Какви обувчици за прохождащо бебе?

  • 2 674
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
класика в жанра са Колев и Колев

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
K&K са пуснали едни нови обувчици.... на рекламата изглеждат супер

# 17
  • Мнения: 368
класика в жанра са Колев и Колев
Мхъм - и ние тях ползвахме

# 18
  • Мнения: 7 947
класика в жанра са Колев и Колев
Мхъм - и ние тях ползвахме
Е ужасно твърди са им подметките, нищо че били специални и ги хвалят, ама те са като дърво!!!Аз предпочитам по-меки и гъвкави да са ...затова вече не купувам от там! А за буйките само мога да кажа че са супер!

# 19
  • Мнения: 983
И ние сме с буйки на КиК. купихме и обувки на Барт, изглеждат добре, но много трудно се обуват.

# 20
  • Мнения: 742
Аз бих ти препоръчала обувки на Капчица - страхотни са-много меки и удобни и с подсилена част на петата и глезена!
п.п а и цената им е достъпна в стравнение с тези на Колев и Колев...

# 21
# 22
  • Мнения: 1 049
Ние бяхме с Колев и Колев, ортопедични. Много бяхме доволни. Може и да е по-твърда подметката, но даваха стабилност на детето навън.

# 23
  • Мнения: 11 007
Бебешките маратонки подходящи ли са за прохождане или е желателно с ортопедични кожени обувки?

# 24
  • Мнения: 4 496
На малката смятам да купя Колев и Колев,с меката подметка.Момчетата с такива проходиха. Grinning

# 25
  • Мнения: 3 478
Детето е най-добре да прохожда босо или с чорапче, терличе, ако е хладно. Обувки - само за навън, не за в къщи.

 Peace

# 26
  • Мнения: 109
Противно на всички мнения тук според мен детето трябва да проходи с обувки, които  да са ортопедични и с висока пета да поддържа глезена ,за да не се изкриви стъпалото. Обувките от които съм доволна са на Колев&Колев и на Капчица-Пловдив

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 44 128
моя проходи бос в къщи - като стана стабилен след около месец и  се прастраши да ходи навън му купих paqpa - много съм доволна от тези обувки и сега ще купуваме вече 3 чифт на тази фирма..

# 29
  • София
  • Мнения: 44 128
Противно на всички мнения тук според мен детето трябва да проходи с обувки, които  да са ортопедични и с висока пета да поддържа глезена ,за да не се изкриви стъпалото. Обувките от които съм доволна са на Колев&Колев и на Капчица-Пловдив

общото мнение тук е плод на мнението на ортопедите, българси и чужди такива....Wink

Общи условия

Активация на акаунт