Вещомани ли сте или давате ли си вещите на други хора

  • 3 092
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 314
Вещоман съм,свидла съм и много си пазя нещата.
   Peace  I az taka   Whistling

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Е хубава работа! Жена и кола не се дават, бре ей! И като си има кола братът, защо не иде с неговата? Живо ли ще е прасето, какво? Да може хубаво да ти омърля колата или, не дай Боже, някакъв друг инцидент да се случи, кой ще е виновен? Не го мисли, моля те, не си вещоманка.
Лично аз не съм привързана към вещите си. Като се счупи нещо ще си купя друго и няма да оплаквам предишното. НО-моите вещи за това са мои, да ми служат на мен, а не да ги давам на този или на онзи. Бих дала своя вещ, само ако имам друга такава, която да замени липсващата или ако не я използвам твърде често. Но кола-не бих дала, освен ако не става въпрос за нечий застрашен живот.

# 17
  • Мнения: 425
Аз май съм вещоман. Привързвам се към вещите си и ми е кофти ако някоя се счупи. И не обичам да си ги давам на друг. Даже си имам една любима вилица - само с нея ям и ако някой се опита да я вземе - режа ръце.  Twisted Evil

# 18
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз май съм вещоман. Привързвам се към вещите си и ми е кофти ако някоя се счупи. И не обичам да си ги давам на друг. Даже си имам една любима вилица - само с нея ям и ако някой се опита да я вземе - режа ръце.  Twisted Evil
Е това за вилицата направо ме уби  hahaha

# 19
  • Мнения: 425
Напълно осъзнавам, че не е нормално - но какво да се прави, просто си ми е любимата вилица.  newsm62 - на това му се казва вещомания.

# 20
  • Мнения: X
Тц, не съм. На мен ми дай да сменям с ново Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 622
Не съм вещоман, но си пазя нещата и не ги давам просто ей така. Имам няколко играчки които пазя още от детството си

# 22
  • Мнения: 1 065
Май съм вещоман и то доста голям smile3521
Привързвам се към вещите си ,не обичам да ги сменям нито да ги давам на друг
Не давам книги(предпочитам да дам пари ,но не и книга)не си раздавам от цветята,не обичам да ми пипат и разместват нещата

# 23
  • Мнения: 179
Не съм вещоман.Подарявам всичко,което вече не нося,което не ми е нужно, и на когото му трябва естествено.Изпитвам невероятно усещане дори когато изхвърлям стари вещи,все едно се освобождавам.Все пак пазя някои неща със сантиментална стойност,но ми става все по-трудно да им намеря място.

# 24
  • Мнения: 617
Незнам дали съм вещоман ама много мразя някой да сяда на моето място в колата, а то е точно до мястото на шофьора и като сядат винаги ми разместват седалката щото все са много високи  Twisted Evil.
малии туй май изобщо не е по темата.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 826
Не съм.Всичко давам,малко са нещата които много си обичам и обикновенно са някои дрехи ,които няма кой да ми иска. Wink
Останалото съм готова да го дам,особено пък ако не го ползвам даже ми е готино че влиза в употреба !  Peace

# 26
  • Мнения: 2 957
Много мразя да си давам нещата.Независимо за какво и кого става въпрос  Confused

# 27
  • Сопот
  • Мнения: 165
Мисля/сигурна съм/че съм вещоман,защото трудно се разделям със стари и ненужни нещица....
Но и не обичам да си давам нещата.Мразя да ми ги искат,защото понякога не мога да откажа #Cussing out

# 28
  • Мнения: 3 674
Не съм вещоман....Нещо като ми омръзне го раздавам.По-добре  дам веща и да зарадвам приятелка....отколкото  да събира прахта в гардероба...  hahaha

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 05:15 от roza66

# 29
  • Мнения: 2 563
Привързвате ли се към вещите?
Аз съм ужасна, много се привързвам към колата например.
Снощи, мъжа ми ми каза, че брат му я иска (точно моята кола) да ходи с нея в провинцията. Е направо лошо ми стана, еми не ми се дава и това си е. Опитах се, ама не става, сега страдам от угризения.
А иначе не че той си няма, ама защо точно моята????? newsm78

Много мразя роднини да ми казват "дай ми това", без да молят, все едно е тяхно. И аз не бих си дала колата.

Не обичам да си давам дрехите, за другите ми е все едно.

Общи условия

Активация на акаунт