? към Теди за кифличките

  • 2 387
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
Цитат на: tedi_b
И аз не съм фен на маята на д-р Йоткер.
Ползвам суха мая в бежово-кафяво пликче, но не съм се сетила да видя каква марка е... по цветовете на пликчето я разпознавам  Embarassed

Струва ми се, че това е маята, която и аз ползвам, когато купувам суха мая - на Льо Сафр. Същата мая, на кубчета, също прави печивата много сполучливи. От тази на д-р Йоткер и аз не съм доволна - тестото не втасва добре.

# 16
  • Мнения: 4 358
Днес ще правя кифлички и като извадих сухата мая се сетих да погледна каква марка е.
Маята е "саф инстант", в бежово пликче е, отпред има снимани разни вкусни месени неща.

# 17
  • Мнения: 1 698
Кифличките станаха невероятни, страшно много ми харесаха. По-хубави не съм опитвала. Поздравления ТЕДИ

# 18
  • Мнения: 4 358
Само да знаете как се радвам, че кифличките печелят все повече почитатели  Grinning
Рецептата е лесна, икономична е, а резултатът наистина е ефектен.
Пожелавам ви да обирате овациите с тези кифлички на всяко събиране, както аз ги обирам тук  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
Много, наистина много вкусни станаха кифличките /и аз се записах в клуба на почитателите на кифличките на tedi_b/, обаче са и голяма беля - ойдоха за нула време и утре трябва да се стягам в кръста и да правя пак Mr. Green
Благодарности и от мен за сполучливата, икономична и лесна рецепта!

# 20
  • Мнения: 295
Теди мерси за рецептата!Кифличките ти наистина са много бързи,икономични и вкусни!Днес ги направих....страхотни са!

Общи условия

Активация на акаунт