Немога да разбера....

  • 1 513
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
Едно голямо благодаря на всички за отговорите  bouquet.Вече  чуденки няма да има Grinning

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
на 22.09 ставате на 4 месеца

# 17
  • Мнения: 630
Съветът на нашата педиатърка беше да останем с единицата до 6 месеца и след това да минем на двойката. Зависи по принцип от начина, по който наддава детето. Моята бебка точно тогава наддаваше доста и затова.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Значи тази събота навършвате четири месеца и започвате петия. Моят син е роден на 8 май и миналата събота ( 8 септември) стана на 4 месеца. Heart Eyes Laughing


Сорри за ОФФ-а и спамосването, но и моят син е роден на 8 май, само че миналата година.  Laughing Върна ме една година назад, когато и ние бяхме на 4м по това време... Да ти е жив и здрав юнакът, много е сладък. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 3 116
Дава се при навършени месеци като неонатоложката от АГ ми препоръча да давам винаги с месец закъснение, т.е. Аптамил 2 включих на 5 навършени месеца и т.н.

# 20
  • Мнения: 481
А защо със закъснение?

# 21
  • Мнения: 3 116
Защото между различните номера млека има доста голяма разлика в субстанцията, като първите са най-хранителни и освен това доколкото си спомням не съдържаха или поне съдържаха в минимална степен кравешко мляко или нещо подобно. Затова номер 1 се води напълно адаптирано, номер 2 частично адаптирано и т.н.

И тъй като не всички бебета се развиват по един и същи начин, неонатолозите препоръчват забавяне от 1 месец защото мляко номер 1 обикновенно е най-щадящо и най-хранително.

Това доколкото си спомням беше обяснението  Thinking

# 22
  • Мнения: 481
Добре:0благодаря за изчерпателния отговор....аз имам Аптамил 1 и се заредих с Аптамил 2...ние иначе си качваме килограми....незнам сега как да направя..бях се решила да почна с 2,но сега се разколебах...ако звънна на педиатърката тя сигурно ще каже да почвам

# 23
  • Мнения: 3 116
Ети, какво да ти кажа, слушай майчинския си инстинкт. Каквото и да решиш, няма да навредиш на бебока, най-много да му помогнеш  Hug

# 24
  • Мнения: 481
ritka ,благодаря...ще послушам майчиния си инстинкт:)

# 25
  • Мнения: 106
На Аптамил 1 Комфорт / орининалът е на босненски / пише: след навършени 4 мец. да се мине на Аптамил 2
Аз вече бг "преводите" въобще не ги чета...

Общи условия

Активация на акаунт