разбира ли се че се правили аборт?

  • 13 165
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Мисля че  не

# 16
  • Мнения: 2 211
А, бащата със сигурност няма как да разбере, освен ако някой доброжелател не го информира. Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
аз мисля, че е логично да може да познае...както познават и че една жена е раждала...може и да греша...
а ковлкото до това, че лекарите питат - то надали могат да познаят броят на предишните раждания и аборти, дори и да им е очевидно, че е имало такива...а има жени , на които не им личи и че е са раждали...това поне за нормалното раждане, за секциото не знам доколко личи при гинекологичен преглед...абе най-добре с лекар да се говори по въпроса...
най-добре е ако се крие, да се срещне жената предварително с лекаря и да помоли да не казва и толкова...

# 18
  • Мнения: 5 393
Не знам дали лекар може или не може, но партньорът със сигурност не може(освен ако разбира се  не е гинеколог-екстрасенс и не разкрачи жена си за преглед някоя вечер ей така профилактично)

# 19
  • Мнения: 4 111
Не знам дали лекар може или не може, но партньорът със сигурност не може(освен ако разбира се  не е гинеколог-екстрасенс и не разкрачи жена си за преглед някоя вечер ей така профилактично)

 hahaha

# 20
  • Мнения: 179
зависи как са ти направили аборта

# 21
  • Мнения: 4 053
firebird,идеята не е да с скрие от лекаря,а от бащата.Чаткаш ли:)

аз, не чатнах  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 622
firebird,идеята не е да с скрие от лекаря,а от бащата.Чаткаш ли:)

аз, не чатнах  newsm78
Да не разбере бащата на детето, че майката преди това е правила аборт. Може да ходят заедно на консултации , а и в картона го пише. Майката може да не иска бащата да знае за миналото и.

# 23
  • Мнения: 4 053
firebird,идеята не е да с скрие от лекаря,а от бащата.Чаткаш ли:)

аз, не чатнах  newsm78
Да не разбере бащата на детето, че майката преди това е правила аборт. Може да ходят заедно на консултации , а и в картона го пише. Майката може да не иска бащата да знае за миналото и.

дали?
аз разбрах,че става въпрос за бащата на жената,която е правила аборта  Thinking

# 24
  • Мнения: 368
Едно време като отидох на генеколог за първи път и се сещам че ме пита дали съм правила аборт някога - аз му отговорих Не - и тогава той каза абе аз сега и без това като те прегледам ще разбера
Ако съдя по това значи се разбира

# 25
  • Мнения: 842
Ако жената има вече зад гърба си поне едно раждане по естествен път, не мисля, че се познава.

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 928
Според мен - не Peace

# 28
  • Мнения: X
Според мен не, за раждането - може, както при нормално, така и при секцио, защото при секциото се прави изкуствено разкритие, ако няма естествено такова  Mr. Green, за да изтичат лохиите..............или незнам точно защо, но се прави и аз се изненадах.

# 29
  • Мнения: 306
Много интересна темичка...ащо ти е да разбираш ако не искат да ти кажат??? newsm03

А иначе мисля, че не може...

Общи условия

Активация на акаунт