Разград

  • 9 208
  • 311
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 441
Хрис,как е Ваня?

# 151
  • Мнения: 51
Отдавна не съм се включвала във форума за което търпя и доста критики.Ама с тия мойте вкъщи аз не се намирам ,камо ли време за компа.Но обещавам вече -ЩЕ СЪМ ПО-СЕРИОЗНА И ПОСТОЯННА.От 15 септември имам и ученичка/малката я пуснах на градина /и положението никак ,ама никак не е розово...Първите 3-4 дена още не се беше усетила.В сряда вдигнала температура и шашнала даскалиците.Взех си я ,заведох я на лекар и се оказа само зачервено гърло.Свалих температурата с "нурофен"и "калпол"по 2.5 мл и повече не е вдигала.Няма кашлица и хрема,а като гледам и гърлото е спокойно...но днеска-рев още от къщи...Дано скоро свикне,че нали от 01.10 се връщам на работа...

# 152
  • Мнения: 292
иииии на първо място,ама на втора страница newsm44 newsm44 newsm44

# 153
  • Мнения: 187
Влизам при вас, момичета за да поздравя Маргарет.

Мила, пожелавам ти сърцето ти да се изпълни с радостта, която желаеш!
Бъди здрава, все така усмихната и всеотдайна.
Една априлска мама 2007.
Минавай да ни "видиш", всички ти се радваме много.

# 154
  • Мнения: 500
Ко стана бе?Къде изчезнахте пак? newsm78

# 155
  • Мнения: 1 277
  bouquet Маргаритке, честит рожден ден !  bouquet   Не мога да слагам такива красиви картички, но от все сърце ти пожелавам здраве, щастие, късмет, сбъднати мечти и положителни емоции!

# 156
  • Мнения: 441
Е,как 860 публикации и не можеш да слагаш картички.Давай ще те научим  bowuu

# 157
  • Мнения: 1 277
Е,как 860 публикации и не можеш да слагаш картички.Давай ще те научим  bowuu

Благодаря ти, Титанче! То си е за срам моето- 860 публикации без да броим тези в Клюкарника Embarassed.

# 158
  • Мнения: 441
Няма нищо срамно,никой не се е родил научен.
Ще се опитам да ти обясня как става номера на китайката.Харесваш си картинка в някой сайт,върху нея кликваш с мишката и даваш на надпис копирай адреса на изображението.След това влизаш в темата на отговори,над прозорчето в което пишеш има 2 реда с разни копченца.Натискаш първото на вторият ред(прилича на картина),появява се надпис .Там където съм сложила многоточието отново кликваш с десният бутон на мишката и даваш на надписа-постави.Това е!Успех!Ще чакам да видя как си се справила  Hug.Не съм много по обясненията ,ако има нещо неясно питай  bowuu

# 159
  • Мнения: 1 277



Успях! Титанче, слънчогледите са за теб! Благодаря ти още веднъж!

# 160
  • Мнения: 441



Успях! Титанче, слънчогледите са за теб! Благодаря ти още веднъж!
Странно,като те цитирам ми излиза линка на картинката,но иначе не я виждам.Няма значение.Благодаря за слънчогледите и много се радвам ,че си успяла  Hug

# 161
  • Мнения: 227
Честит рожден ден, МаргО
Ако в живота има нещо по-хубаво от здравето,
по-силно от любовта и
по-бурно от младостта,
то и него ти желая.
Нека дните ти бъдат изпълнени с радост,
вечерите с огън,
а годините с младост...
Очите ти от щастие да греят,
сърцето ти от любов да затупти!
Нека птичките за теб да пеят,
защото днес празнуваш ТИ!!!

# 162
  • Мнения: 441
Ми тя Марго като стана време за черпене изчезна  newsm78,запива някъде май  Thinking
Хайде ,наздраве!!! За здравето на Марго:
         


         

# 163
  • Мнения: 500
Е наздраве де!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 164
  • Мнения: 2
ХА ХА ХА Joy Joy Joy Голям образ

Общи условия

Активация на акаунт