Почвам да мразя мъжа си

  • 12 491
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
Не можеш да го промениш. Можеш само да го приемеш такъв какъвто е. Или да решиш да не го приемаш. Мъжете са си такива. И много не се впечатлявай от мъжа на ССФ- във форума нещата се преекспонират.
Мда, и аз така мисля, Рени! Hug
Даже не го мисля,ами съм сигурна!

# 16
Не ме отегчаваш напротив, като чета ми става по-добре. Аз все се надявам че след като родя и си върна малко предишната фигура ще ми се върне и самочувствието, защото сега е на нула и че може би заради хормоните съм се променила без да се усетя и после ще си дойде всичко на мястото. Все си мисля че това е някакъв вид депресия и че ще отмине ама мога ли да знам. Дано не направя някоя глупост докато премине цялата история и все пак си мисля че мъжа ми има вина и можеше да е малко по отзивчив.

# 17
  • Мнения: 412
Определено има вина и аз това казвам, но мисля, че даже няма да чакаш да си върнеш старата фигура, самочувствието и ентусиазма ти ще се върнат с детето, а не с нея.

# 18
  • София
  • Мнения: 161
Страх ме е че ако започна да излизам с приятели и да си живея както преди ще почне да ме обвинява че не съм добра съпруга. А може и от годините да е проблема, забравих да кажа че аз съм на 21 а той на 29.
да те обвинява, че не си добра съпруга?!??? ако посмее попитай го дали той е добър съпруг, защото да си такъв не значи само да даваш пари. аз на твое място наистина незнам как бих изтърпяла това - ти си бременна носиш му детето а той се бъзика с теб и коментира хубавите цици на някоя случайна а за тебе и 1 мила дума няма!!!  #2gunfire сигурно много от момичетата ще ме оплюят, че съм прекалено крайно, но според мен никой не трябва да се прави на добър и да търпи лошо отношение към себе си! говори с него сериозно и моя съвет е ако продължи тата и като се роди детето стягай се влизай във форма и полсле си грабвай чантичката и по кафенца, заведения и тн. млада си и ако още от сега не му покажеш твърдост и характер и се примириш той НИКОГА може да не се оправи и да  стане и по зле и то за цял живот! успех от мен   bouquet

# 19
  • Мнения: 412
Страх ме е че ако започна да излизам с приятели и да си живея както преди ще почне да ме обвинява че не съм добра съпруга. А може и от годините да е проблема, забравих да кажа че аз съм на 21 а той на 29.
да те обвинява, че не си добра съпруга?!??? ако посмее попитай го дали той е добър съпруг, защото да си такъв не значи само да даваш пари. аз на твое място наистина незнам как бих изтърпяла това - ти си бременна носиш му детето а той се бъзика с теб и коментира хубавите цици на някоя случайна а за тебе и 1 мила дума няма!!!  #2gunfire сигурно много от момичетата ще ме оплюят, че съм прекалено крайно, но според мен никой не трябва да се прави на добър и да търпи лошо отношение към себе си! говори с него сериозно и моя съвет е ако продължи тата и като се роди детето стягай се влизай във форма и полсле си грабвай чантичката и по кафенца, заведения и тн. млада си и ако още от сега не му покажеш твърдост и характер и се примириш той НИКОГА може да не се оправи и да  стане и по зле и то за цял живот! успех от мен   bouquet
Да, лунчиката е права, че ако се отпуснеш нещата стават все по-зле. Аз имам нагледно доказателство пред мен.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ме отегчаваш напротив, като чета ми става по-добре. Аз все се надявам че след като родя и си върна малко предишната фигура ще ми се върне и самочувствието, защото сега е на нула и че може би заради хормоните съм се променила без да се усетя и после ще си дойде всичко на мястото. Все си мисля че това е някакъв вид депресия и че ще отмине ама мога ли да знам. Дано не направя някоя глупост докато премине цялата история и все пак си мисля че мъжа ми има вина и можеше да е малко по отзивчив.
Определено ще се почувстваш по-добре след раждането (но не веднага).
Винаги може да е малко по-отзивичив Wink Жените сме все недоволни и искаме още от мъжете си Crazy
Вчера бях на работа и оставах мъжа ми цял ден да гледа децата. Като се прибрах му се накарах, че заварвам разхвърляно. А той ми каза, че се е надявал поне днес да съм доволна от него. Да ама не Twisted Evil

# 21
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз пък мисля, че страдаш от предродилна депресия. И по-добре се запаси с валериан за следродилната, иначе доста има да пишеш тука.

А пък мъжете са си прасета, друг е въпроса кой кога ще го разбере, защото някои се прикриват по-дълго време.

# 22
  • Мнения: 412
Аз пък мисля, че страдаш от предродилна депресия. И по-добре се запаси с валериан за следродилната, иначе доста има да пишеш тука.

А пък мъжете са си прасета, друг е въпроса кой кога ще го разбере, защото някои се прикриват по-дълго време.

Или пък, не мъжете се прикриват, а жените им (подчертавам, че визирам само и единствено себе си) са слееепи,слепи патки.

# 23
Ох много сте готини всички Simple Smile Радвам се че писах тук. От кога се каня и все отлагам. Сега ми е много по-добре. Искам да ви дам на всички   bouquet Heart Eyes Hug Отивам да готвя защото след малко ще се прибере а не искам да му давам повод да ме критикува. Сутринта му казах че ако държи на мене ще ми донесе цвете. Много ми е интересно дали ще донесе. Ще пиша после да ви кажа Simple Smile

# 24
  • Мнения: 412
казана дума, хвърлен камък. Ще вляза довечера от моя комп, само и само да разбера  "имаш ли цветя на леглото до тебе?"

# 25
  • Мнения: 3 675
според мен бременността на жената плаши мъжете, те не могат да свикнат за две неща-че трябва да се грижат за бебе и че жена им няма да им обръща същото внимание както преди.според мен си зависи от мъжа, но за много представители на т.нар. силен пол очакването на бебе е доста стресиращо нещо.

# 26
  • Мнения: 412
Да, където възниква и въпросът: "Той винаги ли е бил такъв или сега се промени?'

# 27
  • Мнения: 750
Дразня се че аз за него мога да се променя, а той за мен не може.
Е,добре де....като си вземате за мъж някой...не го ли избирате по това което е!И кому е нужно някой от двамата да се променя! newsm78
Ей това,наистина не го разбирам! Crazy
Аз ще се променя заради него....Той заради мен!И видите ли...това зна4и,4е се оби4аме истински!
За да е такъв сега....зан4и,винаги е бил,но ти си била сляпа за това може би!
Как така ще коментира прелестите на друга,още пове4е в тове присъствие(и то в положението в което си Thinking)....Що за простотия е това!(извини ме)
Я му свий 4ивиите малко на тоз не хранимайко твоя,4е да не идвам аз!
Аааа...не е попаднал на жена той,пикльо! Twisted Evil
Мила....не пускай аванта сега...щото ще ти се ка4и на главата и ще запо4не....бавно да сере!Така казваше баба ми! Mr. Green
Ауу...как се ядосах на тоз 4овек ама... #2gunfire

# 28
  • София
  • Мнения: 2 217
Ох, колко си мъничка още.....а вече имаш разочарования.....
сега си гледай детенцето като се роди /да е живо и здраво/, пък ако по-натам не се нагласят нещата.....аз не бих го търпяла, но това съм аз.....
Никога няма да забравя майка ми преди години какво каза на една приятелка: "Айде да отивам, да забъркам нещо на свинята".... Не го каза злобно, а на шега, но....какво ли и е било на жената....А тогава нямаше форуми.....Баща ми и остана такъв, а тя заради нас просто не можа да живее....Ей, така си остаря - самотна, претоварена и без грам уважение и нежност.....
Никога не бих го допуснала.

# 29
  • Мнения: 227
Аз пък мисля, че страдаш от предродилна депресия. И по-добре се запаси с валериан за следродилната, иначе доста има да пишеш тука.

А пък мъжете са си прасета, друг е въпроса кой кога ще го разбере, защото някои се прикриват по-дълго време.

Или пък, не мъжете се прикриват, а жените им (подчертавам, че визирам само и единствено себе си) са слееепи,слепи патки.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт