Тестовете за ову са положителни 7 дни поред. Възможно ли е?

  • 3 095
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 898
Аз приемам за положителен CD 15AM.При мен втората черта никога не е била по-наситена от тази в CD 15AM Peace
И при мен така,особено с марката OВю.Предпочитам Клиър Овю.

# 16
  • София
  • Мнения: 45
А ако втората чертичка е по-бледа от контролната през цялото време - това какво значи?  newsm78  На опаковката пише - при една чертичка е "-", а при две чертички е "+" и не уточняват за наситеността на оцветяване. Ползвам Клиър Овю.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
А ако втората чертичка е по-бледа от контролната през цялото време - това какво значи?  newsm78  На опаковката пише - при една чертичка е "-", а при две чертички е "+" и не уточняват за наситеността на оцветяване.
Какви тестове ползваш newsm78 Досега не съм срещала тестове за овулация, на които да пише точно така. На всички, които съм ползвала си пише, че тестовата трябва да е еднаква или по-наситена от контролната за положителен резултат. По-бледа втора ивица е отрицателен резултат. Все пак и аз съм на мнение, че овулация се доказва единствено с фоликуметрия; тестовете и БТ са по-скоро помощни средства за ориентация, но не доказват наличие или липса на овулация.

# 18
  • Мнения: 1 334
Юли,или пак някаква кофти партида на тази марка тестове Rolling Eyes И други момичета споделяха,че са имали този проблем с тях.

# 19
  • Мнения: 1 775
А ако втората чертичка е по-бледа от контролната през цялото време - това какво значи?  newsm78  На опаковката пише - при една чертичка е "-", а при две чертички е "+" и не уточняват за наситеността на оцветяване. Ползвам Клиър Овю.
Прочети листовката вътре в кутийката, на нея пише, че чертичките трябва да са поне еднакво наситени. Понякога наистина се случва лоша партида, аз лично имам такъв проблем с тестовете Овю, а от Клиър овю нямам оплаквания.

# 20
  • София
  • Мнения: 45
То в такъв случай тогава въобще няма + , защото през цялото време, откакто се появи втората чертичка - все е по-бледа от контролната (повече или по-малко), ама никога не излезе еднаква на цвят с контролната. Това какво значи, че няма ову? (Ако искате метнете око на графиката ми.) Меря и БТ и не че изцяло разчитам на тия мои си  home "изследвания", но се опитвам да се ориентирам. Или май да зарежа всичко и когато стане - тогава. И аз четох при други момичета със същия проблем с тия тестове. Май само си играем на "тука има-тука нема" и ставаме хахави,  Shocked   #Crazy Нали така?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 248
Трудно е да се каже за моента дали има овулация. Важно е как и кога правиш тестовете, най-добре е следобед и преди това да не си пишкала няколко часа...
Що се отнася до тестовете за овулация, аз ги ползвам тези на Клиър овю и съм доволна от тях, винаги ми отчитат покачването на ЛХ и това се потвърждава и от графиката ми, а имало случаи когато се е потвърждавало и от фоликуметрия... просто е важно да се правят според изискванията!

# 22
  • Мнения: 22 898
А ако втората чертичка е по-бледа от контролната през цялото време - това какво значи?  newsm78  На опаковката пише - при една чертичка е "-", а при две чертички е "+" и не уточняват за наситеността на оцветяване. Ползвам Клиър Овю.
юли,в упътването не е писано,но аз го четох в нета за други тестове и реших да пробвам и с Клиър Овю:
-правя теста вечер/около 19ч./
-не пишкам 3-4 часа преди него или колкото мога,но поне 2ч.
Така винаги ми отчита овулация.Иначе ,в началото,не стазвах това с пишкането и теста никога не ми показа овулация,а само втора бледа черта.

# 23
  • София
  • Мнения: 45

[/quote]юли,в упътването не е писано,но аз го четох в нета за други тестове и реших да пробвам и с Клиър Овю:
-правя теста вечер/около 19ч./
-не пишкам 3-4 часа преди него или колкото мога,но поне 2ч.
Така винаги ми отчита овулация.Иначе ,в началото,не стазвах това с пишкането и теста никога не ми показа овулация,а само втора бледа черта.
[/quote]

ДесиХ2, абсолютно точно същото го спазвам, както пишеш - към 19ч като се прибера след работа и едва устисквам понякога да не изтърва пишкането, за да го тестувам. И е все с по-бледа чертичка, така и не видях две еднакво наситени. От вчера вече е само една. И на теста годността му е до 2010г.  Каквото било и станало - свършило! Чакаме сега - т.е. Не чакам - пък да видим накрая на разбора какво ще го бъде.  Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 626
Юли, аз го правя сутрин като стана, защото ми е най-лесно. Не съм пила вода а и урината е концентрирана Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 4 884
Юли, аз го правя сутрин като стана, защото ми е най-лесно. Не съм пила вода а и урината е концентрирана Hug
NaughtyТест за ову НИКОГА не се прави преди 10часа сутринта,още по-малко с първа сутрешна урина!Това е едно от основните отличителни характеристики с тестовете за бременност,които е най-подходящо да се правят след ставане сутрин Peace

# 26
  • Мнения: 1 699
Юли, аз го правя сутрин като стана, защото ми е най-лесно. Не съм пила вода а и урината е концентрирана Hug
NaughtyТест за ову НИКОГА не се прави преди 10часа сутринта,още по-малко с първа сутрешна урина!Това е едно от основните отличителни характеристики с тестовете за бременност,които е най-подходящо да се правят след ставане сутрин Peace
Абсолютно вярно  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 626
Юли, аз го правя сутрин като стана, защото ми е най-лесно. Не съм пила вода а и урината е концентрирана Hug
NaughtyТест за ову НИКОГА не се прави преди 10часа сутринта,още по-малко с първа сутрешна урина!Това е едно от основните отличителни характеристики с тестовете за бременност,които е най-подходящо да се правят след ставане сутрин Peace
На моя пише, че се прави по всяко време на деня, но е хубаво да се прави по едно и също време.

# 28
  • Мнения: 568
В упътването на моя тест за овулация пише, че не трябва да се използва с първата сутришна урина. Препоръчва се тестът да се прави по едно и също време всеки ден, в интервала от 10 до 20 часа.

Марката е FRAUTEST, немско производство - единствения, който предлагат в тукашните аптеки. Нямам представа дали е добър....

# 29
  • София
  • Мнения: 626
На моя пише, че няма значение дали е с първата урина или не. Важното е да не пиеш много течности преди теста и да го правиш приблизително по едно и също време.

Общи условия

Активация на акаунт