация на акаунт