С какво обути вкъщи?

  • 1 187
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Лятото - по джапанки или бос, зимата - с пантофи (тип гуменки, като в градината) или по чорапи.
Подовата ни настилка е мокет.

# 16
  • Мнения: 1 172

Продават едни пантофки, меки, и отпред изглеждащи като муцунка на животно, а отгоре - като чорап. При нас ги има и по сергийките за чорапи и чехли, и в магазина за обувки.

Тези пантофи ги олеждайте как са отдолу. На моят син му бяха подарили такива. Детето много ги хареса, само дето те бяха с някакво тънко парче кожа (вероятно еко-кожа някаква) и с това се изчерпваше "подметката". Та с тях и без тях, няма да са му много топли крачетата. Да ходи само по термочорапи, ще му е много по-топло и удобно пред конкретно този вид подметки.

Иначе нашият си има пантофи. Много често обаче си шляпа по чорапи. Забелязвала съм го, че понякога сам отива и си обува пантофките  - явно разбира кога му е студено и знае какво трябва да направи.

# 17
  • у дома
  • Мнения: 965
За сега е само по чорапи, които сваля след половин час носене. На паркет и теракот сме...
Купувам и едни хубави летни сандали, които и слагам върху чорапите, тя се прехласва по сандалите и поне ги държи по-дълго на краката си от всичко останало  ooooh!

# 18
  • Мнения: 436
Ние ходим засега само по чорапи. Вкъщи стаите са с мокет. През най-студеното време само обуваме чехли. Малкия не протестира много - миналата година му купих едни хубави чехли на Сандик, които много харесва. Тази година пак ще си ги носи.
Иначе може да му взема няколко чифта термо-чорапи за сега.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
С пантофи, тип гуменки е. Преди време и тя беше така - постоянно събута. Сега е обратното - държи да си ги обува и да е с тях.

# 20
  • Мнения: 326
Моят не търпи нито чорапи, нито пантофи. Една съседка ме светна на следния номер: обуваш два чифта чорапи и отгоре чорапогащник, че да не може да сваля чорапите.


ехххх че хитроооооо Joy  Joy  Joy  Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 14 683
Моят не търпи нито чорапи, нито пантофи. Една съседка ме светна на следния номер: обуваш два чифта чорапи и отгоре чорапогащник, че да не може да сваля чорапите.


ехххх че хитроооооо Joy  Joy  Joy  Joy
Наистина е супер идея

# 22
  • Мнения: 1 220
 Моите деца ходят боси, не мога да се преборя с това! Повтарям по 100 пъти и като погледна пак са боси!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт