Режим на Пиер Дюкан - 26 част

  • 25 242
  • 632
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 807

Събирам отзиви за рулцата от раци, че се чудя тази вечер дали да си взема Rolling Eyes

Лично мнение - много са гадни  Sick
Ох, обожавам ги! /и моето е лично мнение/  Laughing Sunglasses
Майтапът настрана - много ги обичам, но мисля, че съдържат някакви въглехидрати, наред с оцветителите и другите боклуци, но понеже ги харесвам - от време на време пренебрегвам тези неща!  Mr. Green

# 586
  • Мнения: 980
Рулцата са много вкусни като се прибавят към прясно зеле...и се залее със сос от кисело мляко, горчица и малко оцет...може и един , два домата да се прибавят ( това е за смесените дни )

# 587
  • Мнения: 3 202
ралче, зависи...някъде бях срещала мисъл, която гласеше и лудите могат да пазят диетии да отслабнат, но малцина са тези, които знаят как да задържат килограмите след това...
Това е цитирано в Лечебния глад на Лидия Ковачева
Мис Д! И в търново живеят хора. Имаме и Дюканка там Simple Smile))

# 588
  • София
  • Мнения: 807
ралче, зависи...някъде бях срещала мисъл, която гласеше и лудите могат да пазят диетии да отслабнат, но малцина са тези, които знаят как да задържат килограмите след това...
Това е цитирано в Лечебния глад на Лидия Ковачева
Даже малцина можели да се захранят после както трябва /след дългия глад/.

# 589
  • Мнения: 294
Бляки с тази рецепта направо ме уби-правя банкет с такава салата.Оле направо ми потекоха лигите.Добрече от утре съм на смесен!BlackSnake Heart Eyes

# 590
  • Мнения: 3 202
Мира! Ти наистина ли си на диета от 17 дни?

# 591
  • Мнения: 294
Ами да.От 28.08.Защо бе baci?Просто си бях обаркала линията.не бях написала начална дата на диетата  Wink

# 592
  • Мнения: 980
Миричка  Hug да ти е сладко !!!!

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Здрасти и от мен  afwitch
Ванче, честит Имен ден на Криската! Да ти е жива, здрава и винаги усмихната!




Буба   smile3501Кри
Мише   smile3501
Стели, честити ходещи крачета  - леко и безаварийто  running
Сноу, и ние ще намалим  newsm47
Мис-Д, може  ако не е много режимно да не ядеш хляб и слакиши. А предполагам, че ще има скари разни, дори да са кебапчета и кюфтета все пак е по-добре от баклавичките. Аз може би бих направила това, ако се наложи  newsm53  Ще се набие на очи ако изобщо не ядеш , а не е подходящо да си извадиш консервата с риба тон или кутийката с пържолките в ресторанта  hahaha
5115 и аз се втрещих като прочетох че си ти  Joy Иначе младите май нямат нужда от Дюк.  Whistling
, малкият ми трябва най-напред да го подложа на Дюки и тогава да го препоръчам за твоята щерка  Crazy
Блеки, честита лентичка    bouquet
Момичета, не си определяйте срокове за отслабването. Такива срокове определят японски, зелеви, монодиети и всички от рода - за 10 дена - 15 кила по-малко. При нас принципът е търпение, постоянство и успех!
На мен пък рулцата от раци много ми харесват. Ям си ги така натюр и мога да изям неограничено количество. Може би защото прочетох че имат доста неизвестни съставки и не са съвсем режимни  Joy
За събирането разбрах засега че сме долу горе  Бебче, Айс, Хуба Буба, аз.  За Тиси не разбрах  newsm78 След малко излизам, ще мина през Ефира да питам дали ще ни приютят и ще пиша, ако не там ще питам някъде другаде, няма да останем без подслон Wink

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.

# 594
  • Мнения: 980
След събирането искаме снимки !!!!!

# 595
  • София
  • Мнения: 807
Вещи,  Hug
Да, и аз настоявам за снимки и подробен разбор на срещата, включително и менюто  cheers eat!

# 596
  • Мнения: 2 331
За Ванчето и Криска!



# 597
  • Мнения: 1 241
Ехо, тук съм и най-после успях да вляза:party:
Къде е този Ефир?

Днес ми е последен ден преди отпуската и едва намирам време да вляза да чета, прехвърлих само на 2 на 3
Ще ми липсвате много, но няма как - трябва да поуча една седмица и после се връщам с нови сили  Flutter

# 598
  • София
  • Мнения: 807
Днес ми е последен ден преди отпуската и едва намирам време да вляза да чета, прехвърлих само на 2 на 3
Ще ми липсвате много, но няма как - трябва да поуча една седмица и после се връщам с нови сили  Flutter

Айс, сега ще разбереш колко е тъжно като си в отпуска и колко ми липсвахте!...
Пожелавам ти ползотворно учене!  smile3529
И ако можеш - влизай от време на време   bouquet

# 599
  • Балчик
  • Мнения: 763
Хора , здравейте къде се намира този ефир, само разбрах , че срещата е към 19.30 ? Приятен ден от мен Flutter

Общи условия

Активация на акаунт