A tavolaa.....è prontooooo! или Мами в Италия - 4аст 67

  • 18 361
  • 287
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 388
Охх, нашето пъпче ще падне всеки момент! Крепи се на едно малко парченце, ще падне явно със следващия памперс. Но май остава едно малко парченце, какво да го правя? Да чакам само ли да падне? После пак ли да продължавам с дезинфекциата няколко дни? Няма ли да му щипе?

Моето бебе днес хич не слуша, дремва за 5 минути и пак ромпе  Mr. Green Преди малко се облекчи, изкъпах го, омазах го, напудрен и напарфюмиран, дано вземе та се унесе поне за час  Crazy

# 211
  • Мнения: 750
Знам Дуне,опитвах няколко пъти,но ме отхвърля и ми казва, 4е има грешка в номера на пренотационе Rolling Eyes

# 212
  • Мнения: 359
Линдита ,защо не пробваш без бретон т.е. да го оставиш дълъг.От снимката помня ,че имаше хубав нос и чело,добре оформенно лице което се скриваше от бретон.Аз сто години ходех с вечно незадоволен бретон и то без да имам горепосочените прелестти,накрая го оставих да расте та придобих (аз)малко човешки вид.
Лени ,заинтригуваме номера с незакопчаването на блузката.Аз и в най дебелият си период си оставах 3та празна и то само защото днес съм решила да съм добра към себе си ,та затова инъче 2ра.Говорим за реджисени нали?Когато бях надебеляла 13 кг. влязох в магазина и викам"изобщо не ми давай 2ра давай направо 3та."Амиии изгордях се със себе си като ми стана.Но вече самочевствието ми от кръстта нагоре спадна отново на 2ра.Така,че моля за малко уважение към плоскостите и чакам рецептата за незакопчаване на блузката.Ако те интересува аз мога да ти дам за незакопчаване на панталоните и пукане па задните шевове на същите.

# 213
  • Мнения: 3 425
Гери, в какво се израаява таз нула оста?

Ми,Ник, сложете го в яйцето и го люшкайте леко,или в количката и го дундуркайте,или на спалнята с възглавници наоколо(ние гимнастика не сме имали),или го извеждайте по-често навън, или хавлийка под крачетата да са му леко присвити,или му пуснете сушоар...не се сещам друго ....сменяйте позите,докато разберете какво му харесва...а и ако поплаче малко(с мярка естествено) нищо няма да му стане  Peace

# 214
  • Мнения: 1 100
Знам Дуне,опитвах няколко пъти,но ме отхвърля и ми казва, 4е има грешка в номера на пренотационе Rolling Eyes

ААА това е друга работа... странно все пак, дали не е наистина греШен номера на резервацията, незнам инак Thinking

# 215
  • Мнения: 750

ААА това е друга работа... странно все пак, дали не е наистина греШен номера на резервацията, незнам инак Thinking
Не е грешен,този са ми изпратили като купувах билета Peace

# 216
  • Мнения: 750
Хихи Кала пробвали сме по4ти вси4ко newsm78,май ми се струва,4е навън е по спокоен,но пък тези дни духа един страшен вятър,4е ще ни отнесе с коли4ката барабар #Crazy

# 217
# 218
  • Мнения: 3 425
Хихи Кала пробвали сме по4ти вси4ко newsm78,май ми се струва,4е навън е по спокоен,но пък тези дни духа един страшен вятър,4е ще ни отнесе с коли4ката барабар #Crazy

Ами,нищо ново под слънцето....но пък постоянно на ръце е доста вредно,след като останеш сама,а и за самия него!

Нямаме;)

# 219
  • Мнения: 1 545
Здравейте всички!
Дани, честита бебка! Сигурно сте разочаровани и ти, и мъжа ти, след две момичета, и третото - пак, ама то господ си знае работата!
И при нас днес е много ветровито, но топло. Нали е празник (Сан Дженнаро) та не се работи, заела съм се с шивачество - поправки разни. Измъчих се да скъсявам роклята си за сватбата другата седмица - много пипкава работа!
Овчева, голяма си скица! Обади се като идваш в Наполи да пием по кафе!
Линдита, аз не те помня на снимка, но съм също много против бретоните - само скриват лицето. Още помня когато дойдох тук как зълва ми извика една фризьорка в къщи и тя без да ме пита, ми отряза косата на бретон - щях да я изям! Докато порасне пак....... #2gunfire
И на мен ми липсва Влади...

# 220
  • Мнения: 5 476
  Калче, такава си е системата от преди и е еднаква с тази за екстракомунитарите- иска се разрешение от Районната дирекция по труда, за да наемеш на работа чужденец. За повечето дейности има квоти и т.нат. Rolling Eyes
 
 

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 08:38 от Astrea

# 221
  • Мнения: 6 167

oвчева, де да говорих за реджисено...
то излиза отвсякъде.. по-скоро изтича, разлива се  Laughing ох, не е смешно. bash

за бретоните аз имам малка деформация, защото едно време като дете пеех в хор и там все трябваше да съм с открито лице. та, този навик ми е дългогодишно отглеждан и не мога да си представя да ми пада нещо в очите, а именно бретон.
веднага забождам фибичка, ала йоркшир.

дани, мерсаж има време, а и като гледам за какви проблеми става въпрос не се навивам. с майеър също само онлайн съм контактувала.

# 222
  • Мнения: 3 388
Гери, тези добре ли са ????  Shocked

# 223
  • Мнения: 5 476
 Сонче ,не знам какво да коментирам.. Tired

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 08:39 от Astrea

# 224
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
И аз разбрах 4е тук нещата стават ужасно бавно... ooooh! #Crazy
Бях ходила на едно интервю тук за една работа още като бях на гости март месец, още не се бях преместила за постоянно....накараха ме да 4ета спортната статия на един вестник , за да видели на какво ниво ми е италианския.. newsm78 newsm78естествено аз нищо не разбрах...и все още имам проблеми при 4етенето на спортни статии от вестници #2gunfire Thinking  #Crazy..После на излизане от офиса казах на интервюиращия 4е ще наблегна на спортните статии от тук нататък....След един месец ме викнаха на интервю в софийския офис на въпросната фирма (те имат нов офис в София) да ми предлагат за там , аз казах 4е искам категори4но за Торино...
Откакто съм тук всеки месец в на4алото някъде,  се обаждам да проверя как ми върви кандидатурата.... август бяха вси4ки на море, после септември трябваше да ме види не знам кой си, най накрая ме викнаха на интервю в самото на4ало на септември....да не говорим 4е фирмата се намира в едно град4е на 60 км от Торино, няма за другаде....сега казват 4е евентуално да запо4на януари, явно знаят за проблема с нула остата... newsm78
И това е с връзки..забележете..... newsm78


Общи условия

Активация на акаунт