Един въпрос и от мен

  • 6 180
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 458
...според мен означава, че го е направила, защото зняе, че все още ти пука; а като гледам как пишеш, даже много ти пука.


Да пука ми... но за детето... за нея - вече тц, изобщо не ми пука

Айде, айде, не на нас тия, за детето му пукало  Crazy Ако беше така щеше друга тема да пуснеш и тя, сигурна съм нямаше да има нищо общо с "бившата"  Grinning

Що не седнете с нея да се разберете кой кого коло обича и дали да продължавате с раздялата....

# 16
  • Мнения: 193
По темата - три години имах адски тъпи връзки, първата от тях - месец след раздялата, ама от спортна злоба. Аз взех решение да се разделим, щото ми писна да търпя изневери и други липси, и след като 11 години не бях имала никой друг мъж, я свърших такава!!!  Sick
Ноооо... въпреки това се чувствах по - добре; просто бях преодоляла някакъв праг, според който не можеше за мен да има други мъже, освен бившия...
Открих себе си, след като се разделихме. Ако и да звучи банално.
Затова казвам, че няма нищо по - хубаво от една навременна раздяла!  Wink

А иначе, три години по - късно така хлътнах, че се навих пак дете да раждам!!! Кой знае какво го чака?!

dannytg, мани я жена ти!
Ти, лично за себе си, не си ли се замислял, че може с друга да откриеш щастието?!

# 17
  • Мнения: 623

Айде, айде, не на нас тия, за детето му пукало  Crazy Ако беше така щеше друга тема да пуснеш и тя, сигурна съм нямаше да има нищо общо с "бившата"  Grinning

Що не седнете с нея да се разберете кой кого коло обича и дали да продължавате с раздялата....
Няма какво да се разбираме, раздялата е ясна, следва развода - това не подлежи на коментар.

По темата - три години имах адски тъпи връзки, първата от тях - месец след раздялата, ама от спортна злоба. Аз взех решение да се разделим, щото ми писна да търпя изневери и други липси, и след като 11 години не бях имала никой друг мъж, я свърших такава!!!  Sick
Ноооо... въпреки това се чувствах по - добре; просто бях преодоляла някакъв праг, според който не можеше за мен да има други мъже, освен бившия...
Открих себе си, след като се разделихме. Ако и да звучи банално.
Затова казвам, че няма нищо по - хубаво от една навременна раздяла!  Wink

А иначе, три години по - късно така хлътнах, че се навих пак дете да раждам!!! Кой знае какво го чака?!

dannytg, мани я жена ти!
Ти, лично за себе си, не си ли се замислял, че може с друга да откриеш щастието?!

Ако не се бях замислил, дали щях да се разкарам от при нея? Grinning

# 18
  • Мнения: X
Въпроса е следния:

След колко време, сменихте бившия с настоящия?
е пиша само за протокола
за протокола - 2 г. и още не съм
ма съм с малко бебе все пак - детето няма 2 така че..

# 19
  • Мнения: X
До скоро си мислех, че искам (заради чувството за самота)..сега вече не искам ...
В момента организирам сама ремонт вкъщи, та и след това изпитание (освен двете деца, двете работи и прочие задължения) - просто не се е родил мъжът, който да отговори на критериите ми!  Sunglasses
мммм бих казала добре дошла в отбора
ма аз вече излязох от него та....  hahaha
много е относително всичко

# 20
  • Мнения: 1 732
От две години съм сама и нямам намерение да се обвързвам скоро! Mr. Green
Още по-малко пък да си търся връзки-еднодневки.
Не ги понасям. Sick

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
зависи от жената
ако тя си е лягала и преди лестно с мъже - бързо ще се върне към стария си навик
винаги ми е било трудно да стигна до леглото - прелюдията е дълга
и след скъсване на връзка нещата си текат все така
просто зависи от жената и нейните сексуални навици - нито от преживяното, нито от степента на влюбване все още в бившия.....само и едниствено от навика

# 22
  • Мнения: 623
зависи от жената
ако тя си е лягала и преди лестно с мъже - бързо ще се върне към стария си навик
винаги ми е било трудно да стигна до леглото - прелюдията е дълга
и след скъсване на връзка нещата си текат все така
просто зависи от жената и нейните сексуални навици - нито от преживяното, нито от степента на влюбване все още в бившия.....само и едниствено от навика


Чак пък само навик... сигурно има и друго, а и въпроса ми май не е съвсем точен. Имах дредвид не само леглото, а тотална смяна.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
3 /три/ ДНИ след като се разделихме официално.  Mr. Green Мисля, че съм най-бързата от тук изказалите се.  Flutter

# 24
  • Мнения: 623
3 /три/ ДНИ след като се разделихме официално.  Mr. Green Мисля, че съм най-бързата от тук изказалите се.  Flutter

За сега си лидер... Grinning на там ще видим, може и да се появи и по бърза Grinning

BTW, какво означава "Официално"? - Развода ли? Защото ако е така не се брои Laughing


# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
Мне  Naughty

Никога не съм се женила, та да се развеждам  Confused
Говорим за 3 дни от момента, в който си казахме - "Разделяме се." Даже ако съм по-точна той ми го каза, аз просто го приех.

# 26
  • Мнения: 623
Мда, не се мотаеш Laughing мисля, че имаш сериозни шансове за шампионската титла Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 458
Мда, не се мотаеш Laughing мисля, че имаш сериозни шансове за шампионската титла Mr. Green

Не мисля, че някой тук се стреми  към титла .....

Ти защо питаш? Не разбрах защо точно се интересуваш от този въпрос...., само за статистиката ли?

# 28
  • Мнения: 1 681
Чак пък само навик... сигурно има и друго, а и въпроса ми май не е съвсем точен. Имах дредвид не само леглото, а тотална смяна.

Значи...бих отговорила, ма нещо съвсем се обърках.
И пак съм от групата на недоразбралите Laughing
Кога съм го сменила, явно не леглото, вероятно не и въпросният бивш в леглото, тотално newsm78
Ако предположим, че имаш предвид, да допусна друг мъж до степен брак или съжителство - ми не съм. И не откривам в себе си желание за подобен опит.
А инак - естествено - не съм престанала да съществувам, само защото съм се развела, но...мъжете са ми паралелен живот.
Ако въобще и изобщо.

# 29
  • Мнения: 193
Ти защо питаш? Не разбрах защо точно се интересуваш от този въпрос...., само за статистиката ли?

Или за да докажеш на себе си, че това жените сме същества неверни и фриволни... hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт