Идейки за стая за игра

  • 7 342
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
misholina каква ви е къщичката

Аз си мислех и за тези като палатки, сещате ли се newsm78

Точно тези,като палатки гледах днес в Хиполенд и много им се чудех,някой има ли такава?

# 16
# 17
  • Мнения: 948
Нашата е точно като на Малена, от снимката по-горе. Мариана влиза цялата вътре права, има две врати и прозорец.

Като и я подарихме, искаше да спи вътре, и ме караше да влизам с нея, и там я обличах.

Мислехме да и прекараме течаща вода, и да я отделим на квартира  Joy

# 18
  • Мнения: 6 039
да, къщата е много красива, купих я от Лондон, но внимание от страна на детето и приятелките му =0
ама то моето освен с отверки и инструменти с друго не се занимава
освен да подредя една работилница в къщата  hahaha

# 19
  • у дома
  • Мнения: 7 142
Ilenkata, можеш ли да ми кажеш моля те табуретката с мечо пух от какъв плат е-плюш или нещо друго,че от снимките не си личи.Тук,във форума имаше точно тема за тези табуретки,ама никой не казва от какъв материал са направени,а и една от мамите беше споделила,че са неудобни и се обръщат-вярно ли е?Питам,защото и аз съм им хвърлила око,но големият ми син е с алергии и предпочитам да не е плюш.

# 20
  • Мнения: 1 173
Ilenkata, можеш ли да ми кажеш моля те табуретката с мечо пух от какъв плат е-плюш или нещо друго,че от снимките не си личи.Тук,във форума имаше точно тема за тези табуретки,ама никой не казва от какъв материал са направени,а и една от мамите беше споделила,че са неудобни и се обръщат-вярно ли е?Питам,защото и аз съм им хвърлила око,но големият ми син е с алергии и предпочитам да не е плюш.
Плюш е и е вярно,че са нестабилни за малки деца. Ако детето е по-голямо и може да седи стабилно на нормален стол,ако му опират крачетата до земята е друга работа. Табуретката всъщност е надуваема,прилича на топка и си има плюшено облекло,незнам дали добре го обясних... Дъщеря ми я използва за всякакви цели - и като топка,и като масичка,и като табуретка...разнася я из вкъщи постоянно  Simple Smile тя си знае за какво и трябва  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 2 884
misholina каква ви е къщичката

Аз си мислех и за тези като палатки, сещате ли се newsm78

Точно тези,като палатки гледах днес в Хиполенд и много им се чудех,някой има ли такава?

http://annaanastasova.multiply.com/photos/photo/46/1 имам в предвид от този тип но палатка
А такава красота не съм виждала тук Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт