Какво бельо носи дъщеря ви?

  • 16 754
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 711
Дъщеря ми е на 2.3 години и слава богу все още аз избирам бельото и.Иначе носи потник и гащички отккато ходи на ясла.Преди това бодита.
Лично аз не одобрявам прашки за момичета,но пак казвам това си е мое мнение.

# 16
  • Мнения: 647
Защо се изненадвате ? Та това са едни малки женички. Моята дъщеря още на 5г. и половина започна да иска да съм й купела прашки.Нормално , гледа ме , че аз нося , защо и тя да няма.Аз й отказах категорично , но сгреших , защото започна да си събира задната част на гащичките така , че все едно е с прашки. И когато вече реших да и купя , та дано види , че не са удобни /както и на мен ми се сториха когато обух за 1-ви път/ тя взе , че забрави за прашките.
С други думи , исках да кажа , че аз не съм консервативно настроена и мисля , че на 12 годишна госпожичка бих позволила да носи прашки.

# 17
  • Мнения: 3 089
не бих одобрила, но бих разрешила  Peace

# 18
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Прашки(не ги одобрявам ) и боксерки носи!

# 19
  • Мнения: 745
Бельото го избираме заедно с нея, защото тя като се закеркенечи че нещо не й харесва, не го носи. Относно прашките, купих й един чифт и си го носи от време на време Grinning

# 20
  • Мнения: 2 161
Моята дъщеря се е пристрастила към ,едва се държат на хълбоците й,толкова ниско ги носи.На 13 години е.

# 21
  • Мнения: 658
Мойта щерка  е на 13 години и не иска да сложи прашки. Аз пък я карам, защото има някои дрехи, къси гащи, които стоят по-добре с тях, но.... не.

# 22
  • Мнения: 4 668
Аз имам син , но никога не бих отказала да купя прашки . Особено на 12 годишно момиче ... не е малка вече .
Много моля някой да ми обясни , защо е против прашките и какво нехигиенично има в тях , защото аз само такива нося  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 901
Аз нося фини, безшевни боксерки и дъщеря ми - също. Имаме по един чифт бели, телесни и черни прашки, но ги слагаме, само ако дрехите го налагат, не много често.
Тя е на 14. Виж, за сутиените сме в конфликт, тя иска неща, които прикриват бюста й, а аз - такива, които го подпомагат.

# 24
  • Мнения: 433
Когато беше на 14 г, на дъщеря ми й подариха прашки и тя с удоволствие започна да си ги носи. Аз не съм фен, но я оставих да прави каквото иска, дори се скарах с майка ми, която ги видя на простора и настръхна от ужас  Laughing
Както и очаквах, след известно време меракът й мина. Сега носи предимно боксерки, хубави бикини - всички от памук основно. Прашки носи само ако случаят го изисква - прилепнала дреха или гадже в леглото  Wink  Сега тя е на 20 г.

Скорошни  изследвания на немски гинеколози са доказали важната роля на прашките като провокатор и дори причинител на смущения в гениталиите, течения и инфекции. Дори, доколкото помня от материала, който четох, е имало идея за масова кампания по разясняване вредата от постоянно носене на прашки, особено в по-студеното време на годината. Това мина и по нашите медии като новина преди време.

Аз самата нося прашки само лятото и само с дадени дрехи. Като ще ми се завира нещо отзад, предпочитам да е по-твърдичко и с едни конкретни движения  Wink  Embarassed

# 25
  • Мнения: 18
Моята дъщеря се е пристрастила към ,едва се държат на хълбоците й,толкова ниско ги носи.На 13 години е.
А това прашки ли са или плитки бикини? Thinking

# 26
  • Мнения: 120
Ми те започват момичетата към 12 годишни да носят прашки, дъщеря ти не е изключение.Но ако си толкова против това,опитай се да и обясниш, че макар и модерни не са никак хигиенични и не са полезни за здравето и.Дано те разбере.
Не не съм толкова против защото аз самата нося само прашки, но не знам дали още не е много малка
    Moята и тя от 12 носи прашки и сутиен ,но нямам против.И на мен те са ми по-удобни.Тя сега е на 14.Няма лошо ,такьв е живота.... Grinning

# 27
  • Мнения: 2 563
не бих приела довод 'всички имат - искам и аз '.

Много добре казано!

# 28
  • Мнения: 1 470
     да поговорите малко по по женски вече,и просто да и обясниш защо още не си готова да и купиш,кои са плюсовете и кои минусите,пък сама да прецени...И май за напред все ще е така...

А кои са плюсовете и минусите на прашките?
Не разбирам как едни гащи могат да имат плюсове и минуси, освен във връзка с конкретна ситуация, напр. тесен бял панталон или нужда от носене на дамска превръзка...
    Имах в предвид,според майката защо не е хубаво,или защо е хубаво да се ходи с прашки,и както казваш в кои дни...Въобще казвам че това е възраст в която не можеш да забраняваш вече,а само да изтъкваш плюсовете и минусите,пък те сами ще си решават...

# 29
  • Мнения: 2 161
Моята дъщеря се е пристрастила към ,едва се държат на хълбоците й,толкова ниско ги носи.На 13 години е.
А това прашки ли са или плитки бикини? Thinking
Плитки бикини са.Аз обичам прашки и на нея също купувам.Все пак предпочита този тип бикини.Всъщност,всичко би сложила,само да са максимално плитки.

Общи условия

Активация на акаунт