Английски с Дисни

  • 4 998
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
И ние поръчахме от Рийдъра комплекта, но вчера късно следобяд ми донесоха известието за колета, и неуспях да отида да го взема, та чак в понеделник ще видя за какво става въпрос  Simple Smile
Досега се рових из нета, намерих много от поредицата Мagic English, но незнам дали е същото с това което поръчах ...
Освен в замундата (където липсват първите 5 епизода), поредицата я има  ТУК
а също и ТУК

Иначе с книжките ги има в книжарниците .. даже и по нета може да се поръчат: ТУК

# 16
  • София
  • Мнения: 3 610
Това което виждам от Masters,е същото,но са само първите 6 диска от поредицата.Незнам  другите дискове после ли ще ги пускат и за тази цена #Crazy .Вярно,че така можеш да си дръпнеш само дисковете,без книжките,речника и другите приложения,но все пак..

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 145
Здравейте!
Свекър ми подари тази поредица на Дисни на дъщеря ми (5г). Стори ми се много добре направена, но не съм я разучавала подробно. Пробвахме упражненията с картите и определено лесно се справя, за дисковете не съм намерила време, но от ръководството за родители оставам с впечатление, че няма да ни разочароват.
За мен лично цената си струва, но нямам наблюдения върху други подобни помагала по английски...

# 18
  • Мнения: 984
искам да попитам този комлект, видях, че съдържа 6 диска и 6 книжки,а списания които се продават по 4.99 дали са същите , защото те са 15 бр.  http://knigibg.com/search.php?listparam=$listparam&searchtype=$searchtype&searchterm=$searchterm

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Заинтригувахте ме. Подходящо ли е за 4г. дете?

# 20
  • Мнения: 1 937
...
Изглежда доста интересно, и ми се струва, че би могло да забавлява децата ми през зимните месеци, докато си стоят у дома.

Дъщерите ми разнасят куфарчето вече 3-та седмица без да им омръзне.
Добре е направено. Считам и че е полезно.
Малката (на 5 г.) обаче не е в състояние да се справи без кака си или без помощ от нас.

# 21
  • Мнения: 8 769
Поръчах го, разгледахме го, и го върнахме. Сметнах, че не си струва парите. Два от дисковете изобщо не можеха да се прочетат, шестият диск изобщо не го и пробвахме.
Като цяло нещото е подходящо за около 5г деца и нагоре, макар на моите много да им харесаха филмчетата. Картите и книжките не ме впечатлиха, още по-малко постера и речника.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
запис

# 23
Magic English гледаме откакто моето момиче беше на 2 г. Сега е на 5г. Много са й интересни, усвоява добре произношението, поддържа жив интерес към езика. И сега още си ги гледа, повтаря упражненията, пее песните. Въобще, читави педагози са го разработвали. Разбира се, обемът на речника, който се усвоява, не е голям, но целта на курса е да въвежда в езика, нали? Струва ми се, че малката ще тръгне с радост в езикова школа, когато един ден я запиша.
Дисковете със списанията се продават в някои големи наши книжарници. 1 диск + едно списание е 5 лв., сериите са 16. Сещам се за книжарницата на "Граф Игнатиев" близо до Попа(информация отпреди 20 дни). Също в "Хеликон" в Евро-българския център на Стамболийски(информация отпреди няколко месеца).
"Риидърз Дайджест" предлагат първите 6 серии. Да, вярно, че вариантът в нашите книжарници е VCD, а техният е DVD, вярно, че предлагат и картинен речник, и карти с думи, но сравнете - от книжарницата тези 6 серии със списание ще ги купите за 30 лв., а от "Рийдърз Дайджест" - за 130(или 140 беше?).  

# 24
  • Мнения: 809
Magic English на изд. Егмонт отдавна са изчерпани.
Опитвах се дълго време да си ги купя, обачe никъде ги няма.
Затова ги свалих от нета.
Много съм доволна.
Страхотни са и Стефчо много бързо усвоява нещата.
 Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Веднага се втурнах аз да сваля от Замунда,обаче....не е истина каква мъка е.20 минути- 7%....
Ако така ще ги свалям всичките, може синът ми да бъде в гимназията, когато смогна с последния Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Magic English на изд. Егмонт отдавна са изчерпани.
Опитвах се дълго време да си ги купя, обачe никъде ги няма.
Затова ги свалих от нета.
Много съм доволна.
Страхотни са и Стефчо много бързо усвоява нещата.
 Peace

Не са изчерпани, От тук можеш да ги поръчаш

http://www.helikon.bg/?act=search&qstr=english&stype=tit … amp;sql_which=140

Общи условия

Активация на акаунт