A tavolaa.....è prontooooo! или Мами в Италия - 4аст 67

  • 18 356
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 545
Гери, а пробвала ли си да ги "съдиш" (не знам дали е точно така да се изразя), да докажат с какво точно твоят опит е "troppo spostata dalla realtà italiana"? Не знам дали точно кауза трябва да им направиш, или чрез някаква асосиация да се действа, но сигурно има начин да си потърсиш правата. Щото тия мотиви, които са ти идзедили от пръстите ти, са меко казано смешни!

# 226
  • Мнения: 359
Mоя кукла ,всъщност ние с теб досега трябваше да се срещнем поне три пъти,ама все нещо се разминаваме.Моята приятелка Петя се зае с организацията,но все нещо се отлагаше.Свиркай те ми когато искате,за половин час съм при вас.
Лени блазе ти.Аз в това отношение приличам на баща си.
Астреа жалко.Връзкарство......не ми се говори.Незнам ,мене такива мазни отговори много ме дразнят.бих отишла с удоволствие да попитам този дотт. ди к-цо за точният смисъл на отговора.Оф аман от такива ограничени персончета.Беше писала преди,че ти се иска да започнеш твоя лична аттивита(ако не се лъжа) пробвай

# 227
  • Мнения: 1 545
И аз предположих, че си приятелката на Петя  Laughing. Все се разминаваме, я работа, я болни деца! Сега ще взема да звънна на Петя....

# 228
  • Мнения: 5 476
Lindita ,да оставим факта ,че са бавни.  Confused
 От мой личен опит - през колкото повече ръце минаваш е все по-трудно. #Cussing out

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 08:40 от Astrea

# 229
  • Мнения: 359
И аз предположих, че си приятелката на Петя  Laughing. Все се разминаваме, я работа, я болни деца! Сега ще взема да звънна на Петя....]

о.к.стига да не е утре,че ще ходя да складовете на ч.и.с.да видя новите колекции на дрехи.Ако ти трябват дрешки на складови цени идвай направо

# 230
  • Мнения: 359
Астреа беше писала нещо във връзка с деца,доколкото си спомням ,това имах предвид.Инъче какво да ти кажа и аз незнам.Все си мислех,че там нагоре при вас нещата са по нормални

# 231
  • Мнения: 5 476
За съжаление трябват доста средства, да не говорим за купищата разрешителни. Crazy

# 232
  • Мнения: 1 545
Овчева, какво е ч.и.с.? Иска ми се да дойда, ама не мога - ще идва техник за бойлера, който от петък не работи, уж в понеделник трябваше да дойде, после - вторник..... Днес е празник - та утре!  #Cussing out Неаполетанска му работа!
За друг път ще е, че и Петя тия дни не може - детето тръгнало на училище и няма време.

# 233
  • Мнения: 5 476
 Между другото  за нищо не е лесно - едни познати лелки , дойдоха да търсят работа като баданти ,  поработиха 2-3 месеца, едната й умря дядото и не можа да намери друг,  другата смени 2 семейства и последните не й платиха и се отказаха набързо от "Италианската мечта"... #Crazy 
Много маймуни има вече на клона.. Confused

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 08:41 от Astrea

# 234
  • Мнения: 359
Чакаме курбана да е скоро. Peace
Моя кукла чис се намира в Нола и там са складовете за  дрехи пронто мода,т.е. почти всичките марки ,които виждаш по магазините напр. коракор,росо ди сера,блоом,анджелс,лаура биаджоти,примо емпорио и т.н са от тези складове.Но само на едро (ох ,навлизам в болната тема за връзките,може и на дребнно)и с фактура.Една мя приятелка в Бг.има магазин,та идва 1 месечно да зарежда от тези складове,срещу 5 кг. сирене,10 кори за баница,5 луканки и давам едно рамо.

# 235
  • Мнения: 750
Гери кураж мила Hug
Не се ядосвай на хорската глупост Confused

# 236
  • Мнения: 750
Ов4ева и аз искам Blush

# 237
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Наядох се с мусака и сега съм по спокойна..  Mr. Green

Преди известно време , може и сега още да те4е въпросната агитация, предлагаха на хората да се прехвърлят към Водафон, принципно аз съм с ТИМ, то не 4е останалите оператори не агитират де....но Паоло е с Водафон, та отидохме да се прехвърлям, направиха ни нов договор, и след 1 месец картата щяла автомати4но да се прехвърли на новия оператор, с уговорката нали да си ползвам същия номер. Мина месеца отдавна, всъщност даже 2 минаха, аз си седя на ТИМ и никой не благоволява да ми се обади да каже какво става, а пък от Водафон като се обаждахме казаха да не се притеснявам, той операторът автомати4но ще се нагласи и на дисплея като видя 4е пише Водафон, зна4и ве4е съм там... newsm78
Но пък преди 3 дни ми се обади някакъв господин от ТИМ, нау4ил 4е се каня да напускам, и ми предложи супер изгодни условия, само и само да остана абонат на ТИМ,  вси4ки разговори ми стават на тарифа 0,07 Евро, дала съм си 3 номера на ТИМ където да говоря безплатно, рикарика от 10 Евро ми става 20, и все такива хувабинки, аз естествено приех, но трябваше да полу4а смс с потвърждение до 48 4аса 4е влиза в сила вси4ко за което ми говореше . Не съм полу4ила още смса, рикариката ми за 10 евро си е то4но за 10..естествено от ТИМ операторите сега не отговарят, а цяло лято като си проверявах сметката, се вклю4ваше оператор, а не автомати4ното меню..
Вие имате ли такива преживявания, хубаво щеше да бъде, ако наистина 10 те евро бяха за 20, защото принципно като си заредя телефона, бързам да пратя смси  на вси4ките приятелки и 10 евро се изпаряват за нула време... #Crazy

# 238
  • Мнения: 3 388

И аз, и аз  Mr. Green

Ники, исках да те питам, ти като спазваш тази кърмаческа диета, за която спомена, има ли Габри колики?

# 239
  • Мнения: 5 476
 Линдита, ми те тези лъжи отдавна са в употреба... Wink
Когато дойдох тук имах карти и на трите оператора (тре още го нямаше), останах доволна само от Водафон и тази карта си оставих. Peace
  Между другото подобна оферта на ТИМ (при искане за смяна на оператора ) бяха предложили на една приятелка - оказа се,че е валидна само за определено време и при минимум трафик на месец от 50 еуро. Peace
Винаги има уловка. Peace
  

Общи условия

Активация на акаунт