АМ след 1 год.

  • 1 185
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Давам 180 мл. преди сън дори да е вечерял преди час.
Рано сутринта или  през ноща, ако се случи да се събуди .
Синът ми спи до 11 часа ,така че го приема като за закуска.Изпива го и продължава да спи.

# 16
  • Мнения: 532
На тази възраст давах към 19:00ч супа на детето и преди лягане изпиваше едно мляко.
След годинка само мляко за вечеря не е достатъчно.Особено ако и детето си го показва.
Така че моят съвет е една лека супичка да му даваш и мисля, че след това като пие и мляко ще си решите проблема.
Успех!

# 17
  • Мнения: 96
Тази нощ беше кошмарна. Събуди се в 2.00 ч. и заспа след 4.00 ч., а това никога не се е случвало. Винаги си ляга в 20.00 ч. и спи напълно непробудно до сутринта. Затова от днес ще пробвам пак само с мляко. Надявам се да не е гладен.

# 18
Защо се надяваш да не е гладен и искаш да пробваш пак само с АМ? На годинката виждаш, че е нормално да се дава малко вечеря и дори желателно, както всички са те посъветвали. Не мисля, че събуждането има нещо общо с вечерята, която си му дала... Ако все пак смяташ, че това е причината, давай му супичка. Тя е лека храна за преди сън smile3525

# 19
  • Мнения: 2 908
Аз пак да се извиня че не сме на годинка,но го имаме този проблем да питам:ами ако дам супа или някаква друга храна 1-2 часа преди АМ,не иска да пие АМ-какво правя в този случай?
Леле,това за 11 ч да спи до тогава-ще ми е мечта CrazyТо и до 8 ч ми е мечта де... Crazy

# 20
  • Мнения: 96
Афродита, аз мисля че в АМ има много повече ценни вещества и дори засища повече, отколкото супата. Супата е предимно вода, малко зеленчуци и фиде. Аз 1 час преди да дам АМ давам плод и май пак така ще продължавам да давам. Мисля че това е оптималния режим за моето дете, но всяко дете е различно и няма общоприети правила, затова пробвай различни варианти и детето само ще ти подскаже как се чувства най-добре.
Пуснах темата защото до скоро спеше от 20.00 до 09.30 непробудно, а до преди 2 -3 месеца от 20.00 до 11.30, но явно е започнал да се наспива по-бързо.

# 21
  • Мнения: 46 520
Сутрин и вечер, а от както проговори и през деня се присещаше понякога.
Имаше малко по-рзличнен режим от този на другите деца Mr. Green сутрин към 7-8 ч. го изпиваше и после продължаваше да спи до 12 ч. на обяд, а вечерното преди сън, т.е. 24 ч.

Това вече не е АМ, а се води пълноценно  Peace аз го давах, докато тя самата реши, че не го иска, въпреки, че всички ме мислят за луда  Crossing Arms

Така продължи докато стана на 3 г., все едно знаеше какво пишена кутията  hahaha сега рядко се сеща за него и изпива максимум 90 мл., за сравнение преди и до 400 мл. е стигала  Mr. Green

# 22
ами ако дам супа или някаква друга храна 1-2 часа преди АМ,не иска да пие АМ-какво правя в този случай?

Моята е така, вечер не иска да пие АМ и затова давам млечна каша за вечеря. Така си получава млякото под формата на каша и се засища...  Иначе АМ пием само сутрин.  Wink

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не си писала нищо за вечеря?След определена възраст някъде около годинката на децата се дава вечеря в 19-20ч и след това преди сън АМ

# 24
  • Мнения: 2 039
Давам първо супа с един сухар вътре, после шишето с млякото  Peace

# 25
  • Мнения: 814
veskata,
Ние сме малко по-големи от вас, но синът ми никога не е минал с толкова малко  Wink. Като стане и аз давам АМ или понякога попара. После обядва обилно с храната от детската кухня като вътре добавям според храната сиренце, сухарче (обикновено месното + целия или част от десерта), следобед (15-16 ч.) давам третото ядене (не-месното), към 18 ч. или някакво кремче, или плодови млекца, а преди лягане пак АМ. Като имаш предвид, че понякога следобед си тъпче разни солетки, бисквитки на разходката.
Не, не е дебеланчо Simple Smile - просто ходи като луд и хаби много енергия.  Laughing 

# 26
  • София
  • Мнения: 581
При нас режима е
6.00 - мляко
9.00 - закуска най често няколко хапки от моята
13.00 - обяд ,основното от кухнята
16.00 - десерта от кухнята
19.30 - супата от кухнята
21.30 - мляко и лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт