Подходящ подарък за 3-годишно момченце

  • 21 931
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 545
Vivi, моля те снимай пистите да видя за какво става дума, че и мен ме чака пазаруване за 3 годишен...

# 16
  • София
  • Мнения: 7 045
Mili, много ми харесаха пистата и къщичката на  Wadertoys, която си показала. Само в Цум ли са продавали тези играчки? Имаш ли идея от къде може да се купят такива? Пиши и снимай какво купи, че и моят син ми изброява сто неща за Коледа и после за рожденият си ден.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 230
Vivi, моля те снимай пистите да видя за какво става дума, че и мен ме чака пазаруване за 3 годишен...

Ето ги: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173206

Оръфаното картонче от първата снимка е изрязано от кутията. Има няколко варианта за сглобяване на писти-дадени са на въпросното картонче. По-нататък в по-близък план се опитах да снимам възможните варианти за сглобяване. Както виждаш, ние сме сглобили и някакъв друг, непредвиден на схемичките, който е по-прост.
Снимах и паркинга ни. На снимките има една количка от шоколадово яйце, за да добиеш представа за размера. Всъщност, вижда се и ръчичката на Иво.
На едната от пистите снимах кутията. В момента е разглобена, т.е. сглобена е, но не в оригиналния вид. От парчетата сглобихме някаква наша си измислица на едно ниво, върху което Иво в момента слага улични лампи  и пътни знаци. Има една количка на батерии, която обикаля по пистаат и когато стигне до асансьора, задвижва зъбчатите му колела и минава на по-долното или по-горното ниво. Обикаля цялата писта и се движи от етаж на етаж. Като стигне до третия започа да слизъ към първия и обратно. Чувствам, че не го описах много ясно.  Crazy
Третата писта не е у дома. Нея я държим при свекърва ми, за да може Иво да си играе когато ходи при нея. Тя е с 2 състезателни колички  с дистанционни. Не е особено подходяща за 3-годишно. Нещо като това, но не точно е нашата: http://www.comsed.net/search/images.php?id=10558&nimg=45537a.jpg&count=1 . Няма ги тези кръгове, в които колите се завъртат. Вместо това, пистата някак си се кръстосва на две нива.
Килимчето с улиците ни е това: http://shop.danet.bg/popup_image.php?pID=1299 . Лошото е, че много бързо се проскуба.  Confused Периодично подрязвам едни вълменца от него.


Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 13:11 от Vivi

# 18
  • Мнения: 1 733
Мисля си, че освен всичко, което сте изброили, кола с дистанционно също е удачен подарък за 3 годишно дете.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 230
Иво има 4 коли с дистанционни и още не си пада особено по тях. Само с едната се заиграва по малко, и то защото е Макуин.
То си е до дете, де, с какво ще се заиграе, но не при всяко 3-годишно колите с дистанционно се радват на успех.

# 20
  • Мнения: 1 044
Митко става на 3 г. през октомври. Като го попитах какво иска като подарък, ми отговори, че иска "мокотив с вагончета" Laughing

# 21
  • Мнения: 1 503
Черна дъска за писнае с тебешир бих купила аз newsm78

# 22
  • Мнения: 686
Да ви кажа за Wadertoys - наистина са прекрасни. Имаше щанд в Малкия ЦУМ, но сега ремонтират мястото и не знам къде и дали въобще са се преместили някъде. Иначе съм ги срещала (и купувала) и от Хиполенд.
Ако някой знае повече за играчките на Wadertoys, нека сподели, че сме им големи фенове  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 064


Аз харесвам и от този теп на Wadertoys:



Мила, миличка, и аз мислих да купя за Мишовия РД точно тази писта, виждала съм я с Хиполенда, в Скай Сити (в Гео Милев). Ние имаме една едноетажна писта на Вадер (страшен хит, не спира да си играе с нея!) а тези многоетажните май са по-скоро паркинги и се свързват с едноетажните, съвместими са, това е сигурно и ще стане по-интересно. Паркингите са между 50-100лв, зависи от етажите, пистата струваше 25-30, това само информативно ти го казвам Wink
Целувки на Андреята  Hug

# 24
  • Мнения: 1 114
Ние имаме това и наистина може да се свърже с паркинга.





Никъде не съм го виждала обаче . А колко струва?

# 25
  • Мнения: 1 503
Теа,
специален подарък за теб  bouquet http://family-bg.com/prX_2160.htm

# 26
  • Мнения: 1 114
Цвети, ние точно това имаме. Simple Smile подарък за 2. РД. /Бях страшно разочарована да разбера, че къщичките на картинката и червеното в едното кръгче са от картон  Rolling Eyes/
Явно не съм се изразила достатъчно ясно... Crazy
Имам предвид, че никъде не съм виждала паркинга / от поста на мама на мишо/ и не зная каква е цената му.

# 27
  • Мнения: 1 503
Мда,и на снимката над твоя пост се виждат някакви картони!
Извини ме! Не съм разбрала ... Hug

# 28
  • Мнения: 686


Аз харесвам и от този теп на Wadertoys:



Мила, миличка, и аз мислих да купя за Мишовия РД точно тази писта, виждала съм я с Хиполенда, в Скай Сити (в Гео Милев). Ние имаме една едноетажна писта на Вадер (страшен хит, не спира да си играе с нея!) а тези многоетажните май са по-скоро паркинги  newsm78и се свързват с едноетажните, съвместими са, това е сигурно и ще стане по-интересно. Паркингите са между 50-100лв, зависи от етажите, пистата струваше 25-30, това само информативно ти го казвам Wink
Целувки на Андреята  Hug

Хехе, и на Мишето целувки от нас!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

За съжаление миналата седмица в Хиполенд нямаше нищо на фирмата, та не знам откъде ще ги купувам тия неща. По Интернет магазините са по-скъпички  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт