До имащите Съдомиялна Beko!!!!

  • 29 158
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
надявам се, мога да изпозлвам темата, за да ви попитам по какво да разбера когатопрограмата ЕКО е свършила? благодаря ви предварително!

--сат

# 16
  • в баира
  • Мнения: 861
Която и програма да е свършила, светва втората червената лампичка - тази със стрелката. Първата, тази над нея, е с четка - показва, че машината е в процес на миене.

# 17
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Момичета, днес си купих същата съдомиялна. Наложи се да махнем капака, защото не се събираше. Някой друг махнал ли го е и дали еопасно, т.е. дали нагрява плота или нещо друго.  newsm78

# 18
  • Мнения: 3 323
На миялната не съм, ама на предишната пералня - да ... Чаршафите ги пера на 60 градуса - не е имало проблем!

# 19
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И друго да ви попитам. Имам само опътване на руски и не мога всичко да разбера. Преди да започнете да работите с машината, пише, че трябва да се сложи 1л. вода в отделението за сол и да се пусне на 1-ва програма да извърти празна. Правилно ли съм разбрала?
И друго. Не разбрах много как да я наглася за твърдостта на водата. Thinking

# 20
  • Мнения: 399
надявам се, мога да изпозлвам темата, за да ви попитам по какво да разбера когатопрограмата ЕКО е свършила? благодаря ви предварително!

--сат
И при моята  миялна на тази програма не светва червената лампичката за край на програмата. Мислих, че дефекта е само при мен, но нека другите да кажат. На другите програми нямам този проблем и за това не я ползвам.

# 21
  • Мнения: 3 323
При мен светва долната зелена лампича /дето е със стрелка/ - аз само нея /еко програмата/ползвам...

# 22
  • Мнения: 399
На всички други програми при завършен цикъл светва червена лампа (стрелкичката за край), но при Еко-то, моята остава на четката със зелена светлина, чакала съм я по един час и не светва червено, и това сие.

# 23
  • Мнения: 3 323
 Thinking Интересно, при мен светва същата но със зелено... Тя всъщност, тази програма е 1.30-1.40 часа, май...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Я ми припомнете, това третата програма ли беше? Моята миялна вече я смених за вградена а старата я продадох и вече не се сещам точно, но на всички програми ми светваше индикатора за край на програмата. Просто на ЕКО по-дълго суши, защото температутрата е по-ниска.

# 25
  • Мнения: 3 323
При мен е 3-та... И - да, суши може би 30-40 мин /не съм засичала точно/, ама през това време свети горното с четката...

# 26
  • Мнения: 734
Здравейте, може ли някой да пусне пак този линк за моялната, понеже се отварят съвсем други неща...Ние имаме вградена съдомиялна ВЕКО...
Не можах да разбера от къде се наглася степента на твърдост на водата... newsm78 Гледах я, гледах я, накрая тя взе да ме гледа...в книжката не е показана на картинка,а пише, че на дисплея еди какво си, което изобщо не отговаря на нашия модел...Направо съм в потрес...

# 27
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Здравейте, може ли някой да пусне пак този линк за моялната, понеже се отварят съвсем други неща...Ние имаме вградена съдомиялна ВЕКО...
Не можах да разбера от къде се наглася степента на твърдост на водата... newsm78 Гледах я, гледах я, накрая тя взе да ме гледа...в книжката не е показана на картинка,а пише, че на дисплея еди какво си, което изобщо не отговаря на нашия модел...Направо съм в потрес...
То и аз за същото питах ама никой не ми отговори.

# 28
  • Мнения: 399
При мен е 3-та... И - да, суши може би 30-40 мин /не съм засичала точно/, ама през това време свети горното с четката...
Аз съм я държала мисля и повече, но пусто не светва, червената лампичка за край на програмата. Ще пробвам пак, дано това да е проблема. Но тя няма сушене в програмите. Тя суши на принципа на конденза.
http://www.pazaruvaj.com/sydomijalni-mashini-c3171/beko-dfs-1500-p3936882.html това е миялната

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 571
no_name, Laura B, упътването за настройката на солта беше на отделен лист а не в книжката. Намерих го на английски, дано да ви свърши работа
http://www.beko.co.uk/manuals/DE2431F.pdf   10-та страница

Общи условия

Активация на акаунт