Добра марка лак за нокти

  • 28 258
  • 184
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 779
МЕЙБЪЛИН ИМАТ МАЛКИ ЛАК4ЕТА(В СРАВНЕНИЕ С ГОЛЕМИТЕ ИМ),КОЙТО ВСЪЩНОСТ СА ДОСТА ГОЛЕМИ Hug,ЗА ФРЕНСКИ МАНИКЮР,РОЗОВКО-БЕЛИ,МНОГО СЛАДКИ И СА ПО 2 ЛЕВА!!!ОЩЕ НЕ СЪМ ГО ПРОБВАЛА МОЯ

# 151
  • Мнения: 750
От магазините ''всичко за 1 лев''-там са най-добрите! Mr. Green

# 152
  • Мнения: 110
Maxfactor многооо съм доволна от лаковете! А и на Манхатън също не са лоши..

# 153
  • Мнения: 779
От магазините ''всичко за 1 лев''-там са най-добрите! Mr. Green
hahahaЯвно не си осведомена,...в добрите козметики!!!7,5мл-COLORAMA...N7ballerina е моя

# 154
  • Мнения: 1 041
Наисстина са страхотни!!!За първи път ми стои лак 1 седмица без да мръдне #Crazy!!!
 

Моля, препоръчайте ми някой хубав цвят на Орли за ежедневна употреба,летен нюанс, както и кой е за френски маникюр??

# 155
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз си купувам лакове според цвета а не според марката. Поне на моите нокти трайността на лака не зависи от марката и цената. Но аз винаги преди да сложа лак (и основа) изтривам ноктите с едно памуче натопено в лакочистител или в спирт за да ги обезмасля. Другия начин да се обезмаслят е с една пиличка със ситен грид да се мине отгоре нокътната плочка. Ако ноктите са добре обезмаслени какъвто и да е лак ще трае доста дълго. Освен това като се нанася лака се слага не само отгоре на нокътя а и отпред където нокътя свършва. Същото се прави и с топ-лака. Така лака се запечатва и не може да започне да се люпи от там.

# 156
  • Мнения: 54
Clarity, Perfect, Ados newsm10. Seventeen имат страхотни цветове, но на моите нокти издържат точно 1 ден, независимо от основата и топ лака. Много ми харесват цветовете на Creative на Abalico, но не знам дали си заслужават цената (разбрах,че струват колкото OPI) Thinking

# 157
  • Мнения: 1 041
добре де, кажете какви цветове ще се носят това лято ?

# 158
  • Мнения: 80


Моля, препоръчайте ми някой хубав цвят на Орли за ежедневна употреба,летен нюанс, както и кой е за френски маникюр??
Аз имам № 42501 -розов за френски и много ми харесва цвета,дори е бързосъхнещ.Лаковете Орли сруват около 15-16лв. но определено си заслужават парите Peace

# 159
  • Мнения: 119
Мен ме интересува добра марка за основа и топ лак, и съответно цената им  newsm78

# 160
  • Мнения: 119
Мен ме интересува добра марка за основа и топ лак, и съответно цената им  newsm78
Няма ли кой да ми отговори??????????????????????????????

# 161
Na SEVENTEEN top laka e dosta dobar (mislq 4e 7lv mu beshe cenata),no e15ml vse pak...
Rimmel imat mn svejarski cvetove...i kato ka4estvo ne sa loshi...ADOS e edna sravnitelno evtina marka koqto mn haresvam.
Imam i edin mn liubim lak na Revlon (sashto ne mn evtin ama si struva)  Wink

# 162
  • Мнения: 557
Да ви кажа честно имам всякакви лакове и от 1лв. и от 10лв.,но по принцип от досегашните ми наблюдения съм най-доволна от Perfect ,защото не се сгъстяват бързо и напоследък от Seventeen-имат страхотни цветове за лятото и са доста трайни.За база и топ лак използвам серията на Perfect има един 5 в1,а също използвам и маслото за кожички на Икаров и мисля че определено действа при по-дълга употреба.

# 163
  • гр.София
  • Мнения: 4
Знае ли някой нещо за лаковете China Glaze,също са американски,но след като се намазах в 10ч. сутринта до сутринта на другия ден няма съхнене,защото сутринта се отбелязаха чаршафите по лака.Незнам защо така става ,на друг случвало ли се е?Как да накарам несъхнещ лак да изсъхне ?Държах го под студена вода ........

# 164
  • Мнения: 4 371
За пръв път го чувам този лак Rolling Eyes
Ползвай изсушител.

Общи условия

Активация на акаунт