Децата и новият мъж

  • 3 840
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 397
Кажи й,че може да бъде и неин приятел и че ти много ще се радваш,ако му даде тази възможност. Аз винаги съм споделяла с моята като с голям човек и винаги сме се подкрепяли взаимно,може би затова не съм имала този проблем.Просто забрави,че е дете-говори й като на най-добрата си приятелка!Събрах ги с втория ми мъж на София ленд,понеже мен ме беше страх,те двамата се возиха,въртяха,смяха и си станаха супер симпатични.Скоро след това посрещахме заедно Нова година и цяла нощ гърмяха бомбички на балкона,а аз мрънках,те ми се смееха и усетих,че вече са партия...Вече 3г не е имало проблем. Grinning

# 16
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Горкото дете. Кристин, няма ли възможност да говориш с бившия си мъж и да му обясниш, че ако продължава да настройва детето или да му пълни главата с глупости няма да го вижда повече? А една мама много добре те е посъветвала - обясни на детето просто и ясно. Според мен можеш дори да му кажеш, че баща му е злоупотребил с доверието ти и и ти не можеш повече да го чакаш. Детето е голямо и ще те разбере. Може би няма веднага да промени отношението си, но определено ще се замисли. А татко му няма ли си ново гадже?

# 17
  • Мнения: 3 423
Тук пресата бълва информации за деца,
малтретирани, обарвани, изнасилвани от
новия партньор на майката. Наблюдавай,
да не би да е груб с детето, дано да не е.

# 18
  • Мнения: 4 734
 Точно в момента вторият и татко решава задачи с нея от часове. Обичат се. Биологичният и баща не си правеше труда дори да и обясни колко е 2+2.

# 19
  • Мнения: 2 673
децата ми приеха добре втория ми мъж, но трудно забременяването ми...
Но сега обичат братчето си, а с мъжа ми са по-големи приятели отколкото с мен...
той ги спечели, просто е превъзходен, макар че няма опит с деца Hug

желая ти късмет, намерете път към детето, а че го коват от другата страна - това е ясно..в един момент ще им се върне тъпкано коването Sick

 barbi , разплака ме..дано и дъщерите ми да оценят всичко един ден, че сега не го осъзнават все още, само на 14 са...

# 20
  • Мнения: 23
Родителите ми се разведоха когато бях във трети клас.Появи се вторият татко който в началото не приемах защото се чувствах така все едно предавах истинския си баща. Нито единият от двамата обаче никога не е говорил против другия. Вторият ми баща е НЕВЕРОЯТЕН човек и много бързо намери правилният подход.Той ме изучи той ме изгледа винаги се е държал така все едно съм истинска дъщеря.След време когато се роди сестра ми всичко делеше по равно никога не направи разлика между нас. С истинския се баща  поддържам връзки но той отдавна престана да се прави на "татко".Чувствам втория си баща като повече от истински.Обичам го много!Благодарна съм му за всичко и за това, че в момента той заедно с майка ми гледат временно детето ми, и затова че искаше да си ипотекира собствения апартамент за да може ние със мъжа ми да си купим.Пожелавам ти успех и дано нещата се развият както при нас!Аз съм разведена от няколоко години.Живея с друг мъж вече три години.Моят син отначало се обръщаше към него по име,а след това сам пожела да му казва татко.Винаги е имало  и продължава да има "промиване на мозъка" на детето от страна на бившия ми съпруг, но времето минава и детето само по инстинкт решава на кого да се довери.Надявам се след години и малкият ми в момента син да може да напише това,което прочетох тук.

# 21
  • Мнения: 23
съжалявам,че при предишното включване всичко,което написах пъхнах в цитата на barbi,просто се отплеснах.моля зя извинение.

# 22
  • Мнения: 141
иска се време да се нагодят характери,да се свикни със ситуацията,4е мама ве4е не е само моя и т.н. Но ако си преценила,4е с този мъж можеш да живееш,не се съобразяваи с ревността на детето.Никой не е казал,4е е лесно,но нещата си идват по местата-но ти трябва да си много внимателна.Не се намесваи в техни спорове,страна не взимай,остави ги сами да се оправят,не лишавай нито мъжа си,нито детето си от внимание-уморително е,но това е на4ина.Минах по този път и сега,3г. по-късно,нешата са по4ти ве4е идеални

# 23
  • Мнения: 533
Търпение му е майката , моята дъщеря прие втория чак след една година близо. Сега го обича повече от родния си баща.

Общи условия

Активация на акаунт