Мами и татковци в Австрия 7

  • 24 470
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,  МАКСИ!!! newsm59  ura  party023  Gift newsm67
Патенце, да ви е живо и здраво детенце! Аз и Тали му желаем безгрижно детство и хиляди щастливи моменти прекарани с мама и тате! За днес, весел празник в детската, а утре страхотно парти с многооооо подаръци! Целувки!


Надявам се, вече да сте в отлично здраве, за да можете истински да се повеселите!



Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 12:09 от Jeni 1

# 61
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Честит рожден ден на Макси!  newsm67 newsm59  ura newsm67 Да расте здраво и щастливо дете, да радва мама и тати и да е все така неотразимо красив!
Рали, честит празник и на теб! Пожелавам ти Макси да сбъдне всичките ти желания!  newsm51
Диана, чакаме ви с детето Wink
Роси, цункай "батко" ни Стоян! Много е параснал, наистина! Ще разказваш как му се отрази България бебчо...
Това с прахосмукачката за нос много ме развесели.  Joy Ама явно действа, щом казвате  Mr. Green Ще взема да се снабдя и аз с него. Филип хич даже не се страхува от шума на тая машина. Дори като мрънка и не може да заспи, му я пускам за минутка и той веднага се отнася  Joy Като го открих това влияние, познайте по колко пъти на ден съседите си мислят, че чистя...  Mr. Green
Кристиян, хубав ник за кафето. Да знаех и немски...  Flutter А мъжът ми вече категорично отказа да ми превежда, защото според него съм ленива, мързелива и още такива подобни епитети и на мое място човек да е проговорил и прописал вече без грешка немски, а аз...  ooooh! Ама ще види той като го изненадам със знания изведнъж...  Crossing Arms
Някой друг да е болен от групата? Хайде да ви минава, че да се виждаме! Но докато не сте съвсем здрави, моля, не ни срещайте, защото сме още доста мънички (половината от нас де, но другата половина пък кърми и също трябва да е ок;) ).
Хубав петък и слънчеви събота и неделя ви желая! 

# 62
  • Мнения: 343
и от нас честит рожден ден Макси!
 

# 63
  • Мнения: 11
Happy Birthday Маkcи!
Много щастие, весели игри, здраве и усмивки му пожелавам!
Много приятни и весели моменти в детската градина!
Рали приятно изкарване на празника и да си кралицата на партито  Party

# 64
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284

Някой друг да е болен от групата? Хайде да ви минава, че да се виждаме! Но докато не сте съвсем здрави, моля, не ни срещайте, защото сме още доста мънички (половината от нас де, но другата половина пък кърми и също трябва да е ок;) ).

Рени    love001 , знаем бе душа, не сме толкова тъпички smile3521 , нали сме от интелигенцията  smile3533
Питаш ли ни, като цяла седмица почти не сме излизали smile3518, а така ни се иска да се запознаем newsm62
Надявам се, през идващата седмица времето да е хубаво, всички да сме здрави, за да можем най-накрая да се видим newsm17
Приятни почивни дни и от нас!

# 65
  • Мнения: 214
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НА МАКСИ Blush
Много 3драве и весели игри.
в самолета ние не можем да в3емем ниЩо, вси4ко предаваме непосредствено преди да вле3ем вътре. Ние винаги си имаме един голям müllsack и с него увиваме.

# 66
  • Мнения: 49
 Здравейте,
 мами и татковци в Австрия!Много искам да пиша при вас.Ние сме в Австрия от два месеца почти.Малко е самотно в началото,сигурно и при вас е било така.Децата тръгнаха на училище ,малко е трудно,защото на учителите им е досадно да повтарят непрекъснато и да обясняват нещо си на деца които почти не разбират.А при вас как свикнаха децата,който има деца да каже.

  На 31 години съм,имам три деца.В България бях учител по немски и английски.
ако някой се сеща за нещо за което може да ме предупреди ще съм му безкрайно благодарна.

            Поздрави

# 67
  • Мнения: 580
ох, най - после да се появи някой с деца, които ходят на училище, че се чувствам като баба, като чета майките с бебета  Mr. Green ... та добре дошла!

на всички други - весели срещи, наслаждавайте се от все сърце на свободното време  lalalala
аз в момента нямам такова

# 68
  • Мнения: 957
След вчерашното блитц-появяване и изчезване придружено с истеричен рев на партито на Макси, днес сме по кротки и уравновесени Mr. Green и май дори ставаме за разходка.
Утре ако има желаещи около обяд имам работа до карлсплатц и можем да спретнем срещичка там. Това е само unverbindlicher Angebot, защото не се знае, утре можем да решим да ревем пък  Cry

# 69
  • Мнения: 261
Здравейте
момичета,аз съм във  Виена и се чувствам самотна.Липсват ми контактите с българите.Аз съм отскоро в Астрия  и желая да общувам с повече хора;все още не знам добре немски.Аз съм омъжена но съпруга ми е доста зает и това зе мен засега е проблем;Моят mail e kria72@yahoo.com

# 70
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Има си теми4ка на австрийските мами и един татко, където ще те приемат с удоволствие  Grinning  Аз ве4е имах 4еста да се запозная наживо с някои от тях във Виена, а и те 4есто си организират срещи. Няма да съжаляваш  Wink

# 71
  • Виена
  • Мнения: 1 247
nqmawreme, eli0177,
добре дошли тук, а, надявам се, съвсем скоро и на срещите, които си правим. Дори за днес има предложение :
Утре ако има желаещи около обяд имам работа до карлсплатц и можем да спретнем срещичка там. Това е само unverbindlicher Angebot, защото не се знае, утре можем да решим да ревем пък  Cry
Това е мамата на Н.В. Даниел - Бобмбю, но не се знае какво ще реши малкият диктатор в последния момент  Mr. Green Но младужът расте и се приближава към третия си месец от живота, когато гадните колики ще са само спомен...
Иначе ние с Филип сигурно ще се класираме за срещата.
На това много се посмях:  hahaha hahaha hahaha
Рени    love001 , знаем бе душа, не сме толкова тъпички smile3521 , нали сме от интелигенцията  smile3533
Е, какво става? Оздравяхте ли вече? Не ви искаме само тактични, искаме ви здрави!  smile3521
Пък едно птиче снесе инфо, че Диана, Ророана и Душето били били пътували в събота за Виена  заедно Mr. Green Аз предлагам да подпишем контракт със Скай Юръп да ни обслужва форума с предимство и перманентни промоции Mr. Green - я какви ревностни привърженици си има в наше лице...
Хубава седмица на всички!  Hug

# 72
  • Мнения: 343
момичета, стана ли срещата на карлсплац? аз вчера бях там на детската площадка с една приятелка и моите 2ма юнаци, и видях 2 нашенски майчета с момиченца.

# 73
  • Мнения: 292
Ние не ходихме защото още подсмърчаме Cry
Да не ни искат бебетата Mr. Green
Мнооого съжаляваме.....Следващия път Naughty

# 74
  • Мнения: 112
Кристиан,наистина ли си се отказал???Ако е така -жалко наистина.. Weary

Общи условия

Активация на акаунт