ЕЧЕМИК- помагайте със заговори!

  • 3 455
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Какви са тез глупости Shocked
В противен случай ще ти излязат и два цирея, по един на всяка буза. Ще стоиш права, искам да кажа.

Всеки зъл заговор против мен, да изсъхне и да се върне към този който го отправя, сега се обръщам към закона на три стихии, такава е моята воля, значи така ще стане. Амин.



Ако е сериозно питането ти, ечемика минава, когато се навърлува. От опит споделям.

# 16
  • Мнения: 4 380
Какво значи "навърлува"? newsm78 Сериозно е разбира се. Къде по-сериозно от това. newsm78

# 17
  • Мнения: 2 821
Ечемикът на окото е своеобразна гнойна пъпка. Просто минава в един момент. Имайки предвид това, че окото неможе да се третира както друга част на лицето, просто в един момент изсъхва или как да го кажа и аз незнам. В пубертета много често ми излизаха и с какво ли не съм мазала - злато, мехлеми. Пък и не е зле да се консултираш с лекар.

# 18
  • Мнения: 4 380
Ечемикът на окото е своеобразна гнойна пъпка. Просто минава в един момент. Имайки предвид това, че окото неможе да се третира както друга част на лицето, просто в един момент изсъхва или как да го кажа и аз незнам. В пубертета много често ми излизаха и с какво ли не съм мазала - злато, мехлеми. Пък и не е зле да се консултираш с лекар.

С други думи предлагаш само да си мине, така ли? Да ама не мога да ходя сред народа в този вид и няма за кога да го чакам и да му се наслаждавам. Трябва мине до 2 дни максимум със заговор. newsm78

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
За ечемик не мога да ти кажа лек.
Но ще ти препоръчам да не ми нареждаш коя тема къде да местя.

Тъй като това не е форум за магии, а виждам че друго не те вълнува като съвет, заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт