искам да стана майка

  • 2 289
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
искам да ви питам каква е възможността да съм бременна,имам следните симптоми- 5-6 дни вече имам температура околко 37.2 градуса и се чувствам здрава,днес ми беше гадно на стамаха, закъснява ми един ден, гърдите не ме болят както обикновенно преди цикъл,което ми се струва странно, с мъжа ми пробваме от 5 месеца но за сега не става, да си взема ли тест за бременност. благодаря за всички отговори.  bouquet

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Направи си тест или иди на лекар.
Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 254
Направи си тест и ако има две чертички - на доктор!Аз го направих при закъснение от два дни, а резултатът може да се види в подписа ми  Mr. Green Стискам палци!  bouquet

# 3
  • Мнения: 296
С тест за бременност най-бързо ще разбереш, на ехографа няма да се вижда още нищо. Успех  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 111
Успех! Аз изчаках 5 дни, преди да си взема тест, но ти май няма да издържиш толкова.  Grinning

# 5
  • Мнения: 645
Здравей! Първото усещане, което и до ден днешен ясно помня, беше едно странно напрежение в гърдите. Усетих го някъде около петнайстия ден след опита (който се оказа успешен!). Първия тест, който направих на седмия ден излезе отрицателен и аз много плаках. След още няколко дни обаче направих втори тест - беше положителен.
Това, което искам да ти кажа, е че трябва да се успокоиш и да се радваш на живота. Бебето със сигурност ще дойде и ще те направи най - щастливата жена на земята! Успех!  

# 6
  • Мнения: 2 005
Направи си тест и стискам палци да е положителен Praynig Успех  bouquet

# 7
  • Мнения: 254
Като казах на доктор, имах предвид кръвен тест, при който резултатът е категоричен - аз си затвърдих радостта така Wink. Ехографът действително на този етап трудно показва.

# 8
  • Мнения: 865
Направи си тест за бременност.Дано има EFPУспех.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 590
Да, вземи си и си направи.
Искрено ти желая да си бременна! Hug

# 10
  • Мнения: 3 069
Вече спкойно можеш да си направиш тест.
Аз си го направих в деня в който трябваше да ми дойде и показа 2 чертички но едната беше бледа.
Пожелавам ти от сърце да се радваш на  EFP

# 11
napravi si test oshte utre nezavisimo po koe vreme.jelaia ti ot vse sartce da e polojitelen.shte chakame rezultata.

# 12
  • Мнения: 2 677
Щом искаш да станеш майка - от сърце ти го желая!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Направи си тест.Пожелавам да ти отчете това което желаеш.

# 14
  • Мнения: 179
може да си вземеш тест а ако искаш изчакаи още 2-3 дни за да е посигурно желая ти успех

# 15
  • Мнения: 8 999
Тест, тест!
Късмет!

# 16
  • Мнения: 2 211
Купувай теста и успех!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
И аз стискам палци да се е получило този път! Praynig

# 18
  • Мнения: 1 672
направи си тест .УСПЕХ



# 19
  • Мнения: 1 733
Успех и от мен! Чакаме те днес с новини Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Направи си тест и стискам палци да е положителен Praynig Успех  bouquet
Praynig Peace

# 21
  • Мнения: 362
тест Peace ще чакаме резултата Praynig

# 22
  • Мнения: 4 451
И аз чакам. Grinning Искрено и от сърце ти желая късмет!

# 23
  • Мнения: 592
Успех и от мен

# 24
  • Мнения: 3 069
Хайде мила, направи ли теста?
Не ни дръж в напрежение Grinning

# 25
  • Мнения: 474
Хайде мила, направи ли теста?
Не ни дръж в напрежение Grinning

И аз се развълнувах какво става с теста. Припомних си моите вълнения да правя ли тест, дали ще е положителен... Ох, че беше сладко да видя 2-та едва забележима чертичка!  Laughing Дано и при теб е станало!

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Направи си тест или иди на лекар.
Успех  bouquet



 Peace

# 27
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Е какво стана ? Жоро виновен ли е ?  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 069
Е какво стана ? Жоро виновен ли е ?  Mr. Green

Надявам се да е доволен Joy

# 29
  • Мнения: 179
хаиде какво стана има ли втора чертичка

# 30
  • Мнения: 4 111
vili_asenovgrad, честит рожден ден!     bouquet
Пожелавам ти тестът да е положителен! Да пишеш като го направиш!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 921
Има едни тестове, не им помня името, но си спомням, че са по-голяма кутия и са 2бр. вътре - лентичка и касетка. Аз имах 2 бременности и при двете именно този тест много рано ( в първия случай 1 седмица след забременяване) ми показа верен резултат. Ако втората чертичка е много бледа, с втория можеш да потвърдиш след няколко дни. Дано не се приеме като антиреклама, но Sure Check на този ранен етап ми беше отрицателен, пък после се роди Марти  newsm44 stork-boy smile3504
Хайде стискаме палци и чакаме новини.

# 32
  • Мнения: 3 069
Ааааа, ето защо не пише момичето....Честит Рожден ден!Пожелавам ти много здраве и скоро да се похвалиш с 2 чертички на теста!

# 33
  • Мнения: 441
Честит рожден ден и успех с теста  Hug

# 34
  • Мнения: 1 195
 Simple Smile
Честит Рожден ден!
Пробвай с теста но имай в предвид че ако си съвсем в началото може и теста да не даде верен резултат. Аз когато забременях си правих 4 теста (Sure Check) в разстояние на 2 седмици и чак 4-тия беше положителен, а останалите все нищо не показваха. Така че ще е нужно да се въоражиш с малко търпение.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит рожден ден и успех с теста  Hug

И като го направиш,веднага тук на отчет Mr. Green

# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честит рожден ден и успех с теста !Аз направих тест Sure Check 2 дена преди дата на цикъла и беше  EFP

# 37
  • Мнения: 5 362
Какво стана?Има ли радост?!

# 38
  • Мнения: 30
съжалявам много момичета обаче е било фалшива тревога #Cussing out дойде ми благодаря ви за пожеланията, но няма да се радвам още.ще видим какво ще стане др месец. ooooh!

# 39
  • Мнения: 645
Стискам палци!!!!!  bouquet  bouquet

# 40
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Само трябва да се успокоиш и да се опиташ да не мислиш само за това.При мен беше точно по същия начин-5 месеца проби и нищо,само за това мислех,бях напълно обсебена от тази мисъл,бях си правила няколко теста и нищо.Записах магистратура и бях напълно погълната от нея,за момент оставих мисълта за бебе на заден план и на 6-я месец хоп-бременна.Въпреки че е планувано аз пак се изненадах.
Стискам палци другия месец да споделиш радостна вест с нас.   bouquet

# 41
  • Мнения: 3 069
Не се разочаровай мила.
Сигурна съм, че след като го искате значи скоро ще стане.
Успех Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 3 713
Ще стане- не се отчайвай а се успокой и не мисли само за това
 Hug

# 43
  • Мнения: 30
знам чв не трябва да мисля само за това но надеждата е голяма работа,хем си казваш че не мислиш за бебето,но всъщност мислиш и то доста често,а и сега съм си вкъщи,чета за държавен изпит и умът ми все се върти околко тази идея.но ще се справя. Rolling Eyes

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Ние пробвахме 10 месеца преди да стане работата. Истината е, че трябва да се прави секс, колкото се може повече и по-често. Без майтап! Забременях едва , когато решихме да го правим всеки ден, преди това следих календара си, изчислявах овулация и други такива, накрая си казах, че ако и този месец не стане нищо - отивам на доктор, а то взе че стана. Желая ти много късмет, работете здраво по въпроса. Peace

# 45
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Успех миличка, ще стане Peace

# 46
vili bih mogla da ti napi6a milion ne6ta za6toto i az se 4uvstvah kato teb i to dosta dalgo vreme no niama smisal edinstvennoto koeto e vajno e da si spokoina za6toto nali znae6 4e dosta 4esto vsi4ko e ot naprejenieto.                                                                                                         Podkrepiam drugite 4e triabva da opitvate kolkoto moje po 4esto.ili s drugi dumi kogato i kadeto mojete.jelaia ti uspeh.

Общи условия

Активация на акаунт