Имаме си четири бебока вече, а ОКТОМВРИ още е далече!

  • 9 759
  • 276
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 283
Enax-ta, и аз се чудя за тези етикети... мисля да ги оставя, може би бебето ще свикне с тях  newsm78


аз ги махнах с ножичка...викам мен ме дразнят някой път.....пък туй бебе с таз чувствителна кожа знам ли...

И аз мисля да ги махна, да не дразнят бебо!!!

# 91
  • Мнения: 2 100
Mpulle, как ти казаха да пише Dopegyt-a? На мен ми казаха по 1/2 сутрин и вечер. Досега беше добре, но от снощи ми е високо и не помагат хпачетата хич.

Аз мисля да не ги махам етикетчетата. С прането поомекват повечето...Незнам дали ако не се зашият това няма да реши проблема за дразненето newsm78

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Аз определено съм фен на Нук  и за залъгалки и за шишета, с дъщеря ми ги ползвах мисля и сега да взема такива.
Етикетите на дрехите не съм махала, свекървата махаше на някои дрехи, но на повечето си седяха, не мисля че я е дразнило щерката и сега не ги махам.

# 93
  • Мнения: 4 555
иначе да ви се оплача - с толкова работа са ме затрупали от офиса.... и два месеца да бачкам, пак няма да я свърша - пък ето то има-няма 20 дена....   babyuu
и естествено се очаква да я свърша преди да изляза по майчинство....
 smile3511
бе не знам -акъла не ми го побира.... абе луди хора  smile3538 smile3538 smile3538
Ето някой, който ме разбира идеално  Twisted Evil
И аз съм в същото положение, а въобще не мога да си събера мислите  Crazy

За етикетите - аз мисля да не ги махам, защото ръбчето е по-дразнещо. Пък ако има някакви проблеми, ще преценя на момента.

# 94
  • Мнения: 33
Аз махнах етикетите само на някои и по-точно на тези, които имаха дълги етикети, които леко драскат. Има някои, които са  подгънати и са зашити така (ама как само го обясних), та тях не ги махам, защото ми се струва, че няма да драскат. Аз съм виждала на някои бебета бодитата примерно да им ги обличат наобратно, точно за да не драскат шевовете и етикетите нежната бебешка кожа. Но аз мисля да не го правя  newsm78

# 95
  • София
  • Мнения: 1 524
Маменца хич не ми е до писане, ама поне се разсейвам. Върнах се от лекцията и такова повръщане му ударих - не е истина, но след това блажен сън четри часа. Станах гладна като вълк, хапнах една филиика и малко киселе мляко и сега пак съм си с киселини, дано до довечера утихнат.

Етикети не ми се махат, че съм с две леви ръце и като едното нищо ще скъсам или срежа на бебка дрешките.

Утре ако на някой му се ходи по Мол-овете да свирка, но ако и тази нощ не се спи не ме бройте - не ставам за нищо.

Аз пък твърдо съм решила да съм на друга марка шишете и биберони, каква не знам, имам за сега на авент, но може и чико да си взема.
От нук се отказвам заради стерилизацията, първо вече съм си взела за микровълнова и второ парен стерилизатор е скъп и по-бавен, а да изварявам не искам.

# 96
  • Мнения: 157
Тъкмо се чудех за шишенцата и аз... newsm78 Ама се бях насочила към тези на Авент, а сега като почнах да чета... Ами то все някой от нещо е недоволен, аз ако реша да слушам всяко мнение, трябва да не купувам никакви шишета  #Crazy Имам още малко време да се почудя  newsm78

Купихме едно скринче за бебешките работки и на секундата го изчистих и подредих и сега си изпадам в умиление, като си отварям чекмеджетата и си гледам дребосъческите работки... За цифров фотоапарат си правим сметките след около 10-на дни да имаме (трябва да мине гроздобера!  Wink ), та засега продължавам да не мога да ви покажа какво си имаме, ама скоро се надявам да се коригирам.  Peace

Дрешките не съм ги прала още, щото си мисля, че още е рано - та аз още не съм в деветия месец  Crossing Arms (да не предизвиквам съдбата, де!) Обаче това с етикетчетата и махането и на мен ми мина през ума. Ама и аз си мисля, дали няма да взема да оризеля дрешките...

Поли, абе няма ли да оздравяваш вече? Аз като кихна и си мисля, че ще изстрелям бебето от напъна... Ама то при раждането може да е от помощ  Joy  Joy  Joy

Енакс-та, я да ги оставяш тия служебни истории, ние откога сме забравили какво значи да ходиш на работа... сякаш беше в някакво друго време и друго измерение...

Аз утре отивам за резултатите от изследванията, та затова имам ОГРОМНА МОЛБА КЪМ ВАС - стискайте палци, да ги няма гадовете, че вече се уморих от всички проведени битки...  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire 

# 97
  • Мнения: 27
Привет слънчеви мамчета. newsm51
Днес бяхме при леля доки, бебунчо е около 2,500 кг. Кръвното ми е ОК. Киселини слава богу нямам и не съм имала. От няколко дни само ми отече дясната ръка и адски ме боли и вечер изтръпва, но нали сме на финала ще поизтърпим още някоя друга седмичка. Мисля след първи откомври да ходя да ме режат, та дано остискам до тогава.
Това е за сега.
Нека ви е слънчево, цветно и нежно.

# 98
  • Мнения: 1 195
Mpulle, как ти казаха да пише Dopegyt-a? На мен ми казаха по 1/2 сутрин и вечер. Досега беше добре, но от снощи ми е високо и не помагат хпачетата хич.


Джиджа докато бях в болница ги пиех 3х1 и  ми беше добре. Като ме изписаха ми казаха да ги пия 2х1при нужда, но пак си го вдигах пустото кръвно и доки от ЖК каза да си ги пия 3х1 и така ги пиех и се чуствах добре. Но няколко дни кръвното ми беше нормално и реших да го спра .......... и сега резултата е 160/80  #2gunfire ужас.......пийнах си  Dopegyt-a и май вече всичко е ОК.
  bouquet

# 99
  • Мнения: 4 717
за етикетите - аз махам даже по нашите дрехи, веднага щом ги купя, а какво остава за бебешките, изрязвам много ниско етикета с завита ножичка за маникюр и няма проблеми Peace

тези гащи от Пакостник - http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3651 изобщо не ви ги препоръчвам като материя са проветриви, но най-големия размер на мен едвам ми става и леко даже ме стяга на краката, имат една лента, ограничителна, която много прежилва, сигурно така ще си ги хвърля, поне тук струват около 2,80 за цялата опаковка, та не съм се прекарала с много

момичета, моята бебка е много кротка, само като огладнея повече и започва риткане за да ми напомни Embarassed

Стискам палци тази вечер киселините да са мираж за всички Praynig, стига са ни мъчили

# 100
  • Мнения: 1 195
Хей сладурани пожелавам ви лека нощ Simple Smile smile3524
 Дано тази вечер да се спи Simple Smile
 Аз отивам да   sleepuu пък дано стане че ми писна по-цяла вечер да се въртя и да броя звездите  Crazy
Лека Simple Smile

# 101
  • Мнения: 1 817

Снощи и аз броях звездите и сега смятам след малко да се парккирам. Очите  ми парят, но все пак ви изчетох. Вечер само пуфтя, ставам да пишкам по 3-4 пъти. Ставането от леглото ми е цяла одисея, та задължително се разсънвам... Shocked Започвам да си мисля...и така до сутринта. Ужас!
Вече 2 дни ходим с моя хубостник -баткото- да купуваме разни неща за училище. Тази година ще е в предучилищна подготовка вече в училище. Та малко съм загърбила бебешката вълна и съм на ученическа. Ами и това си е вълнение...да знаете.
Някой питаше/ май беше Джиджа/  за прането на плюшени играчки. И аз  преди все се чудех, но сега се престраших и ги пъхнах в пералнята на 30 градуса. Тези , за които се съмнявах да не се разпаднат в пералнята, такива с антенки разни , очи и носове нестабилни ги овързвам в тънки чоропогащи и така ги пъхам да се перат.Та ако се разпаднат да не повредят пералнята. Мисля, че е добра идея. И всичко си беше наред.Изпраха се чудесно! Laughing
Хайде лека нощ на всички!

# 102
  • Мнения: 1 305
Добро утро   Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВОН И МАГРАТ 
 love001  ura  bigdance2 nbirthday  newsm59 Tada
Пожелавам ви много щастие, здраве много хубави моменти в близкия месец и естествено най хубавките и здрави  бебчета  newsm32 passifier   Hug smile3525

# 103
  • София
  • Мнения: 1 524
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВОН И МАГРАТ


 

Желая ви много здраве, нови пътешествия и смели приключения - първото скоро предстой!!

# 104
  • Мнения: 1 919
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВОН И МАГРАТ
 newsm59  bigdance2  party023  Gift newsm59  ura newsm18
Бъдете  живи и здрави, щастливи  прекрасни и послушни бебета, любящо семейство и голям късмет ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт