Деца с очни проблеми-3

  • 24 360
  • 384
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 323
Само кафе. Другото после и на саме.

# 16
  • Мнения: 888
Здравейте   Hug

Миналата година на тази дата синът ми проходи,а и днес с моята любов си имаме месечинка Heart Eyes(и ние като децата си празнуваме всеки месец Mr. Green)
как жадувам и аз да кажа първото ooooh!; честита месечинка на годишнината   bouquet; много любов ви желая  Peace
Здравче, още по- руса стана ли? Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 914
Здравейте   Hug

Миналата година на тази дата синът ми проходи,а и днес с моята любов си имаме месечинка Heart Eyes(и ние като децата си празнуваме всеки месец Mr. Green)
как жадувам и аз да кажа първото ooooh!;
И аз ,и то пета година,ама в тоя проблем ,с теб сме за другата тема  Sad Hug

# 18
  • Мнения: 888
И аз ,и то пета година,ама в тоя проблем ,с теб сме за другата тема  Sad Hug
Уф, да бе знам, че в другата тема Crazy, ама ми се щеше пак да си помечтая и тук Tired
 Hug

# 19
  • Мнения: 888
а за очичките май трябва да водя Теа на гимнастика, че пак е започнала да събира очичките леко; особено като се поумори ooooh! трябва да проуча тук /Русе/ къде какво има по въпрос Thinking

# 20
  • Мнения: 3 914
трябва да проуча тук /Русе/ къде какво има по въпрос Thinking
Да страхотна идея,това е един от градовете ,за който не мога да помагам,нямам инфо и не съм била,ако ти проучиш ще е добре ,ако някой друг има нужда Hug
Иначе не се притеснявай,ще се оправи с гимнастика Hug

# 21
  • Мнения: 3 914
Ето снимков материал,бях обещала да покажем снимки на сестра ми преди да излекуват кривогледството и ,което беше придружено и със мързеливо око и с астигматизъм,дано подействат успокоително.Благодарности на Деси  bouquet



това е 7 год. по късно Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 323
Моля, ама много съм си хубава, нали? Сега съм още по хубава, и по дъртичка. Тук таме се среща бръчица, която обаче няма да обсъждам........

# 23
  • Мнения: 662
Много мерси на всички  Hug
Нацелувах мъжо,както мама на Вики поръча.
А някой утре ще идва ли на акцията в южния парк?
Ние ще минем първо от там и после май ще сме в зоопарка,на някой не му ли се ходи?

# 24
  • Мнения: 3 914

А някой утре ще идва ли на акцията в южния парк?
Ние ще минем първо от там и после май ще сме в зоопарка,на някой не му ли се ходи?
Е ,ходи ми се ама много ми е далече и няма кой да ме докара с дечко,моя е зает Sad
Прати много поздрави на момичетата от ДБМ от мен Hug

# 25
  • Мнения: 662
Непременно ще пратя Peace
Здравче,чакаме те!Къде си?

# 26
  • Мнения: 413
ама добре си лафите вие тука, Топов, ръцете, кафето, морето..........САМО ТАКА! Peace

# 27
  • Мнения: 888
ама добре си лафите вие тука, Топов, ръцете, кафето, морето..........САМО ТАКА! Peace
Joy

# 28
  • Мнения: 3 914
ама добре си лафите вие тука, Топов, ръцете, кафето, морето..........САМО ТАКА! Peace
Охооооооооо кой се появил при нас,ами време беше,виж колко ни е гот тука Hug
Как е Криско,бяхте ли на преглед,нали щяхте да ходите до Кьолн newsm78

# 29
Здравейте и от мен!
Май само аз останах неразписана в новата тема Laughing
Утре ще пиша какво е станало с прегледа.............

Общи условия

Активация на акаунт