Стриптийз бар?

  • 56 728
  • 228
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Харесвам красиви млади жени, които умеят да танцуват секси и изглеждат божестено, когато са без дрехи. Къде в София може да се види такова нещо, че да отида? Laughing
Нямам притеснения относно мъжа ми в такъв бар. Не е толкова прост, че да похарчи 2 бона по някоя кака, нито да започне нещо с подобно момиче. Има вкус човекът, затова е с мен Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 4 423
О, въобще не мисля да споря, че момичетата не са дебели, невъзпитани и т.н.
Има мърша и при тях ( даже са единици хубавите), но все пак, темата е за тези чичковци, които се захласват от дебелото, целулитно дупе ( примерно защото жена му е 50% по -зле) или защото е по-  интересно, защото пиклата в бара му вдига самочувствието.....
Виждала съм страшни семейни трагедии, малко хора ще ме разберат.
Сопрано, пишех си докато не видях, че светна отговора ти.
Дай малко доказателства, защо да не споря с теб? - какъв си, Светльо Атанасов ли си или Венци ли си, Тони сокола ли си, дай жокер моля!

# 32
  • Мнения: 4 300
Не че са грозни каките, ами е силна светлината Mr. Green Карбовски имаше една статия по въпроса в Егоист навремето. Квинтесенцията беше, че стрийптийз бара трябва да е с подходящо осветление и да е скъп. Иначе се губи ефекта.

# 33
  • Мнения: 677
Дай малко доказателства, защо да не споря с теб? - какъв си, Светльо Атанасов ли си или Венци ли си, Тони сокола ли си, дай жокер моля!

Да спориш с мен за барове е като аз да споря с теб за кола маска. Не споря за неща от които със сигурност другият е много по-вещ. Ако се досещаш за кое обикаляне и наливане по баровете иде реч. Къде тръгна, поспри се.

# 34
  • Мнения: 765
Simple Smile запознали сте се в стриптийз бар?

 Crazy
Grinning Да . Не е ли романтично ?

# 35
  • Мнения: 5 577
темата е за тези чичковци, които се захласват от дебелото, целулитно дупе ( примерно защото жена му е 50% по -зле)

според мен, виновна е жена му, че е допуснала да е толкова зле, че той да ходи по такива места с такава цел, а не само за забление. изобщо като цяло  в такива ситуации смятам, че съпругата е виновна - незнам дали съм права?  Thinking
винаги оправдавам мъжете и съм на тяхна страна.  Blush

# 36
  • София
  • Мнения: 4 423
Дай малко доказателства, защо да не споря с теб? - какъв си, Светльо Атанасов ли си или Венци ли си, Тони сокола ли си, дай жокер моля!

Да спориш с мен за барове е като аз да споря с теб за кола маска. Не споря за неща от които със сигурност другият е много по-вещ. Ако се досещаш за кое обикаляне и наливане по баровете иде реч. Къде тръгна, поспри се.
Ужас! Спирам!

# 37
  • Мнения: 677
Умна постъпка.
Сега ми кажи къде е лошото на чичкото дето гледал дупета? Нали си е плащал за тва, че и заплатите на персонала са били от тия пари. Не разбирам.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 423
Няма лошо, за него, за нас, за дупетата - лошо за жена му и децата му, които ще гледат на картичка пълен хладилник или почивка. ( става въпрос за ССБ)
Пак трябва да ти разгледам снимките. Thinking

# 39
  • Мнения: 516
Буболина, чичковците, дето се захласват по целулитни дупета, щото жените им са по- зле от тези каки, обикновено не могат да си позволят да ходят по стриптийз барове. Много филми гледаш май.

# 40
  • Мнения: 3 423
Оу, едва сега прочетох цялата тема.
Буболина, ти стриптизета ли си била?

# 41
  • София
  • Мнения: 4 423
Не, не съм била стиптизета, но съм била сервитьор, барман, управител...само на пилона не се качих. Whistling

# 42
  • Мнения: 677
Буболино, всеки твой пост внася нов и съществен нюанс в темата. Объркан съм какво искаш да знаеш. Последно? Къв хладилник, ква жена, ква картичка и кой е ССБ? Ходенето по тия барове и личен избор и едва ли морализаторстването тук ше накара някой да спре да го прави. Някой се дърви от голи каки и си плаща. Не виждам проблемация.

И извинявай, ама ще си позволя да те цитирам от една друга тема:

Даааа, носталгия по соца, защото е пряко свързан с детството ми, живеех прекрасно - как да плюя по нещо, което ме е хранило с бял хляб, няма да стане.

Не разбирам защо сега плюеш по баровете, от тях не си ли яла бял хляб?

# 43
  • София
  • Мнения: 4 423
Тони, твойто мнение вече не ми е интересно - ти си пристрастен! Crossing Arms
Искам да знам мнението на всички омъжени женски създания, това е.
ССБ - средно статистически българин.
Ти си ходи, на теб нищо няма да ти стане.

# 44
  • Мнения: 3 423
Светльо Атанасов ли си или Венци ли си, Тони сокола ли си!

О! Разкажи повече за тях.
Мисля, че единият ми е дори братовчед.

Буболина, смешно си поставила въпросите си.
Големи хора сме и не се впечатляваме толкова
от голодупави тела в барове. Това е като да се
захласваме по лампите из София. Е, на такива ли
романтици ти приличаме. Какво точно искаш да чуеш?
Много веселяшка темичка се заформи.

Ти си ходи, на теб нищо няма да ти стане.

А какво трябва да ми стане на мене, ако
мъжът ми ходи? Или ако аз ходя? Какво?

Общи условия

Активация на акаунт