Дойде ред и аз да се покажа

  • 7 049
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 515
Мина много време,докато проумея,че той просто ТАКАВА заслужава...
и на тебе браво  Simple Smile
съгласна съм с горното и ще добавя още едно - нас пък Господ ни пожалил и ни отървал
и аз да добавя,всеки си намира това което заслужава и всичко си има цена на този свят.И май наисстина взех да си мисля ,че Господ ни епожалил нас и децата ни!!!

# 16
  • Мнения: 2 327
Можеш да заведеш дело за постановяване на режим на свиждане и по време на делото за развода. Ако държиш разбира се да има точно установен график.
Помисли дали не можете да се разберете нормално и без това.
При по малки деца може да се постанови виждането да става в твое присъствие само. Твоето е вече по-голямо. За сметка на това пък можете да попитате и детето как иска.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Сиси,чудесно знам за какво говориш(имам предвид как се чувстваш).Нормално е да не ти е симпатична.Но,моля те,не въвличай детето в тази омраза,то само ще си прецени,нищо,че е малко...
    Ако ще те успокои,ще ти покажа снимки на себе си и на жената,с която ме замениха-ти ще кажеш има ли разлика и в чия полза е.Не само на външен вид я превъзхождам(много ми трябваше,за да събера сили да произнасям подобна реплика-дълго не вярвах,че е така!).Няма какво да го съжаляваш него-проблема не е твой,а негов,той си е направил този избор.И аз се питах-какво толкова намери в нея??? Мина много време,докато проумея,че той просто ТАКАВА заслужава...

до авторката на темата - Сиси82
мога да си представя какво ти е
аз видях само любовни смс-и бременна в 7-ми месец и знам как се чувстваш, въпреки, че нямам и идея колко ти е зле вече след раздялата
но моля те помисли над думите на Олимпия - тя те призовава да мислиш и за децата
не затваряй пътя на децата към баща им и неговия към тях
той може да преосмисли и да види грешката си! предполагам няма път към сърцето ти, но нека поне има добри взаимоотношения с децата
а мъжете уви не мислят с главите си, а с честта си често - и ако ти го натириш в мишия задник дето му е мястото - при развода - може да не си погледне децата
те ще изгубят - излишвно е да ти казвам че така или ниаче вече си потърпевша, по-лошо не може да стане, но поне дай шанс на нещата с децата
аз съм за това - ако той иска - да ги вижда, ако не предявява глупави и необосновани искания - защо да го лишиш от права родителски?

иначе мисля си, че можеш на 100% да спечелиш развод ПО ВИНА и тогава диктуваш много повече от правилата
но също така ако той ревне за развод - даваш развод по съгласие но също само при твоите правила
но помисли си да искаш разумни неща, а не само да му отмъстиш
повярвай след като ви е зарязал - надали въобще мисли сега за децата и правата...

и много съжалявам, ако имаш нужда като самотна бременна от нещо - дори от физическа и материална помощ пиши! все ще помогнем кой с каквото може!

# 18
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Здравей,Сиси.Знам много добре как се чувстваш ,нашият татко не ме остави бремена,но с 5 месечна дъщеря.Няма да ти казвам ,че е гадно то сама го виждаш,само ще ти кажа за всичките си въпроси да пишеш на лични на Пела тя е адвокат и би могла професионално да ти отговори.

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мина много време,докато проумея,че той просто ТАКАВА заслужава...
и на тебе браво  Simple Smile
съгласна съм с горното и ще добавя още едно - нас пък Господ ни пожалил и ни отървал
и аз да добавя,всеки си намира това което заслужава и всичко си има цена на този свят.И май наисстина взех да си мисля ,че Господ ни епожалил нас и децата ни!!!

и по-лошо заслужават и ДВАМАТА - той че предава някого - тя, че приема предател
но напоследък като че лина хората не им пука какво прави половинката им - стига направеното дане засяга тях и техните деца - че еба...а някого и го лъже с години, че може би лъже и деца и роднини и ...
това че някой лъже другите явно не еникакъв морален недостатък в днешно време, че предава довеието на друг - също, че няма морални ценности като семейство и брак - също явно повечето и мъже и жени не ги е грижа...
честно направо съм потресена....но това е друга тема

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 ooooh! И ти ли ? Няма ли край. ТАзи година е много лоша в това отношение. На доста мои  познати се случи това, включително и на мен. Какво да ти кажа- подкрепям те в тоаи труден момент. Hug Ако ти е много тежко и искаш да си поговориш с някой- пиши ми на лични. Знам какво е. До преди дни подлудявах форума със съобщения, защото ми беше много тежко и исках да си говоря с някой, да не се чувствам сама и в безизходица. Момичетата тук много ми помогнаха, така че е ред и аз да направя същото за някой. Важното е- запази спокойствие.  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 17 283
И аз като Джема в началото пишех като бясна от безсилие и самота. Много ми помогна.
Пиши и ти, затова сме тук - да се подкрепяме в тези моменти и да споделяме хубавите, макар и редки.
Също така пиши, ако имаш нужда от нещо!
Прегръдка  Hug

# 22
  • Мнения: 911
аз само ще добавя, че снощи си признах на една приятелка психоложка, че оцелявам психически, защото си чета един форум (нашия демек) и...си давам сметка колко всъщност може и по-зле да бъде и това (за съжаление) помага  Wink

Не искам да ти казвам "добре дошла!", но сме насреща!  Peace

Чудесно е, че описваш доста хладнокръвно ситуацията - значи лесно ще се справим!  Heart Eyes

Дай адрес да пращаме бебешки неща - ние, дето имаме малки бебета, че то мъничето ще се появи посред зима - харчове големи, можем да помогнем!

# 23
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз като много от момичетата ще ти кажа,че оцелявам психически(донякъде) Rolling Eyes с този форум.Тук съм от месец май,и много приятелки намерих.Дъщеря ми е на 8 месеца също като Траяна ти предлагам ;бебешка помощ;-ако имаш нужда от нещо Peace .Тук сме за да си помагаме кой с каквото може.Прегръщам те!!!! Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
Ох.... ooooh! ooooh! ooooh!

Много съжалявам за това, което ти се е случило. Дори не мога да си представя как се чувстваш, макар че съм преживяла нещо подобно.

Не искам да звуча гадно, но ми позволи да ти дам няколко полезни съвета: Най-важно е детето ти, после нероденото, после си ти... в тази ситуация.

Не говори лошо на сина си за баща му. Предполагам, че бащата така се е отнесъл, че едва ли ще иска да вижда детето непрекъснато. Обясни му /на детето/ ситуацията с прости думи. Можеш да му спестиш туй онуй, но истината, истината и пак истината. Много важно е да му кажаш, че баща му е объркан, но го обича. Повярвай ми - сина ти ще си направи и сам изводите 'объркан' ли е баща му или просто безотговорен. Не му ги натрапвай ти.

Мисли за бебето - ако имаш нужда от нещо - казвай /Аз обаче всичко на Дариа съм раздала - една бебешка вещ нямам  Sad/

Ти... пиши тук, плачи с приятелки, плачи сама, псувай го и го навиквай /когато сте двамата/, но никога дори и да не ти хрумва да му отмъщаваш ЧРЕЗ децата. Единственото, което ще постигнеш е да нараниш тях и да изглеждаш глупава...
Бъди благородна. Бог ще го накаже - повярвай ми.

Докато се разведете ти решаваш кога и дали ще си вижда децата, но те съветвам да оставяш сина си да го вижда.
Предполагам ти ще упражняваш родителските права по отношение на децата. Можеш да се разведеш с произнасяне на вина... но не те съветвам - по взаимно съгласие с добри условия за теб и децата е по-добър вариант.

Успех и  Hug

# 25
  • Мнения: 2 336
Благодаря на всички за предлаганата помощ. Надявам се да се справя. Много хора обещаха да ми помагат.
На този свят има един съд - съвест. Аз съм убедена, че след месец най - много и този съд ще го съсипе.
Нито искам да го проклинам, нито му пожелавам нещо лошо - просто му пожелавам цял живот да е с мисълта, че е зарязал децата си.
И знаете ли, може малко годно да ви изглежда, но по - нататък искам да намеря човек, който ще стане баща на тези деца. А той просто безпомощно да стои и гледа отстрани, как децата му са възпитават от друг.
Това ще му е достатъчно.

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Благодаря на всички за предлаганата помощ. Надявам се да се справя. Много хора обещаха да ми помагат.
На този свят има един съд - съвест. Аз съм убедена, че след месец най - много и този съд ще го съсипе.
Нито искам да го проклинам, нито му пожелавам нещо лошо - просто му пожелавам цял живот да е с мисълта, че е зарязал децата си.
И знаете ли, може малко годно да ви изглежда, но по - нататък искам да намеря човек, който ще стане баща на тези деца. А той просто безпомощно да стои и гледа отстрани, как децата му са възпитават от друг.
Това ще му е достатъчно.

самчо не откъсвай ТИ децата от бащата

# 27
  • София
  • Мнения: 17 283
Сиси, много нахъсана ми се виждаш да го нараниш чрез децата - недей така! Както са ти казали и момичетата по-горе - не си отмъщавай чрез тях, не ги използвай като оръжие срещу него.
Колкото и да боли, помни, че той е напуснал теб, а не тях и ще си остане техен баща.

# 28
  • Мнения: 2 336
Детето го покани на първия у4ебен ден, а той отказа, защото вси4ки щели на криво да го гледат. Но докато не се разведем съм категори4на - при друга няма да води моето дете. Не си настройвам детето - който каквото си направи сам, никой не може да му го направи.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
Нашият татко също живее с друга и аз не искам да се запознават с детето, затова се виждат у нас, или навън.
Ама ще дойде на първия учебен ден утре де, твоя кой толкова ще го гледа особено, да не би госпожите да знаят, че се е изнесъл?
 #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт