ZARA Outlet - детски дрехи

  • 44 926
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • around the world
  • Мнения: 651
хм, не бях се замисляла кои са марките на компанията, притежаваща ZARA. Определено Bershka e далече от мисълта ми за хубави или качествени дрехи, но пък в Zara Home има доста привлекателни нещица, както и детските дрешки Skhuaban са били винаги готини и качествени моделчета. А миналата седмица случайно влязох в Oysho и си излязох с уникална червена пижамка за вкъщи Mr. Green Flutter
Така че мисля, че сравнение не може да става - няма смисъл. И двете компании имат по-хубави и по-широкомасови, залагащи на модата и цената, но не и на качеството магазини.

При GAP нещата са малко по-разпределени:
Old Navy- е супер евтината им масова марка, понякога имат не лоши неща, но качеството не им е приоритет.
GAP-  е средно ниво марка. За детските им дрехи като качество съм доволна. Дамските им и мъжки дрехи също не са лоши, но разбира се не всичко. А също така GAP работи в сътрудничество с Converse, като на страницата си продава и детските им кецове.
Banana Republic-е любимата ми марка от въпросните 3. По-скъпа, но определено и доста по качествена.
Piperlime-е техния сайт специализиран изцяло за обувки. Различни линии, дизайнери и марки обувки. Има евтини, средно скъпи и естествено много скъпи, но определено има голям избор.
Харесва ми как имат своя марка в почти всички ценови диапазони и са покрили всяка ниша.  Sunglasses
А относно ZARA Цялото семейство сме им големи фенове. Peace
 

# 76
  • Мнения: 112
и аз да се включа в тази тема Wink
аз лично не съм доволна от качеството на детските дрехи
пролетта купихме от Зара в Солун за малкия много летни дрехи, току що беше излязла лятната колекция
сега, след като сезона свърши, мога да обобщя - тениските се изкривиха и им се изнишиха шевовете, суичера и гащеризоните - избеляха, а на шапките им се разтеглиха ластиците и му падаха от главата

харесвам марката, самата аз имам доста дрехи с тази марка и досега не съм имала впечатления за лошо качество newsm78

# 77
  • Мнения: 6 039
Asinka, всеки път се захласвам в ZAPA HOME. Любим ми  е магазинът в Лондон. Заради едно беешко одеало, на мига исках да съм пак бременнаа. Струваше 80 паунда, бая се замислих, дали да не го купя за нероден Петко hahaha
а последния път докато се ровим с мъжа ми в ZAPA HOME в Амстердам се оказа, че за малко ще си изтървем трансфера за летището. Така не съм бягала от години Joy


Lukas, не ги сравнявам, просто извадих статистика.

# 78
  • Мнения: 5 228
и аз да се включа в тази тема Wink
аз лично не съм доволна от качеството на детските дрехи
пролетта купихме от Зара в Солун за малкия много летни дрехи, току що беше излязла лятната колекция
сега, след като сезона свърши, мога да обобщя - тениските се изкривиха и им се изнишиха шевовете, суичера и гащеризоните - избеляха, а на шапките им се разтеглиха ластиците и му падаха от главата

Мъжът ми миналата пролет беше изкупил половината лятна детска колекция от Зара в Истанбул и качеството е много добро. Материите и цветовете изобщо не се промениха, след цяло лято носене са като нови.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз съм доволна от детската Зара-нищо от дрешките не е мръднало а имаме доста,но не са и носени кой знае колко LaughingОт Барселона и Солун са обаче,в нашите магазини детско не съм видяла,обаче за мен нищо не бих си купила SickВиж отвън имам доста неща и са готини,в петък ще ходя до Солун и съм се наточила на страшни лачени обувки и чанта Crazyгледах ги септември в Барселона но нещо още не бях на лачена вълна LaughingМайка ми и свекърва ми ходиха миналата седмица до Солун и му донесаха на малкия уникални неща от Зара,много яки пуловери,жилетки,ризки,анцуэи,но въпреки всичко съм сигурна че и аз няма да се стърпя и пак ще му взема нещо Crazy

# 80
вносителите тука нещо се състезават май Simple Smile, чак пък с исторически данни за една фирма за дрехи малко множко ми дойде. Просто идете в магазина на бул. България (ходих тази неделя)  и ако ви хареса нещо просто си купете. За мен почти всички неща изглеждаха като от магазин втора употреба на всичкото отгоре имаше и ликьосани дрешки кето е недопустимо струва ми се.

# 81
  • София
  • Мнения: 3 271
За мен почти всички неща изглеждаха като от магазин втора употреба на всичкото отгоре имаше и жигосани дрешки Кито е недопустимо струва ми се.

Не знам къде си видяла лекьосани дрехи  Thinking- аз почти всеки ден ходя там и до сега не съм видяла нито една Naughty петно сана дреха.

# 82
  • Мнения: 2 723
В Люксембургската ЗАРА имаше страхотни детски обувки, тук някой да е виждал?
И апропо ЗАРА, която не е аутлет имаме ли си?  Embarassed

# 83
  • around the world
  • Мнения: 651
В Люксембургската ЗАРА имаше страхотни детски обувки, тук някой да е виждал?
И апропо ЗАРА, която не е аутлет имаме ли си?  Embarassed
За съжаление си нямаме друга Зара освен като аутлет, а доколкото  разбирах скоро няма и да имаме-Зара нямали интерес.
Обувки иначе вече има в  аутлета на Солунска, а до края на седмицата щяло да има и в детския до нас- на Ангел Кънчев.
И ние в Зара-та в Солун си харесахме много сладки обувки, но от нищо нямаше нашия номер.  Силно се надявам да си намерим нещо по аутлетите, че нещо малчо остана без зимни обувки:(, а нещо нищо не мога да харесам по другите магазини.

# 84
  • Мнения: 2 723
Е в аутлета на Солунска има ли детски неща?
Не съм влизала, но отвън ми се видя, че има само за големи дечковци

# 85
  • Мнения: 210
Asinka, всеки път се захласвам в ZAPA HOME. Любим ми  е магазинът в Лондон. Заради едно беешко одеало, на мига исках да съм пак бременнаа. Струваше 80 паунда, бая се замислих, дали да не го купя за нероден Петко hahaha
а последния път докато се ровим с мъжа ми в ZAPA HOME в Амстердам се оказа, че за малко ще си изтървем трансфера за летището. Така не съм бягала от години Joy


Lukas, не ги сравнявам, просто извадих статистика.

Аз пък останах много разочарована
Май месец бях на Оксфорт стрийт... Обиколихме всички магазини ... по голям боклучарник не помня да съм виждала през живота си...
За момиче говоря... За момченца имаше уникални неща, но ние търсехме за  1,3 год. ;6 год. и 2,5 год момиченце...  поболях се...

# 86
  • Мнения: 2 075
В Люксембургската ЗАРА имаше страхотни детски обувки, тук някой да е виждал?
И апропо ЗАРА, която не е аутлет имаме ли си?  Embarassed
За съжаление си нямаме друга Зара освен като аутлет, а доколкото  разбирах скоро няма и да имаме-Зара нямали интерес.

магазин "Валентина" във Варна ще става ЗАРА - и 4-те етажа

# 87
  • Мнения: 1 371
Дрешките са ужасни. И аз се прецаках да отида преди време, просто защото живея зад Зарата. Според мен са втора употреба, никакво качество или ако не са втора ръка, то са най-малко от преди 5-6 години, търкаляни в някой склад. То това се отнася, и за дамските, и мъжките дрехи.

Имам дрешки на Алекс (и мои) купувани от Германия и Испания - нищо общо с тукашните.

# 88
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Миналата седмица бях в Скай Сити. Избора в Зара беше ужасен, имаше дрехи с петна за по 20 лв. Shocked

# 89
  • Мнения: 1 013
По принцип са си парцалки и ние им се радваме, но имам една много читава покупка- пижамка за 2 год., която е цяла ( с чорапки отдолу ), такава не можах да намеря в нито един детски магазин (предвид толкова голяма). Цената 13 лв е без коментар.

Общи условия

Активация на акаунт