Хубав ресторант с хубав детски кът?- София

  • 170 256
  • 741
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 982
Не, има отделен вход. Ние също сме доволни и винаги ходим там, когато искаме да се видим с приятели, защото само там /и във FACE/взимат и малката, дори когато беше на 1г. 2-3м.

# 721
  • София
  • Мнения: 263
marini сериозно ли това за Буено!!! Значи, аз съм е*** каръка! Миналата година си правих рожденния ден там, главно заради детския клуб и цените. Детенце тогава беше на 2 години без 20 дни и какичката от клуба категорично отказа да я вземе- нямала 2 години! Голям РД си изкарах- на смени в детския клуб!
RussianMama, много добре ми идва инфото за Еverland. Ще го пробваме и ние.

# 722
  • Мнения: 1 982
При нас и трите пъти, когато сме я оставяли беше една жена на средна възраст, не какичка. Може и да било, заради това, че са били всеки път не повече от 4-5 деца, а може би и заради това, че и брат й е с нея...Не знам, но не са ни отказвали досега.

# 723
  • Мнения: 295
има една пицария в Бояна - почти до Боянската църква е. Казва се La cucina casalunga ( може да съм изписала грешно името). Много е приятна. Имат детски кът точно до мястото за непушачи. Ние сме много доволни. Мисля, че става и за по-малки деца. Всеки път, когато сме ходили там има поне още няколко деца.
   Благодаря за идеята,посетихме го - La Cucina Casalinga(Бояна,пл."Оборище") и сме доволни от обслужването и храната.Бяхме в нестандартно време,така че бе спокойно.Детският кът е миниатюрен,но върши чудесна работа,като се нахранят дечковците,поне кафето да изпиеш на спокойствие!

А има ли аниматор в детския кът? Преди половин година се обаждах да питам - обърках този ресторант с новия на Спаго и тогава ми казаха, че има аниматор само в неделя на обяд.

# 724
  • Мнения: 2 450
има една пицария в Бояна - почти до Боянската църква е. Казва се La cucina casalunga ( може да съм изписала грешно името). Много е приятна. Имат детски кът точно до мястото за непушачи. Ние сме много доволни. Мисля, че става и за по-малки деца. Всеки път, когато сме ходили там има поне още няколко деца.
  Благодаря за идеята,посетихме го - La Cucina Casalinga(Бояна,пл."Оборище") и сме доволни от обслужването и храната.Бяхме в нестандартно време,така че бе спокойно.Детският кът е миниатюрен,но върши чудесна работа,като се нахранят дечковците,поне кафето да изпиеш на спокойствие!
Когато ние бяхме-не!Не съм питала за неделя.Бяхме в делничен ден.Нещо не ми се струва да ангажират персонал за това,попитай по телефон за по-сигурно.

А има ли аниматор в детския кът? Преди половин година се обаждах да питам - обърках този ресторант с новия на Спаго и тогава ми казаха, че има аниматор само в неделя на обяд.
     Когато бяхме-нямаше.Моите деца  им  е по-спокойно,без надзорник,така,че не съм се интересувала.Обади се  там за по-точно инфо.

# 725
  • Мнения: 82
Радвам се, че намерих темата.

Здравейте,
вие сте точните хора от които да искам съвет - от всички ресторанти в София с детски кът, кой е подходящ за сватба през лятото?
Може с градина и външен детски кът, може и просторен с вътрешен кът.
Ако някой от вас даде съвет ще записвам и почва обикалянето.
Благодаря ви предварително!

Присъединявам се към питането.

Аз мога да споделя сладкарници СкайЛайн. Посещавали сме в Люлин и на ул.Русе. Люлинската става за този сезон, детския кът не е голям, но е хубав, отделен е със стъклена преграда от салона за непушачи и има добра видимост. Има аниматори. Тази на ул. Русе е подходяща за лятото, градината е малка, имаше една люлка само май, но е затворен двор и детето може да се забавлява, докато се изпие едно кафе  Wink

# 726
  • София
  • Мнения: 3 880
препоръчвам Capella Play - http://www.capellaplay.bg/index.php?id=1

# 727
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219

Но е за по-големи дечица, поради липсата на аниматори.  Peace Иначе храната 'на двора' е вкусна.  Peace

# 728
  • Мнения: 2 450
   Защо от снимките в галерията им,не ми направи впечатление за по-голямо игрово пространство?Бяхме се засилили днес да го посетим,но поне на картинка не ми се видя нещо особено. Thinking

# 729
  • София
  • Мнения: 15 220
Снимките от галерията не дават точна представа. Не знам какви са очакванията ти, всъщност, но мястото наистина е много голямо. Когато търся Иво в джунглата не мога да го намеря- чак косата ми се изправя. Докато не изскочи отнякъде.
Ние ходим само в делничен ден, обаче, защото през уикенда се събират много деца.
Определено това е новото любимо място за игра на Иво.

# 730
  • Мнения: 2 450
Снимките от галерията не дават точна представа. Не знам какви са очакванията ти, всъщност, но мястото наистина е много голямо. Когато търся Иво в джунглата не мога да го намеря- чак косата ми се изправя. Докато не изскочи отнякъде.
Ние ходим само в делничен ден, обаче, защото през уикенда се събират много деца.
Определено това е новото любимо място за игра на Иво.
  Благодаря ти! Ще го пробваме ,макар че си спомням как баткото  се беше загубил в едно подобно местенце,умрях докато го открия,а после се заклещих в тръбата за спускане,голям срам брах... Grinning

# 731
  • Мнения: 3 993

Аз не бих препоръчала мястото като хубав ресторант.
Капела Плей е много дискутиран в темата за детските клубове. Доста неподходящо място за парти за рожден ден. 

# 732
  • София
  • Мнения: 3 880

Аз не бих препоръчала мястото като хубав ресторант.
Капела Плей е много дискутиран в темата за детските клубове. Доста неподходящо място за парти за рожден ден. 

вярно, хубав детски кът с ресторант може би е по-добре. не знам всъщност как е храната, бяхме на сутрешен рожден ден, където палачинките и сандвичите, както и мини хапките бяха наистина чудесни. представа нямам как готвят, но за по-големи деца е наистина веселба и за моя син на 7 г. беше страхотно, ние отдавна търсехме такова място за игра, където има забавления и за по-големите. другите клубове вече са ни "бебешки".

# 733
  • София
  • Мнения: 15 220
Аз харесвам храната в Капела плей. Досега не съм се разочаровала от нещо, което съм яла там. Опитвмам и порциите на детето, и на мъжа ми. Simple Smile

# 734
  • Мнения: 7 947
Капелата въобще не може да се сравни като обстановка с другите дискутирани в темата ресторанти. Но трябва да се отиде и да се усети.

Общи условия

Активация на акаунт