МОЛЯ ви пишете след малко съм на гинеколог

  • 2 629
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 211
Да, това е най - разумното което можеш да направиш. Има и детски гинеколози, така че по - спокойно.

# 16
  • Мнения: 412
oф мама още не си е дошла, а като си дойде ще седне на масата в хола с татко и днес няма да мога да говоря с нея!

# 17
  • Мнения: 6 029
oф мама още не си е дошла, а като си дойде ще седне на масата в хола с татко и днес няма да мога да говоря с нея!

не можеш ли да я викнеш в стаята си?

# 18
  • София
  • Мнения: 323
petq123456, здравей. Аз съм майка на момиче на твоята възраст. Искам първо да ти кажа, че течението не е нещо, което трябва толкова да те плаши. Често се среща при жени и по различни причини, повечето от които безобидни. Правилно си се ориентирала, че ткрябва да те види лекар, но не се плаши и не бързай. Говори първо с майка си. Намери начин, за да я убедиш да говори с теб днес. Обясни и, че е важно. Настоявай. И не се срамувай от проблема си. Ще се справиш.

# 19
  • Мнения: 412
E добре ще я викна кято си дойде и дано да успея да поговоря Embarassed Embarassed smile3506 newsm17

# 20
  • Мнения: 412
мама след 10 мин си идва стискайте палци да сабера смелост и да я питам

# 21
  • Мнения: 412
сега мама си дойде и седна пред телевизора и каза че после да я питам

# 22
  • Мнения: 6 029
ти пък й кажи че е важно...

# 23
  • Мнения: 412
 след малко че ся говори с тате

# 24
  • Мнения: 412
пф постоянно се каня да е викна, но ме е срам да я питам-какво да правя? Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 686
Извикай я на компютъра да види нещо важно и  и покажи темата си тук.
Не го отлагай.Аз бих се зарадвала ако детето ми споделя лични неща с мен.Няма нищо срамно.Сигурна съм че и майкати е имала бяло течение.Истината е ,че май няма жена при която да не се е появявало такова(поне аз не познавам такава)
УСПЕХ!

# 26
  • Мнения: 412
токъ що прочетох това-мама вече си легна утре ще я питам!!! Joy

# 27
  • Мнения: 2 732
токъ що прочетох това-мама вече си легна утре ще я питам!!! Joy
Ееее много рано си ляга майка ти а? И не те ли пита какво имаш да и казваш? Thinking

# 28
  • Мнения: 412
ами аз не съм и казала, че имамнещо да и казвам, но утре ще събера смелост и ще я питам

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
ами аз не съм и казала, че имамнещо да и казвам, но утре ще събера смелост и ще я питам

Така като гледам, май скоро няма да стане...
Не го мисли толкова, а давай направо. Това е майка ти все пак, най-близкият ти човек  thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт