Кухни във Варна- от къде?

  • 51 609
  • 176
  •   1
Отговори
# 90
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
аз не бих дала на Нипо да ми правят каквото и да било. Не че имам нещо.
В офиса имаме разни шкафове - елементарни, за документи  /в смисъл нищо повече от шкаф + надстройка/. Мисля че в момента им тече трета година - ами на нищо не приличат, един няма дето да е наред,
Но пък може да сме поръчали 4то качество, щото изпълнението е точно като в част по трудово.
Да ме прощават хората от Нипо, ама аз на такава мебел /като тия в офиса/ не бих си лепнала етикета.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Малеее,ако знаете колко трудно се чисти и поддържа лак.Навсякъде пръстенца,пръстенца от дребния шетач ooooh!
Лично аз много харесвам червена кухня,независимо от всеобщото мнение

# 92
  • Мнения: 5 178
Глухарче, то след малките шетачи всичко е за основно почистване..
Вчера моите по мъжки ходиха на разходка, а аз готвих и чистих.. Е резултата беше 30 мин ред и чистота, след това имаше пак играчки и биберони из целия хол..Simple Smile

# 93
  • Мнения: 314
Някой може ли да ми даде координати на 1  семейна фирмичка до Нептун,изработваща освен кухни и цялостно обзавеждане? newsm78Някой ги беше похвалил тук във форума,май в темата за кухни преди време беше,ама да бях си записала. ooooh!Много ще съм ви благодарна. Hug

# 94
И аз не харесвам червени кухни,тоест харесват ми но си мисля,че ако си сложа такава в нас точно след 2 седмици ще ми избоде очите и ще искам да я махна.
Malenna ти какъв цвят препоръчваш,гледам че си срещу всеобщото мнение та ми стана интересно?

# 95
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 497
червеното и оранжевото възбуждат много апетита  Simple Smile
При злояди деца се препоръчва да им се сервира в чинии в ярки цветове.

# 96
  • Мнения: 2 018
Хееее  Joy Katq_varna започвам да се съмнявам  newsm78 и да си задавам въпроси...ама хайде ще почакам, че да се убедя...

И все пак:
Аз съм срещу всеобщото мнение, защото обичам да нося килотите като на баба си, които ги шия и ти ги препоръчвам.  Hug Ще се вслушаш ли в моя съвет?!?!?!

# 97
bo_slavova  не те разбирам.На кой в съвета съм казала,че ще се вслушам?Не разбирам защо трябва да се заяждаме.

# 98
  • Мнения: 950
Според мен кухня се избира ,така че да се подържа лесно ,да ти харесва на теб , а не да е демоде след 2 год. и по-малко , после ако не е отделно помещение да се вързва с целия интериор , а за цвета наистина е сложно- хем да ти допада хем да не ти омръзне .
Първата ми кухня  е от една малка фирма  "Мебели ЕОН"- близо до колхозния пазар,добро съотношение между цена и качество , а втората директно я поръчах на майстори в Айсберг ,също съм доволна .

# 99
  • Варна
  • Мнения: 107
Arllina,тези на Нептун мисля че се казваха Solus, имат и интернет сайт.Имам познати,които са я ползвали и са доволни.А и доста мебели са изложили,така че може да видиш с очите си.

# 100
  • Мнения: 5 178
Aз само да се намеся за червените кухни,
видях червена кухня  (бордо) със сиви плотове и гръб .. Ами светлото помещение преди изглеждаше като дупка

# 101
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Точно по тези списания съм виждала,че някой дизайнери са заложили на червеното дори в спалнята, чак до там мисля че лично аз няма да стигна. Кухнята ми е отделно помещение от всекидневната, ще има само кухня и кът за хранене- така че ще рискувам.
Смятам,че няма нищо по-хубаво сам да подредиш своя дом - да изразиш собственото си виждане за това какви цветове, какви мебели - е ако сбъркаш с нещо и не се получи сполучливо, е какво допуснал си грешка и какво от това, хората всеки ден грешат за нещо -- следващия път ще се получи по-добре , но честно казано не искам и не мога да оставя някой друг да греши вместо мен.

Ако си наема дизайнер и оставя нещата в негови ръце и после не ми харесва резултата, мислите ли че ще му го кажа, едва ли- мога ли да обвиня човека,че е направил това което е сметнал за добре, не мога, ще обвиня себе си,че съм му се доверила.
Маленна един страничен въпрос, понякога получавала ли си упреци за това което си направила и имала ли си недоволни клиенти?Съмнява ме,че дори и да си имала, някой си го е спестил - все пак научихме се да бъдем лицемери.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Aз само да се намеся за червените кухни,
видях червена кухня  (бордо) със сиви плотове и гръб .. Ами светлото помещение преди изглеждаше като дупка
Май ще го приема лично и вече няма да си показвам кухнята.
Най-важното е че аз лично много си я харесвам и се чувствам комфортно в нея докато си готвя.
Стените на стаята ми са съвсем бледо жълти и не мисля,че прилича на дупка,а си е светличко

# 103
  • Мнения: 5 178
Глухарче, аз твоята не съм я виждала. и нищо лично няма в поста ми
Специално тези познати сега се опитват да го докарат от изкуствено осветление.. Кухнята, за която писах съм я виждала на живо и влизала дори в нея. У вас май не съм идвала  newsm78
Те и пода са направили със сив ламинат, стените са леееко кремави

# 104
  • Мнения: 4 300
Хайде де, не разваляйте темата. На мен ми беше много приятно да гледам кухните, които най вероятно няма да си купя.
Освен това ми беше приятно и да чета аргументирани мнения ( а не " това не ми харесва"). То е ясно че харесваме различни неща, ама ако се обяснява логиката може и някой друг да се научи на нещо практично.

Общи условия

Активация на акаунт