Поема за двама

  • 2 356
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 017
Пробвах рецептата, но не ми харесва да ям сурови чушки...не на всеки би му харесало такова нещо, различни хора=различни вкусове.  Wink

# 16
  • Мнения: 3 314
sajalqvam    Hug   

# 17
  • Мнения: 444
Пробвах рецептата, но не ми харесва да ям сурови чушки...не на всеки би му харесало такова нещо, различни хора=различни вкусове.  Wink

А в салата не слагаш ли прясна чушка  newsm78 , то май по вашия край пипер му викат , ако не бъркам

# 18
  • Мнения: 6 017
А в салата не слагаш ли прясна чушка  newsm78 , то май по вашия край пипер му викат , ако не бъркам
Да, пипер им викаме. В салата се слага пипер, зависи кой как я прави и точно каква салата прави, но аз пак не ям пипера, или ям много рядко. Обичам го сготвен в нещо, било то пълнени пиперки с ориз и кайма, пълнени пиперки със сирене и яйца, като добавка към някоя манджичка или кьопоолу, в лютеница, пържен, но не и суров....но това е въпрос на вкус както казах. Не можеш да накараш един човек да яде нещо което не му е приятно да яде в дадено състояние- в случая Сурови пиперки

# 19
  • Мнения: 3 314
 Rolling Eyes   Ami az ne te karam  Hug  kato ne ti haresva za6to go pravi6  newsm78  tuk ima bezbroi mnogo recepti izberi si takava koqto 6te ti dopadne i q probvai a ne takava s produkti koito ne obi4a6   ooooh!

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееее, изобщо не предполагах че на това му се казва "поема за двама" - много романтично звучи.......

# 21
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Това определено ще ми хареса. Преди не можех да си помисля за сурови чушки пълни със сирене, а по морето чужденците се трошаха да ги ядат и ми беше толкова странно. Ама от няколко години к'во ми стана изведнъж ги захаресах, та трябва да се опита тая рецепта задължително.  Laughing

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Пробвах рецептата, но не ми харесва да ям сурови чушки...не на всеки би му харесало такова нещо, различни хора=различни вкусове.  Wink
Можеш преди това да опечеш и обелиш чушките и тогава да ги напълниш с пълнежа. Моите в къщи също не ядат сурови чушки, та аз така им ги правя.

Общи условия

Активация на акаунт