H&M

  • 42 462
  • 165
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19 350
нещо не мога да го отворя.
тук имаше голям наплив за колекцията.в 10ч сутринта вече всичко беше обрано.

# 106
  • Мнения: X
в Швеция всичко се изкупи за половин ден
и веднага се появи по разни сайтове на двойни цени

в момента H&M пускат интересни модели за коледните празници

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Днес си купих дънчена пола с марака H&M от магазин във Варна . На етикета пише , че е произведена в Турция.В магазина имаше и дънки с тази марка. Peace

# 108
  • Мнения: 4 435
Аз харесах само неща от колекцията на Кавали.  Flutter

# 109
  • Мнения: 847
Да ,НМ шият предимно в БГ ,Турция , Румъния - вси4ко което е от памук ...
Дрехи може да намерите в Пловдив в магазина на фирмата която шия за тях ...незнам коя е ,пловдивска е ,но има и други...Магазина се намира в новия мол в Пловдив - Гранд ,само да знаете ,4е продава4ката е отвратителна ....
Ина4е тези които са с етикети от Турция ,наистина са шити там - за НМ , а наште търговци ги намират по складовете ...и ги внасят за продажба в БГ...
И Зара си шият в Бг , не ви ли харесват техните дрехи?

# 110
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Дрехите  на Zara са в пъти по ка4ествени..., макар 4е и те  не са не6то особено...Имат добри попадения  за декорацията на дома....

# 111
  • Мнения: 2 484
От скоро всички майки сме луднали по тази марка ама да ви кажа от втора ръка,качествено ,страхотно и модерно !Имаме яке,джинси,блуза,шапка мнооого неща на марката!Може снимки ако искате!Просто дори и втора ръка дрехите са запазени качествени и супер! Hug

# 112
  • Мнения: 164
Скоро бях във Виена и си ,купих доста неща.Харесаха ми много,особено детските нямаха равни,но за огромно мое разочарование след първото пране цветовете им паднаха и трикото изглежда  старо.

# 113
  • Мнения: 275
             Предстои ми ходене до РИМ и се чудя да ли там ще има м-ни на H&M , ЗАРА  иВиктория сикрет.
 М иналия месиц бях във Виена и си купих от Н М страхотна риза на рае без намаление, но ми беше съвестно да обикалям  магазините все пак трябваше да се гледат забележителности Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 17:42 от linna

# 114
  • Мнения: 4 202
             Предстои ми ходене до РИМ и се чудя да ли там ще има м-ни на H&M , ЗАРА  иВиктория сикрет.
 М иналия месиц бях във Виена и си купих от Н М страхотна риза на рае без намаление, но ми беше съвестно да обикалям  магазините все пак трябваше да се гледат забележи Rolling Eyes

Провери в сайтовете им дали имат магазини там.
Аз като пътувам някъде и си вадя адресите на магазините от интернет.

# 115
  • Мнения: 65
Аз също, много харесвам дрехите на h&m.
В магазина за дрехи за бременни известен като "под колоните" на Графа, има дрехи с етикет H & M Made in Bulgaria и цените бяха доста добри.

# 116
  • Мнения: 3 423
Да, това е евтинджос са тийнове
и за хора с невисоки доходи. Някои
неща са добри, някои не. Детските
дрешки не са никак лоши обаче.

# 117
  • Мнения: 149
Имам доста дрешки,страхотни са,много качествени и хубави  smile3521

# 118
  • Мнения: 240
Като бях във Виена преди 1 месец, имаше отвратителни неща, дори нищо не ми привлече вниманието...има къде-къде колко по-хубави магазини Peace

# 119
  • Мнения: 278
В Германия съм и тук във всеки град има филиали на H&M ако някой някога попадне на такъв магазин се загледайте по етикетите на дрехите. Повечето са правени в Бангладеш, Индия, Китай даже и в България. Качеството не е кой знае какво. Моделите също. Купувала съм си дрехи от там, но като цяло не е мой стила на дрехи дето се продават там. Както xxvxxi каза...има къде къде по-хубави магазини.

Общи условия

Активация на акаунт