Добра марка лак за нокти

  • 28 222
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 102
 newsm10 Още един глас за  O.P.I- най-добрите лакове! Иначе и Collistar не са лоши....

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Ползвам ОПИ не за друго, ами защото маникюристката ми такива има в салона. Иначе съм на мнение, че с добра основа и добър топ, можеш да изкараш десет дни с лак за 2 лева Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 140
Mavala  е също много добра марка лакове. Мисля,че в София ги има в Мола на Стамболийски. По- малки са от  OPI , но пък не ми омръзват докато ги изхабя

# 18
  • Мнения: 1 259
аз също много харесвам O.P.I. и Perfect  Peace
Съгласна съм с теб  bouquet

# 19
  • Мнения: 386
продават опи на ул буздуджа при кръстовището с иван рилски. и в бюти зоун.
преди няколко дни си купих два от там. опи са дълготрайни, но аз обичам контрастните цветове, а при тях всяко несъвършенство си личи, всяко малко забелване, дразни ме и не издържам и го изтривам. нещото, към което съм алергична е лакирани нокти, които не са в най-перфектната си форма.
иначе за база и топ ползвам от много време лак 3 в 1 на римел и съм много доволна. имах на essie топ лак, който беше ужасен. иначе съм била доволна и от лакове за по два лева...

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
Bourjois, Manhatann i Ados,  следващите ще са на Макс фактор видях два три цвята който много ми допаднаха  Peace

# 21
  • Мнения: 3 622
Ползвам червените лакове на Revlon и Meybelline

# 22
  • Мнения: 721
Купих си Опи, но малки разфасофки. Продават ги в козметичното студио в Мол София. Този лак се люпи още на същия ден. Явно моят нокът ми не го "понася" и го избутва.
Намерих, обаче, едни лакове на Катерин Арли, струват 1,50 и ми карат по цяла седмица. Ей тва не мога си го обясня newsm78

# 23
  • Мнения: 12 777
Останах приятно изненадана от едни български лакове - ето ги: http://www.bulcosmetics.com/product_info.php?products_id=18& … 232e69f1cd1d1771b
Аз по принцип си изкарвам по седмица някъде с един лак, но си купих един от тези и ми изкара 10 дена, а дори не бях сложила отгоре топ лак, понеже бързах. Даже си мисля, че щеше да изкара още ден-два, но го изтрих, понеже си счупих един нокът. Цената беше два лева и нещо, което пък напълно ме устройва  Grinning. Ако нямах вкъщи две кутии с какви ли не лакове, щях да си накупя доста от тези. Лаковете им за рисуване също са хубави http://www.bulcosmetics.com/product_info.php?cPath=2_10&prod … 232e69f1cd1d1771b
От тези обаче имам един и издържа доста по-малко http://www.bulcosmetics.com/product_info.php?cPath=2_10&prod … 232e69f1cd1d1771b

# 24
  • Мнения: 645
Харесвам Revlon и Maybelline Peace
И аз така Peace

# 25
  • Мнения: 572
Аз ползвам на  Golden rose,Selene и разни други евтинийки и съм доволна. С основа и топ лак, цветът се задържа поне една седмица. Ползвала съм и лакове на Ейвън, но бързо се лющят. Имах и един на Катерина Арлей, и той доста ми допадна и имаше невероятен блясък.

# 26
  • Мнения: 302
Перфект

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Явно при мен дефекта е в ноктите.Маникюр,който ми е правен в салон с ОPI ми е издържал един ден.
Най-хубавия който съм ползвала е PUPA,но е скъпичък.

# 28
  • Мнения: 205
Ако не ти е здрава плочката на нокътя, и най-скъпия лак ще издържи от ден до пладне.



И аз имам много добро мнение за тези лакчета. Трайни са и не се сгъстяват бързо, като другите евтини лакове

# 29
  • Мнения: 423
Mavala  е също много добра марка лакове. Мисля,че в София ги има в Мола на Стамболийски. По- малки са от  OPI , но пък не ми омръзват докато ги изхабя

Mavala
Аз също ползвам тази марка и съм много доволна Peace. Много време издържа, бързо съхне и има хубав блясък. Единствено , че разфасовките са им малки.

Общи условия

Активация на акаунт