обем в корените

  • 14 139
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
варианта с вафли в корените е най добрият,получава се страхотно и за по дълго време,само дето ако почнеш да прекаляваш с пресата ще ти изгори косата и ще се накъса,така стана при мен преди време

# 16
  • Мнения: 364
Аз пък си взех една пяна на Londa Trend на водна основа и съм много доволна. Не че прави супер обем, ама не ми е сплескана и мръсна косата на втория ден, както друг път. smile3521  Мирише страхотно. Peace

# 17
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Този продукт на wella и аз го ползвам придава обем и коста не е мръсна на другия ден, но ефекта с лака и топирането в корените не може се постигне  Naughty

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
На мен пък този продукт на Велла изобщо не ми допадна, половината флакон го изхвърлих, на мен ми слепваше косата Sad Най-добре се получава наистина с лак за коса с по-силна фиксация. Можеш да си вземеш такъв за обем. Има и един продукт на Ейвън / въпреки че не съм им фен ?, който ми харесва - за обем и плътност, с лилава капачка. Струва около 6-7 лв.
На мен пък този на Ейвън не ми харесва,много утежнява косата и ефекта е краткотраен.

# 19
  • Мнения: 312
Продукта на Wella наистина е страхотен. На следващия ден само трябва да се разтрие леко в корените косата,за да добие отново обем. Това ще рече,че не е необходимо да се пръска косата всеки ден,за да изглежда обемна.

# 20
  • Мнения: 115
На ДАВИНЕС/DAVINES/ гелът против косопад има и стайлинг ефект в основата на корените.Освен лечебната си функция и обемът, който се постига е удачен и за мазните скалпове-поддържа ги сухи Peace

# 21
  • Мнения: 125
на каква цена е този  гел и къде може да се намери

# 22
  • Мнения: 65
На лонда една пяна от професионалните оранжева , мн добър ефект  Peace

# 23
  • Мнения: 2 631
Четох днес в елетронно списание, че за да постигаме обем в корените можем да мием косата си на сухо  Thinking
Демек, слагате си шампоана на суха коса само в корените и ако остане - разстилате по дължината на косата, така масажирате корените 5-6 минути и чак тогава влизате под душа за изплакване. После можело на мокро още един път шампоан да се сложи.
Нямам представа, обаче, дали е ефикасно  Confused

# 24
  • Мнения: 880
Не съм доволна от спрея на вела,само ми сплъстява косата,поне при мен няма почти никакъв ефект.От много време вече ползвам крема за обем на sunsilk,това е най-доброто,което съм опитвала.Също и пяната на L'oreal Volum Max.Втривам я в корените докато е леко мокра.с лак не мисля,че може да се постигне подобен ефект.

# 25
  • Мнения: 375
спрей за обем на hennaplus върши чудеса
www.verdesbg.com

# 26
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Четох днес в елетронно списание, че за да постигаме обем в корените можем да мием косата си на сухо  Thinking
Демек, слагате си шампоана на суха коса само в корените и ако остане - разстилате по дължината на косата, така масажирате корените 5-6 минути и чак тогава влизате под душа за изплакване. После можело на мокро още един път шампоан да се сложи.
Нямам представа, обаче, дали е ефикасно  Confused

Брей не бях го чувала това, но ще пробвам - нищо не коства. Аман от реклами на продукти - купуваш и после нищо.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 21:11 от annabelka

# 27
  • Мнения: 5 317
И аз съм най-доволна от обема постигнат с вафличките на пресата.

# 28
  • Мнения: 477
И аз съм най-доволна от обема постигнат с вафличките на пресата.
Peace

# 29
  • Мнения: 636
Това с вафличките е ОК наистина, но поне аз немога да си позволя тънката ми коса след всяко миене да я "пресовам". А искам косата ми да изглежда добре всеки ден.
Спреят на Вела ми върши чудесна работа. Пръскам на мокра коса само в корените, суша за не повече от 1-2 минути с главата надолу, като се изправя само оформям пътя и съм готова. Ефектът е толкова добър, че онзи ден приятелка, ме пита дали съм "издухвана". И пак ще кажа, че най-хубавото в цялата история е, че косата ми е лека, не лепкава като след пяна. За мен продукта е добър!

Общи условия

Активация на акаунт