Стриптийз бар?

  • 56 759
  • 228
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 206
Спомняте ли този филм Шоугърли, някъде в началото-средата на 90-те беше.
Малко захаросана холивудска история беше, но пък бяха много класни всички. Е, в Лас Вегас и аз ще отида на такъв бар, ще ми е интересно.  Дано не се разочаровам.

# 91
  • Мнения: 750
Джане, не си работила това, за което пишеш, все пак.
Не разбрах!(за пореден път не разбирам какво казваш...и не само аз де!) Thinking
Искаш да кажеш 4е не съм била стриптизьорка ли? newsm78
Или трябва да 4ета между редовете! Mr. Green
Работила съм за това което говоря...  не само в БГ!
 
  Ще напиша интересно инфо малко по-късно...когато децата заспят! Wink

# 92
  • Мнения: 516
 Djane, обичаш да се вкарваш във филми. Жените обичат хубавите истории. Но нещо сценарият ти куца. Нищо! Още няколко опита и ще налучкаш правилната пиеса. Дерзай!

# 93
  • Мнения: 750
Упс...тате си дойде и пое децата! Flutter
Така... Thinking
По въпроса,защо са целулитести и не4истоплътни моми4етата които работят в тези барове(в БГ) ли?
Ами,защото такова е търсенето!Да!Така е!Пример-отивам при клиент...преди да си отворя устата да кажа нещо,той,, StopНе,благодаря!Прекалено си хубава!'' Shocked
И не ми се е слу4вало само веднъж това!Същият този клиент веднъж ме покани на питие...седнах,пием и се гледаме!Ама той ме гледа така Shocked Rolling Eyes... Thinking,питам аз-какво става!?Отговор-,,Ми...много си хубава!не знам какво да ти кажа,какво да те питам...комплексираш ме!Притеснявам се от теб!Но исках да постоиш малко на моята маса...да те погледам!''Погледа ме!После...покани,колежка(само да поясня нещо за външноста и...48 год.,тяло като на Барни Ръбъл,с тигрова препаска на кръста и вуняща на пот)....цяла ве4ер я 4ерпи,гвореха си,смееха се...видимо се забавляваха!А тя...тя го гледаше с възхищение!Това търсеше 4овекът...намери го!
Мисълта ми бе...ами като са ни комплексирани мъжете,като нямат саму4увствие,като самият той миришеше на пот,акцента му бе по-мек и от моя(от морски град съм,няма как да говоря като шоп Mr. Green),като ги 4ух...той и говори колко крави гледал на село...и бля-бля такива ми ти  едни Crazy!
Разбира се,не вси4ки мъже в БГ са такива!Има и пи4ове!Малко ходят на такива места!Но когато такъв дойдеше там,искаше аз да му правя компания...не целулитестата колежка!
(Моля,не се хваля...не се изтъквам колко съм прекрасна,но повярвайте ми,4е която и от тук във форума види това същество,ще разбера за какво говоря! Wink)
Та.....каквото търсенето,такова и предлагането!Мда!
    После пак ще пиша! Mr. Green

# 94
  • Мнения: 750
Djane, обичаш да се вкарваш във филми. Жените обичат хубавите истории. Но нещо сценарият ти куца. Нищо! Още няколко опита и ще налучкаш правилната пиеса. Дерзай!
Аз цял живот съм била във филма бре мила! Mr. Green
Защо пък да дерзая.... Thinking

# 95
  • Мнения: 5 468
и тези двете не изглеждаха по-различно от магистрални феи. Ако наистина получават подобни завидни хонорари, което е напълно възможно - все пак след няколко чашки алкохол всяка жена може да изглежда красива и апетитна
Ама мъжете, като решат да изневеряват на благоверните си, позатлъстяли и позанемарени половинки, не искат да хванат гранд-дама от висшето общество. Не знам, те да кажат, но аз винаги съм си мислила, че точно такъв тип жени ги привличат, ако ще си правят кеф на малоумното си "достойнство".

# 96
  • Мнения: 516
Абе във филм си, то е ясно. Трето борче на четвъртия ред. Хубаво е, че имаш амбицията да заместиш главната героиня. Peace

# 97
  • Мнения: 953
Djane,   а някой учи ли момичетатa да танцуват или просто си сe връткат както могат?

# 98
  • София
  • Мнения: 3 840
Djane,   а някой учи ли момичетатa да танцуват или просто си сe връткат както могат?

И на мен това винаги ми е било любопитно. Самоуки ли са?

# 99
  • Мнения: 5 468
Джейн, ти ще ме разсипеш Joy Peace.

# 100
  • Мнения: 13 512
Упс...тате си дойде и пое децата! Flutter
Така... Thinking
По въпроса,защо са целулитести и не4истоплътни моми4етата които работят в тези барове(в БГ) ли?
Ами,защото такова е търсенето!Да!Така е!Пример-отивам при клиент...преди да си отворя устата да кажа нещо,той,, StopНе,благодаря!Прекалено си хубава!'' Shocked
    После пак ще пиша! Mr. Green
е тук ве4е надммина себе си! Мъжете си плащат. за да им правят компания грозилки ли? хахахаа...такива за без пари под път и над път. Те затова са отишли на такова място0 да си платят, за да им обърне внимание някоя крассаваица. Ина4е  без кинти- нямат шанс. Те там с парите си владеят ситуацията и си избират най-доброто. Красотата не може да комплексира един мъж,това са глупости!
Тук останаха такива , защото по-хубавите заминаха в 4ужбинма, за да се оженят там.

# 101
  • Мнения: 750
Djane,   а някой учи ли момичетатa да танцуват или просто си сe връткат както могат?
Там аз където съм била,да!Имаше у4ителка...НО!(забележи)Не вси4ки искаха да се у4ат!Беше по-желание!4ас преди да отори бара ...мацката ни събираше погледите!Като се има на предвид,4е дамата ни у4еше и как да вървим..как искусно да погалваме коса...абе у4еше на ,,женски номера,,! Wink
И знаеш ли,от 30 моми4ета само 4етери отивахме по рано! Rolling Eyes
Безплатно беше!Шефа плащаше...И това не го разбирам,да иска някой да те нау4и как да можеш да се су4иш като змия на пилона,и...да казваш,,О,не,мерси...аз знам достатъ4но,а и по-рано да идвам...не,не!''
Луда работа! newsm78
Нау4их се на много трикове от дамата,като всяка ве4ер си тръгвахме със сини колене.... Joy

# 102
  • Мнения: 3 423
Нау4их се на много трикове от дамата,като всяка ве4ер си тръгвахме със сини колене.... Joy
От дупене ли, или и аз не те разбирам?!
Нищо от това, което разказваш, не звучи достоверно.

Има и пи4ове![...]когато такъв дойдеше там,искаше аз да му правя компания...не целулитестата колежка!

Ама, разбира се. Краварят търси крава,
пичът търси пиченце. Като по схема...
Любопитна съм за продължението.
А и кога ще дойде Стоян пичът.

# 103
  • Мнения: 5 468
О, монда, не си права. И моето тегло няма край, заради красотата ми Crazy. Току харесам някой пичага, а той каже: "Не искам да съм с теб, защото ме комплексираш Naughty!" Поради тези стечения на обстоятелствата, съм вярна на мъжа си Thinking... Никой не иска да се хваща с мен, защото съм много хубава Peace.

# 104
  • Мнения: 1 533
Има и пи4ове![...]когато такъв дойдеше там,искаше аз да му правя компания...не целулитестата колежка!

Ама, разбира се. Краварят търси крава,
пичът търси пиченце. Като по схема...
Любопитна съм за продължението.
А и кога ще дойде Стоян пичът.

Тоя пък кога се появи в сценария? Следя темата редовно, да не съм пропуснала нещо, докато отида да опъна един фас?

Общи условия

Активация на акаунт