H&M

  • 42 448
  • 165
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте момичета,

обожавам стила и облеклата на H&M! имам няколко техни дрешки от пътуването ми до щатите, но това беше преди известно време. гледам тук, че си обменяте инфо за разни сайтове с доставки до българия та се чудя дали случайно някои от вас на пазаруват по този начин и от H&M?   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 481
Май няма такава възможност. Ако някой знае обратното да казва, H&M ме кефят, симпатични и евтини дрешки!

# 2
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз знам, че шият тук и изнасят. Моя братовчедка си купи почници от Германия и на тях пишеше "Made in Bulgaria", една позната същотото ми каза, че купила пуловер, но от друг град, пак в Германия и същото пишело. А тук продават дрехи на h&m, но пише че са от турция.

# 3
  • Мнения: X
И аз редовно пазарувам от там. Нямат онлайн магазин, така мисля.
Попадала съм често на етикети "Произведено в БГ" на техни дрешки, предимно тениски, ленени дрехи, пуловери.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
жалко че нямат онлайн магазин, аз също ги харесвам, но не излизам често от България и няма как да си взимам...може ако някой ходи да напазарува срещу съответната комисионна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 465
Тук на мястото на Редута, щяха да отварят магазин на H&M, май този месец са го отворили, но не съм ходила все още до там. Няма да е малък, защото пространството беше доста голямо. И аз преди търсех техен online магазин, но нямат Rolling Eyes

# 6
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Имам няколко такива дрешки на тази марка и много ми допадат като дизайн Peace Peace PeaceНезнам обаче дали се намират тук

# 7
  • Мнения: 1 149
Стана ми интересно .Я дайте да видим нещо тяхно.И от къде ги пазарувате ако не е тайна Thinking

# 8
# 9
  • Мнения: 4 527
И на мен ми допадат. Като бях бременна си купувах техни неща на H&M Mamma (от втора употреба, естествено). Страшно удобни и леки. Наистина на едната блуза пишеше, че е шита в България. Дано да отворят и тук магазин.

# 10
  • Мнения: 14
http://shop.hm.com/shop/do?action=viewhome,
 Girls tova e on-line magazina v Germany......

# 11
  • Мнения: 27 524
Аз знам, че шият тук и изнасят. Моя братовчедка си купи почници от Германия и на тях пишеше "Made in Bulgaria", една позната същотото ми каза, че купила пуловер, но от друг град, пак в Германия и същото пишело.

Да, и тук си купувам понякога и попадам често на български дрешки от тях. Не виждам повод за съжаление и домогване за дрехите им, качеството им куца много сериозно  Peace

# 12
  • Мнения: 312

Да, и тук си купувам понякога и попадам често на български дрешки от тях. Не виждам повод за съжаление и домогване за дрехите им, качеството им куца много сериозно  Peace

Напълно съм съгласна с теб Блонди. Преди 2 месеца си взех един суичър от HM (въпреки,че се бях зарекла да не пазарувам вече от този магазин) и резултата вече е на лице- плата се оказа гаден и се получиха някакви петна. Уточнявам,че суичъра е бял и съм го прала само с бяло пране. Това наистина ми беше последната покупка от там.
Но пък може момичетата,които питат са онлайн магазин да са попадали на нещо свясно newsm78 .

# 13
  • Мнения: 1 906
Аз съм много доволна от H&M! Може би 1/4 от гардероба ми е с такива дрехи. Това лято от Милано си накупих още доста неща и всички са с много добро качество. Едното ми сако е произведено в Румъния, но това не е повлияло на качеството му  Wink. Въобще нито една дреха не ми е мръднала  Peace.

# 14
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
преди години , работех във фирмата , която шие за тях, тук в България...Намираше се в сградата на ЗИТ / близо до разклона на Цариградско , към летището/...Имаха магазинче , и там продаваха нещата, които са над дадената поръчка...Сега офиса им се премести , но мисля , че склада остана там...може и магазина все още да съществува... Thinking
и цените , тогава , бяха по 4 лв., почти на всичко....

# 15
  • София
  • Мнения: 1 476
преди години , работех във фирмата , която шие за тях, тук в България...Намираше се в сградата на ЗИТ / близо до разклона на Цариградско , към летището/...Имаха магазинче , и там продаваха нещата, които са над дадената поръчка...Сега офиса им се премести , но мисля , че склада остана там...може и магазина все още да съществува... Thinking
и цените , тогава , бяха по 4 лв., почти на всичко....

хм...а всеки ли може да си купи от този магазин или е само за служители?

# 16
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
всеки ... който го знае , щото е забутан на втория / или третия, не помня вече/ етаж...
и пак казвам - не съм сигурна , че в момента съществува този магазин...

# 17
  • Мнения: 1 645
Имат он-лайн магазини но без доставка за България.Аз поръчвам често он-лайн,удобно е. Супер сървиз-носят ги вкъщи,каквото не ми харесва сменям или връщам.Харесват ми като марка за допълнение в гардероба. Имат хубави базис-дрешки,а за качеството мога да кажа,че е според цената. За 5-6 евро не очаквам кой знае какво качество. Имам например панталони и блузи от които съм останала много доволна,но са от по високата ценова категория.Есприт и Мекс напримес според мен са на същото качество,само че с по високи цени...Веро мода,Вила,Онли почти същото. Детски дрешки купувам предимно от тях,хубави са,свестни и интересни весели моделчета на нормални цени.
Сегашната им колекция е много сполучлива-в крак с модните тенденции и много разнообразна.Анцузите,пижамите, белъото,чорапогащниците и аксесоарите също се уцелват много добри,но пак да кажа-не като основа на целия гардероб. Също комбинираните им колекции с известни личности много ми харесват.Сега чакам да видя колекцията им с Кавали,много ми е любопитно.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 476
всеки ... който го знае , щото е забутан на втория / или третия, не помня вече/ етаж...
и пак казвам - не съм сигурна , че в момента съществува този магазин...


ще гледам да проверя, може пък и да го има още Simple Smile
а как се казва фирмата, която шие за тях?

# 19
  • Мнения: 647
И аз не съм впечетлена от тях. В началото на лятото се сдобих с 5-6 дрешки на НМ и в края на лятото вече не стават за носене / едната блузка избеля многоооооо #2gunfire , на другата и паднаха златистите букви и т.н./ А не съм ги носила нон-стоп , а и много внимавам като ги пера.

# 20
  • Мнения: 7 947
Аз си взех  кожени страхотни на външен вид обувки на НиМ и то не от тук, а от Брюксел и познайте - след месец вътрешността им се изтри и проблясна подплатата...не мисля, че може да се говори за качество... Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 2 062
И аз не съм от феновете на марката. Все се насилвах докато живеех в Англия да си купя нещо, но така и не можах да харесам нищо. И на дрешките и на обувките и на аксесоарите си им личи, че са от ниско качество, а това някак не ми се нрави. Доста съм претенциозна за тези неща и не мога да направя компромис с това да нося дрешки от този магазин....
Не мисля, че качеството им е сравнимо с това на MEXX. Според мен има разлика и тя е в полза на МЕХХ.
Е, сигурно може да се изрови някоя находка, но като съм разглеждала толкова пъти магазините и не съм харесала нщо, хич няма и да се пробвам вече Naughty

# 22
  • Мнения: 1 800
Аз от години си купувам неща от тях. И съм страшно доволна. Съотношение цена -качество  е много добро. Имам само 2 блузки, които се скапаха, но те бяха от тези под $10. От тогава избягвам толкова евтините неща оттам и нямам проблеми. Имам панталон и дънки, коитo нося постоянно от 2 години и не са мръднали. Детските им дрехи са #1. Gap. Old Navy или други детски магазини тук не могат да ги стигнат по стил и качество.
Аксесоарите също ми допадат. Най ми харесва, че винаги са в крак с моднитe тенденции, което ми позволява да си обновя гардероба за сезона без да обеднявам. Достатъчно евтино, за да не ме е яд, че нещо се е скапало или не е модно следващия сезон.

# 23
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
жалко че нямат онлайн магазин, аз също ги харесвам, но не излизам често от България и няма как да си взимам...може ако някой ходи да напазарува срещу съответната комисионна Simple Smile
Аз ли4но не съм им фен за6тото продукцията им не е много ка4ествена...Рядко излиза някоя Находка, Предимно Аксесоари за деца, ( сл о4ила, 4анти, 6шапки, обувки...)но ако си навита, кажи какво да ти потърся.От 6.01 до 28.02 и от 1.06 до 31.08 има страхотни намаления до 70 процента.....

# 24
  • Мнения: 764
 А дали в Атина има техен магазин,че скоро май ще ходя?
Харесват ми дрехите им!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181
всеки ... който го знае , щото е забутан на втория / или третия, не помня вече/ етаж...
и пак казвам - не съм сигурна , че в момента съществува този магазин...


ще гледам да проверя, може пък и да го има още Simple Smile
а как се казва фирмата, която шие за тях?
Вече го няма там.проверявах миналия месец,защото и аз много си пазарувах от там,но ми казаха,че се е преместил отдавна.

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат:galq4

"Вече го няма там.проверявах миналия месец,защото и аз много си пазарувах от там,но ми казаха,че се е преместил отдавна."

А не казаха ли къде се е преместил? Confused

# 27
  • Мнения: 312
И на дрешките и на обувките и на аксесоарите си им личи, че са от ниско качество, а това някак не ми се нрави. Доста съм претенциозна за тези неща и не мога да направя компромис с това да нося дрешки от този магазин....
Не мисля, че качеството им е сравнимо с това на MEXX. Според мен има разлика и тя е в полза на МЕХХ.
Е, сигурно може да се изрови някоя находка, но като съм разглеждала толкова пъти магазините и не съм харесала нщо, хич няма и да се пробвам вече Naughty


Ами честно казано и аз съм на това мнение. MEXX, Vero moda и т.н. да не изброявам са с къде,къде по-добро качество.Но всеки си има стил и вкус и може да прецени какво да носи newsm08

# 28
  • Мнения: 46
Най-ниското възможно качество. И магазините им  са ми много неприятни. Всичко ми напомня на долнопробен турски магазин - и интериор и стоки и пазаруващите/много забрадени холандки пазаруват от там/.
Напоследък и ЗАРА ме отвращава.Не бих си купила нищо от тези два магазина.

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
всеки ... който го знае , щото е забутан на втория / или третия, не помня вече/ етаж...
и пак казвам - не съм сигурна , че в момента съществува този магазин...


ще гледам да проверя, може пък и да го има още Simple Smile
а как се казва фирмата, която шие за тях?
Вече го няма там.проверявах миналия месец,защото и аз много си пазарувах от там,но ми казаха,че се е преместил отдавна.
Офисът се е преместил в една нова зграда на бул.България, но мисля / или поне до миналата година по това време/ , че магазина не е там...сори, че не ми е актуална иноформацията...ако някой знае къде е сега, и аз бих отишла...

# 30
  • Мнения: 75
Много се изненадвам на неготивните реакции за H&M! #Crazy купуваласъм техни неща само от щатите и качеството им доста ми допада. не зная какво се продава в европа, но така както ги описвате звучат като terra nova - рядко купуваш качествена стока...

а относно интериорите на магазините им... Sick
Най-ниското възможно качество. И магазините им  са ми много неприятни. Всичко ми напомня на долнопробен турски магазин - и интериор и стоки и пазаруващите/много забрадени холандки пазаруват от там/.
Напоследък и ЗАРА ме отвращава.Не бих си купила нищо от тези два магазина.

аз съм виждала само тези в бостън, провидънс и ню йорк и доста ми допадат Simple Smile е, няма грозен магазин на 5то авеню Simple Smile

съгласна съм, че има и по-качествени марки, но тук не говорим за тях - благодаря все пак













# 31
  • София
  • Мнения: 593
Имам доста техни дрехи а и детето сьщо PeaceЗарибих се преди години като отвориха магазините за 2ра употреба забелязах че всичко което ми допада е тяхно Winkчестно да ви кажа това което не е шито в братските нам дьржави е по- качествено имам една блузка от 2г. любима ми е всяко лято я нося не е мрьднала производство Stockholm ,Sweden.

# 32
  • Мнения: 1 100
Аз си взех  кожени страхотни на външен вид обувки на НиМ и то не от тук, а от Брюксел и познайте - след месец вътрешността им се изтри и проблясна подплатата...не мисля, че може да се говори за качество... Crossing Arms
О, обувките там са "еднодневки", затова са и толкова евтини, не може да се очаква повече Wink

# 33
  • Мнения: 560
Имат магазин в МОЛ-а.
Голям фен съм на дрешките на тази фирма.Снабдявах се предимно от Германия-евтини,хубави и качествени. newsm10

# 34
  • Мнения: 1 645
Най-ниското възможно качество. И магазините им  са ми много неприятни. Всичко ми напомня на долнопробен турски магазин - и интериор и стоки и пазаруващите/много забрадени холандки пазаруват от там/.
Напоследък и ЗАРА ме отвращава.Не бих си купила нищо от тези два магазина.
Както и 80% от незабрадените...

# 35
  • Мнения: 364
H&M са ми анти марка . Никога до сега не ми е харесало нещо и дрехите са доста евтино изглеждащи.Да не говорим,че всичко което съм пробвала ми е винаги супер широко.Имат по някога хубави детски дрешки,но за големи е пълна скръб  Confused

# 36
  • Мнения: 281
H&M и Ikea - как да не ги обичаш шведите  Grinning
В H&M има както боклуци (като кройка, материя и модел), така и пипнати неща - имат различни на цвят етикети H&M и отделно различни линии, не може да се обобщава, че всичко е зле...Както Манго имат Suit линията, която се различава от останалите като качество и цена. Ценното на high street марките като Mango, Zara, Topshop и т.н. е, че изкарват на сезон няколко модела, които са леко копие на неща на Големите. Не случайно Големите започнаха да правят колекции за тях (а и отделно пуснаха собствени по-евтини марки).
Лагерфелд, Стела Макартни, Виктор и Ролф за H&M, очаква се и Кавали за H&M...
Preen, Sophia Kokosalaki за Topshop
И Манго не остана по-назад...За спортните марки да не говорим...
Много искам да отворят магазин тук. 

http://www.vogue.co.uk/vogue_daily/story/story.asp?stid=45513&date=&sid=

 

# 37
  • Мнения: 4 202
Имат магазин в МОЛ-а.
Голям фен съм на дрешките на тази фирма.Снабдявах се предимно от Германия-евтини,хубави и качествени. newsm10

Кой мол?  Shocked
Май бъркаш нещо.


/много забрадени холандки пазаруват от там/.

А къде не пазаруват те?

# 38
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имат магазин в МОЛ-а.
Голям фен съм на дрешките на тази фирма.Снабдявах се предимно от Германия-евтини,хубави и качествени. newsm10

Кой мол?  Shocked
Май бъркаш нещо.


/много забрадени холандки пазаруват от там/.

А къде не пазаруват те?


Точно това и аз щях да напиша. Peace

А магазин в Мол- а щеше да се разбере ако има.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 181
Цитат:galq4

"Вече го няма там.проверявах миналия месец,защото и аз много си пазарувах от там,но ми казаха,че се е преместил отдавна."

А не казаха ли къде се е преместил? Confused
Казаха ми че не знаят,но бил извън София-в селата или някъде около околовръстното.

# 40
  • Мнения: 75
2fast4u, много ми е интересно как се обличаш Laughing

в кой мол казвате, че ивма магазин на H&M?

# 41
  • Мнения: 1 029
А дали в Атина има техен магазин,че скоро май ще ходя?
Харесват ми дрехите им!

има, има техен магазин, на Стадиу...http://www.hm.com/gr/stores__storelocatorhtml.nhtml?country=GR&a … GR0402&step=5
На мен също не ми харесват тези дрехи, а 1/2 от дрехите им са правени в България-не че има нещо лошо де, но не съм очарована Confused

# 42
  • Мнения: 2 407
На мен не ми харесват.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 487
Моите впечатления пък хич не са лоши- имам само няколко неща, при това старички- от преди 2- 3 години, не са мръднали. Едното е ярко червена риза, която пера в пералнята на общо основание, не пуска и цветът й е супер.
Обаче козметика им е..... не е за разправяне! Sick

# 44
  • Мнения: 1 100
И козметика ли имат?! Shocked Не съм виждала.

# 45
  • Мнения: 36 038
Бях лятото при сестра ми в Берлин и я врънках да обиколим местните "забележителности" - Икея, Х&М и подобни. Тя ми каза, че в Х&М има само боклуци и че не е влизала от няколко години там. Аз бях така  Shocked, защото тук в Бг. дизайнът и качеството им са почти легендарни. Е, права беша - парцал до парцал  Naughty. С много зор си взех една ролкичка за 5 евро, намалена от 40. Но нищо друго, което да ми привлече вниманието  Rolling Eyes. Козметика имат, взех си 4-5 глоса за подаръци най-вече заради марката.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 776
Аз съм много доволна от всички дрехи, които имам от H&M. Нито са избледнели, нито са се разтегнали, а моделите им са много интересни и свежи. Единствено един червен потник, който се разтегна, но това ми се е случвало и с доста по-скъпи неща. Stop

# 47
  • Мнения: 7 947
H&M и Ikea - как да не ги обичаш шведите  Grinning
В H&M има както боклуци (като кройка, материя и модел), така и пипнати неща - имат различни на цвят етикети H&M и отделно различни линии, не може да се обобщава, че всичко е зле...Както Манго имат Suit линията, която се различава от останалите като качество и цена. Ценното на high street марките като Mango, Zara, Topshop и т.н. е, че изкарват на сезон няколко модела, които са леко копие на неща на Големите. Не случайно Големите започнаха да правят колекции за тях (а и отделно пуснаха собствени по-евтини марки).
Лагерфелд, Стела Макартни, Виктор и Ролф за H&M, очаква се и Кавали за H&M...
Preen, Sophia Kokosalaki за Topshop
И Манго не остана по-назад...За спортните марки да не говорим...
Много искам да отворят магазин тук. 

http://www.vogue.co.uk/vogue_daily/story/story.asp?stid=45513&date=&sid=

 
Мангото и Н&М в Белгия са едни от най-евтините магазини, пълно е с дрехи под 40 евро, което в другите магазини там не се среща! Аз и за Пре ма ма се учудих - супер ниски цени, много по ниски от тук в БГ! По принцип не робувам на марки, но впечатления събирам...

# 48
  • Мнения: 212
Според мен H&M работят с името си,качеството не заслужава.Наскоро пуснаха “M by Madonna collection” за H&M,сега наистина има добри неща,но са и по-скъпи

# 49
  • NL
  • Мнения: 520
Цитат
Наскоро пуснаха “M by Madonna collection” за H&M
Това наскоро,не е ли от няколко месеца?То дойде време на Кавали вече да се представи при тях Mr. Green.А да съм съвсем по темата.Имам няколко неща купени оттам,които все още са си в добро състояние.Не ми е любим магазин но се намират и интересни неща и то на добри цени.

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 21:22 от Milika

# 50
  • Мнения: 1 645
Имат козметика-да,но не е качествена а е по скоро за майтапа,както и фибките,шнолките,диадемките и шалчетата а и за по 1-2 до най много 5 евро какво качество може да се очаква. Ученичките например много и се радват-евтинко и за 11-12 годишни става.
А защо марката е толкова прехвалена в БГ...ами много пъти съм имала спорове заради израза "марково". Според мен има винаги две мнения по въпроса. Това което за едни е марково за други не е. За някои Н&М е малко по така фирма и я слагат в графа маркова,за други е като супермаркет и под марково разбират например Версаче или нещо от този род.
А че понякога и двете фирми купуват материали от едно място и шият в същите цехове е друг въпрос. От "марки" като Мекс,Есприт,Манго,Н&М, Онли може да се говори за разлика в цените,но всичките са на един принцип-колкото се може повече магазини и стока,за бърз доход...много реклама,много известност-"марково". Няма такова нещо-всичкото е етикет.
Ако не го пише на етикета,по качеството и материала не може да се определи кой го е произвел,ако ще и Долче и Габана да са.
Дреха,обувка,чанта,аксесоар-или ти харесва или не,или ти стои хубаво или лошо,или е качествена или е боклук...тук няма застраховани без значение от цената,рекламата и етикета.

Видях няколко от моделите на Кавали за Н&М ,страхотни са,нямам търпение до 8 ноември да ги пуснат та да видя цялата колекция.

# 51
  • Мнения: X
Магазин на H&M разгледах като бях в Австрия, нищо особено според мен, не  си пазарувах от там. 

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Аз пък съм супер доволна от дрехите, които имам с тази марка- няколко панталона, блузки, пуловери. Нищо не е мръднало нито като кройка, нито като цвят.
Да не говорим, че половината от гардероба на дъщеря ми е с тази марка. Изобщо няма база за сравнение между българските и тези дрехи  Naughty Нищо, че много от нещата са шити на ишлеме точно в Бг.

# 53
  • Мнения: 1 100
Аз пък съм супер доволна от дрехите, които имам с тази марка- няколко панталона, блузки, пуловери. Нищо не е мръднало нито като кройка, нито като цвят.
От H&M в коя държава пазаруваш? Аз изобщо не съм доволна от магазина им в Будапеща. Купих си няколко по-широки дрешки като за бременна и се скапаха след няколко обличания. Надявам се да ме изкарат поне още 2-3 седмици и ги хвърлям. За отрицателно време платът стана на топченца, а са обличани  максимум по 5 пъти за по няколко часа #Crazy. Не бяха нито намалени, нито пък най-евтините. Други дрехи ги побърквам от носене, но нямам такъв проблем. Crossing Arms

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Повечето ми неща са от Испания, но имам и такива, купувани от Секънд хенд магазини.

# 55
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз пък съм много доволна от дрехите им.
от там пазаря главно за децата, особено за малката.
миналата година й взех ботуши за 7 евро, ей така за смяна да има, тази година ги носи пак - не са мръднали Simple Smile
лятото й купих пак обувки евтинийки, нямам забележки, само хвалби.

# 56
  • Мнения: 3 164
За себе си нямам дрешка с тази марка, но виж децата са пълни LaughingБаща им постоянно им носи, но може би защото са предимно от Германия, Австрия и до сега нямаме лоша дреха относно качество PeaceБих казала, че детските дрешки с тази марка си заслужават Peace

# 57
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
имат страхотни детски дрехи. в нормалните страни като Германия и Австрия правят и страхотни намаления. купували сме неща с 50% намаление. имаме много дрешки -  и на малката и мои. много ми харесват. използват обикновено памук 100%, което ми е любима материя.

# 58
  • Мнения: 4 916
... правят и страхотни намаления. ...

Сега се сетих за два пуловера, които си купих от Брюксел за по 9,90 евро. С шалчета даже!  Hug

# 59
  • Мнения: 1 299
Не съм почитател на H&M, това е магазин за евтини и далеч не толкова качествени дрехи...да не говорим, че визията им е под всякаква критика, но това вече е въпрос на вкус. Трябва обаче да призная, че бебешките им неща са готини, за качество не мога да кажа - все пак се ползват по няколко месеца, а възрастните хора носят една дреха с години.
шият в Бг - "H&M има 80 фабрики в България, над 14 000 служители произвеждащи 26 млн. артикула годишно. "

Обаче е странно, че още нямат магазин в Бг, защото просто са завладяли света...  но сигурно в някой от новите молове и Н&М ще се появи....

# 60
  • Мнения: X
аз ги харесвам
в момента си поръчвам разни неща от outlet - колекции - много стилни и според моя вкус
иначе в магазина им се чувствам като изгубена
но имат дрехи на различни нива като качество и цена
но обувки от тях не бих взела, въпреки че тук гаранцията е 2год

общо взето има няколко вериги, чийто фен съм и си ги обикалям редовно

# 61
  • Мнения: 1 645
Колекцията на Кавали може вече да се види онлайн, още около 2 седмици до пускането и в продажба. Много ми хареса и заинтригува,от сега съм си харесала 3-4 неща които със сигурност ще купя. Разгледайте и вие http://www.hm.com/nl/

# 62
  • Мнения: 877
 Това лято бях при шведите и при H&M взех си разни неща с идеята, че купувам нещо типично шведско. Не съм доволна. Дизайн, всичко свежо и цветовете след първото пране са чао. Фиксаторите ли са им зле, какво нямам идея.

# 63
  • Мнения: 59
на мен качеството на дрехите и моделите им ми допадат.пазарувала съм техни неща от Германия и никога не съм оставала разочарована

# 64
  • Мнения: 19 332
мен обикновено ми харесват дрехите по рекламите им,но като вляза в магазина ми се струват все едни парцаливи.намирала съм си и хубави неща.

# 65
  • Мнения: 4 212
Преди седмица влязох с дъщеря ми. Нейната реакция на входа беше  - "От кога си купуваш лелешки дрехи'"  Mr. Green
Разбира се както винаги влизам да купя ластици за коса.
Тъй като спадат продажбите, направиха трик. Еди коя си звезда с колекция за H&M.То не беше Мадона, Кайли Миноуг, Кавали...

# 66
  • Мнения: 19 332
днес ходих в H&M.преди това обиколихме Бенетон.честно казано в H&M имаше подобни неща на половината от бенетонските цени.лошото е обаче ,че нещата не са така качествени.
другата седмица ще пускат новата колекция на Кавали.по рекламите имаше яки дрешки,но ще видим цените как ще са.

# 67
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
днес ходих в H&M.преди това обиколихме Бенетон.честно казано в H&M имаше подобни неща на половината от бенетонските цени.лошото е обаче ,че нещата не са така качествени.
другата седмица ще пускат новата колекция на Кавали.по рекламите имаше яки дрешки,но ще видим цените как ще са.
разлика в ка4еството е 4уствителна...
Някои не6та  от колекцията на Кавали не изглеждат  зле, само 4е като се има в предвид 4е вси4ко 6те е праве за  H&M... спомням си., 4е преди няколко години тук има6е страхотни опа6ки за предтавянето на колекцията на Карл Лагерфелд....но после моделите така и не се разпродадоха и  си стояха  дори с етикети 70% на зимните намаления....

# 68
  • Мнения: 1 800
Ето няколко модела от колекцията на Кавали за H&M:

http://trendmill.com/articles_view/648

# 69
  • Мнения: 1 483
Посетих магазините им в Лондон и не съм много впечатлена,приличат ми на дрехи втора употреба.Но си купих 2 фигурални чорапогашника,които са готини.

# 70
  • Мнения: 7 947
Ето няколко модела от колекцията на Кавали за H&M:

http://trendmill.com/articles_view/648
Е това харесва ли ви... newsm78

# 71
  • Мнения: 1 299
Ето няколко модела от колекцията на Кавали за H&M:

http://trendmill.com/articles_view/648
Е това харесва ли ви... newsm78
залената блуза на белите точки...направо ме разсмива  Laughing
и в комбинация с някоя обувка тип цвичка, червена на черни точаки (доста актуални в някои държави) направо ще съм хит на сезона  Crazy

мен обикновено ми харесват дрехите по рекламите им,но като вляза в магазина ми се струват все едни парцаливи.намирала съм си и хубави неща.
на снимка всичко може да изглежда супер....фотошопа всички го знаем  Wink

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 22:09 от Ланфеар

# 72
  • Мнения: 1 645
Ето няколко модела от колекцията на Кавали за H&M:

http://trendmill.com/articles_view/648

Това е просто колекция на Н&М а не тази на Кавали Peace

# 73
  • Мнения: 7 947
Ето няколко модела от колекцията на Кавали за H&M:

http://trendmill.com/articles_view/648

Това е просто колекция на Н&М а не тази на Кавали Peace
Дори и на Шанел да беше - пак нямаше да си взема, ужасна работа...
H&M са си долнопробни евтини магазини, без никакво качество във всички европейски държави, говоря от личен опит!

# 74
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
H&M са си долнопробни евтини магазини, без никакво качество във всички европейски държави, говоря от личен опит!
иха!
чак пък долнопробни и нискокачествени Rolling Eyes

на мен показаната колекция ми харесва. според мен е важно тялото, което носи тези дрехи
възрастта също е от значение - на младо и стройно тяло ще му тичкат такива дрешки

# 75
  • Мнения: 1 645
Долнопробни и нискокачествени-не,не мога да се съглася.
Купувам си от доста време,около 4 години вече и имам много техни неща. Не единствено техни разбира се. Мога да дам горе-долу предценка и да имат неща,които са излизали не толкова добри,но има и други които са се оказвали много сполучливи.От детските дрешки съм направо във възторг и много доволна например.
От това,което съм купила за себе си нищо лошо не мога да кажа. Както вече писах според цената и качеството.Ами имам и 10 пъти по скъпи дрехи от други марки които нищо не струват. И вече казах ако ги нямаше етикетите нямаше да предположите че са на една или друга фирма.
Една дреха е хубава и качесвена ако е такава наистина а не ако е от Н&М или Версаче.

# 76
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
От детските дрешки съм направо във възторг и много доволна например.
и аз. малката изключително оттам я обличам и дрехите й са повече от супер откъм качество.
а като видя бебешките ми се прищява пак бебе

# 77
  • Мнения: 19 332
току що си купих три сутиена Hello Kitty и прашки към тях.направо са страхотни.

# 78
  • Мнения: 1 800

Дори и на Шанел да беше - пак нямаше да си взема, ужасна работа...
H&M са си долнопробни евтини магазини, без никакво качество във всички европейски държави, говоря от личен опит!

Ти защо мислиш , че ние говорим на изуст newsm78 Също споделяме от личен опит. Незнам къде си гледала тези само долнопробни дрехи, но има няколко линии на Н&М и нито цената нито качеството на някои от тях е долнопробно Peace
В Мюнхен има няколко тяхни магазина- един само за аксесоари, друг за тинейджъри, мъже и пр. и във всичките едвам се разминавах от народ.  Ако е така както казваш, едва ли ще има толкова много клиенти и отварят толкова много магазини по света Thinking


Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 04:58 от benson10

# 79
  • Мнения: 7 947
Е да, то и по Женски пазар не можеш се размина от народ...а продават само боклуци!
Посещавала съм Н&M в Белгия и в Женева, на всякъде едно и също - много евтини дрехи - в сравнение с цените на дрехите в другите им магазини, съответно и много ниско качество! Аз не робувам на марки, но купувам от там, от където съм останала поне 90% доволна, ако от определен магазин не ми е харесало нещо като качество - не си правя експерименти да купувам отново, та дано попадна на по-качествена дреха!За детските не мога да коментирам, защото не съм купувала.За аксесоарите - също.Но разбира се, всичко е въпрос на избор и на финанси! Аз просто не правя компромис с качеството, това е! Hug

# 80
  • Мнения: 857
Имат много хубави неща като дизаин на много добри цени, а качеството зависи от много неща. Техни дрехи се шият навсякъде по света ,аз лично съм попадала на такива който се шият в България и наистина са с кофти качество, но имам един панталон които носих 2 години без да трепне и ако не ми беше станал малък сигурно щях да нося още.

# 81
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Посещавала съм Н&M в Белгия и в Женева, на всякъде едно и също - много евтини дрехи - в сравнение с цените на дрехите в другите им магазини, съответно и много ниско качество!
това не го разбирам
да не си била в някой аутлет?

 Аз просто не правя компромис с качеството, това е!
бъди сигурна, че западния человек още по-малко Wink

# 82
  • Мнения: 7 947
Посещавала съм Н&M в Белгия и в Женева, на всякъде едно и също - много евтини дрехи - в сравнение с цените на дрехите в другите им магазини, съответно и много ниско качество!
това не го разбирам
да не си била в някой аутлет?

 Аз просто не правя компромис с качеството, това е!
бъди сигурна, че западния человек още по-малко Wink
Кое по-точно не разбираш Crazy? Това, че не съм доволна от стоките или какво?  newsm78
Или може би защото има много хора в магазините и западния человек купува от там може би означава за теб, че стоката е страхотна...е да, ама за мен не е така! Не е нужно да спорим, просто това е моето мнение и толкова!

# 83
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
въобще не споря, просто ми е интересно. хич не ми дреме дали ги харесваш, не работя за тях.
не разбрах това - много евтини дрехи - в сравнение с цените на дрехите в другите им магазини
ако искаш ми го обясни, ако не- здраве да е Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 4 776
въобще не споря, просто ми е интересно. хич не ми дреме дали ги харесваш, не работя за тях.
не разбрах това - много евтини дрехи - в сравнение с цените на дрехите в другите им магазини
ако искаш ми го обясни, ако не- здраве да е Grinning
И аз не го разбрах... кои са "другите им магазини"? Tired

# 85
  • Мнения: 7 947
 ooooh!Чудно ми е кое не е ясно, но ще го кажа и с други думи - цените на дрехите в Н&M са по-ниски от цените на дрехите, които се продават в другите магазини за дрехи. Това е просто евтина конфекция! Ако си търсиш блуза или риза например - в Н&M ще намериш такава за 15-30 евро, а в друг магазин, не - марков дори, цените са от 50-80 евро/това е за Швейцария например, от където ми се наложи да пазарувам, защото ми бяха загубили куфара на летището, но това е друга тема/.  Не че имам нещо против по- евтините дрехи, но специално нещата които имам от Н&M се скапаха за отрицателно време и затова повече не бих си взела от там.Това имам впредвид, дано да съм била ясна този път Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 4 776
ooooh!Чудно ми е кое не е ясно, но ще го кажа и с други думи - цените на дрехите в Н&M са по-ниски от цените на дрехите, които се продават в другите магазини за дрехи. Това е просто евтина конфекция! Ако си търсиш блуза или риза например - в Н&M ще намериш такава за 15-30 евро, а в друг магазин, не - марков дори, цените са от 50-80 евро/това е за Швейцария например, от където ми се наложи да пазарувам, защото ми бяха загубили куфара на летището, но това е друга тема/.  Не че имам нещо против по- евтините дрехи, но специално нещата които имам от Н&M се скапаха за отрицателно време и затова повече не бих си взела от там.Това имам впредвид, дано да съм била ясна този път Laughing
Този път си ясна, да! Просто е трябвало да напишеш само "другите магазини", а не "другите ИМ магазини", защото ни хвърли в чуденка кои са тези техни други магазини  Peace

# 87
  • Мнения: 7 947
А пък аз се чудех и маех защо не ме разбирате...

# 88
  • Мнения: 413
За стандарта на Австрия магазините на НиМ са най-евтините и с най-долно качество. Рекламата е: "за един сезон". Шият се по цял свят - Китай, Бангладеш, Румъния, Туция.... и се носят точно един сезон, качеството не позволява повече.  Grinning  Тук само тинейджърите си купуват най-вече от там дрехи, защото са евтини и мама и тати не отпускат много пари. Wink

  Един път ми хареса една блузка и кво да видя "Made in Bulgaria"

# 89
  • София
  • Мнения: 3 271
Само дето аз не разбрах в кой от софийските МОЛ-ове имат магазин newsm78

# 90
  • Мнения: 1 800
Е да, то и по Женски пазар не можеш се размина от народ...а продават само боклуци!
Женския пазар е един, а НМ имат магазини по света, не може да сравняваш тези две места.
Не отричам, че имат и некачествени дрехи, но кой магазин няма ?! В дизайнерски магазини съм виждала  неща, които струват майка си и баща си, а в никакъв  случай цената не отговаря на качеството. Naughty Цена-качество е много относително нещо. Не само НМ шият из другите държави, а всички, защото им е по-евтино. Например имам панталон на Келвин Клайн шит в Йордания (и не е купуван от Женски пазар) .
  Според мен линията им за тинейджърки е най- лоша, но това им трябва на децата, точно за един сезон, така или иначе следващото лято няма да е модерно и куул. Peace
Колко средностатистически българи (и не само) могат да си позволят всяка дреха да е над 40 евро newsm78


Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 19:26 от benson10

# 91
  • Мнения: 19 332
За стандарта на Австрия магазините на НиМ са най-евтините и с най-долно качество. Рекламата е: "за един сезон". Шият се по цял свят - Китай, Бангладеш, Румъния, Туция.... и се носят точно един сезон, качеството не позволява повече.  Grinning  Тук само тинейджърите си купуват най-вече от там дрехи, защото са евтини и мама и тати не отпускат много пари. Wink

  Един път ми хареса една блузка и кво да видя "Made in Bulgaria"

в България шият не само дрехи на H&M,а и на други вериги,които предлагат качествена и скъпа стока .производството е изнесено в тези страни просто,защото не си струва да дават толкова пари за работна ръка при положение ,че с необходимото know-how могат да шият на безценица в Китай или БГ.една моя роднина прави софтуера за кройки на много маркови дрехи,които попсле се изнасят.

# 92
  • Мнения: 1 645
Мммм...да
Точно в тази сфера съм и ми е направило впечатление,че къде са шити също не е от значение. Работя в магазин за маркови и дизайнерски дрехи и обувки...марки които не бива и да си помислят даже за ниско качество,но за съжаление и това се случва с някои от дрехите им.Попадала съм и на дрехи шити в България,но тези които ги купуват изобщо не обръщат внимание на това и броят по 500-1000 евро за бройка,че и повече.
Но качеството зависи от много неща.
Например аз като си купя нещо от магазина и си го нося,и го пера и нищо му няма...но в същото време идват жени със същата дреха или обувка и с рекламации.И според тях не е качествено.
От един и същи неща има доволни и недоволни клиенти,клиенти които ценят качеството и такива които го оплюват.Това са много относителни неща.

# 93
moga da vi dam podrobna informacia za h&m vsichko koeto vi interesuva
samo pitayte
v momenta imat strahotni rokli kolekcia na roberto kavali za h&m
pozdravi

# 94
dori tom tailor se shie v balgaria taka 4e vie za hubavi drehi li govorite ili za dobri marki?

# 95
  • Мнения: 857
не само H&M i Tom Taylor а и  LA perla,Disel,MAX&CO,MaxMara,PenyBlack,Stefanel,Mango,Zara и много други.

# 96
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
moga da vi dam podrobna informacia za h&m vsichko koeto vi interesuva
samo pitayte
v momenta imat strahotni rokli kolekcia na roberto kavali za h&m
pozdravi

Ами мен ме интересува, дай по- подробно инфо.

# 97
imat internet stranica h&m.com trybva da si izbere6 strana ili ezik koito razbirash otiva6 otlyvo na online shop i moze6 da razgleshdash po4ti vsichko.ne mozesh da vidish vsichko no dosta interesni neshta mozesh da vidish ako imash nykoi poznat mozesh da si haresvash po neshto i toi da ti go prashta nevyrvam da pravyt dostavki do balgaria no sas sigornost skoro shte otvoryt magazin ako vse osht nymat.az sashto ne haresvam vsichko koeto shiyt no dosta neshta sa mnogo spoluchlivi osobeno detskite im drehi sa neveroytni.
misly 4e roklite na kavali oshte ne sa gi pusnali
pozdavi
pitai neshto po konkretno ako iskash

# 98
estestveno 4e vsichki marki se shiyat v balgaria nie vse pak govorim za konfekcia taka 4e skapa ili evtina marka vsichko e shablono
imam edna poznata koyato ima magazin v koito prodava drehi na koyato si marka iskash ostanali broiki ot ishlemeta na shivashki firmi vski4ko ne po skapo ot 20 leva vsichki marki kvoto si poiskash

# 99
  • Мнения: 7 947
А от кой град си и къде е тоз чуден магазин на твоята позната? newsm78

# 100
neznam dali oshte sashtesvuva -tam otkadeto idvat pove4eto drehi RUSE

# 101
  • София
  • Мнения: 4 776
neznam dali oshte sashtesvuva -tam otkadeto idvat pove4eto drehi RUSE
Еха, я дай подробности къде точно, че следващата седмица съм там за два дни  Peace

# 102
v kompleks YALTA na 2 etaz nykade v danoto
no neznam dali naistina sashtestvuva vse oshte
mai magazina beshe s nomer 214 ili 216
sigorna sam che ako e tam shte go namerish
pishi ako moze posle

# 103
  • София
  • Мнения: 4 776
v kompleks YALTA na 2 etaz nykade v danoto
no neznam dali naistina sashtestvuva vse oshte
mai magazina beshe s nomer 214 ili 216
sigorna sam che ako e tam shte go namerish
pishi ako moze posle
Мерси  bouquet Ако мина през Ялта ще ти пиша. По принцип не обичам да ходя там, но ако имам път в района
ще погледна.

# 104
  • Мнения: 1 941
Мацки, малко видео от един магазин H&M нейде по света, в момента на пускането на колекцията на Кавали...
http://video.style.com/?fr_story=75949809038556e1ab9f8053ec283f3794d923be

# 105
  • Мнения: 19 332
нещо не мога да го отворя.
тук имаше голям наплив за колекцията.в 10ч сутринта вече всичко беше обрано.

# 106
  • Мнения: X
в Швеция всичко се изкупи за половин ден
и веднага се появи по разни сайтове на двойни цени

в момента H&M пускат интересни модели за коледните празници

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Днес си купих дънчена пола с марака H&M от магазин във Варна . На етикета пише , че е произведена в Турция.В магазина имаше и дънки с тази марка. Peace

# 108
  • Мнения: 4 435
Аз харесах само неща от колекцията на Кавали.  Flutter

# 109
  • Мнения: 847
Да ,НМ шият предимно в БГ ,Турция , Румъния - вси4ко което е от памук ...
Дрехи може да намерите в Пловдив в магазина на фирмата която шия за тях ...незнам коя е ,пловдивска е ,но има и други...Магазина се намира в новия мол в Пловдив - Гранд ,само да знаете ,4е продава4ката е отвратителна ....
Ина4е тези които са с етикети от Турция ,наистина са шити там - за НМ , а наште търговци ги намират по складовете ...и ги внасят за продажба в БГ...
И Зара си шият в Бг , не ви ли харесват техните дрехи?

# 110
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Дрехите  на Zara са в пъти по ка4ествени..., макар 4е и те  не са не6то особено...Имат добри попадения  за декорацията на дома....

# 111
  • Мнения: 2 484
От скоро всички майки сме луднали по тази марка ама да ви кажа от втора ръка,качествено ,страхотно и модерно !Имаме яке,джинси,блуза,шапка мнооого неща на марката!Може снимки ако искате!Просто дори и втора ръка дрехите са запазени качествени и супер! Hug

# 112
  • Мнения: 164
Скоро бях във Виена и си ,купих доста неща.Харесаха ми много,особено детските нямаха равни,но за огромно мое разочарование след първото пране цветовете им паднаха и трикото изглежда  старо.

# 113
  • Мнения: 275
             Предстои ми ходене до РИМ и се чудя да ли там ще има м-ни на H&M , ЗАРА  иВиктория сикрет.
 М иналия месиц бях във Виена и си купих от Н М страхотна риза на рае без намаление, но ми беше съвестно да обикалям  магазините все пак трябваше да се гледат забележителности Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 17:42 от linna

# 114
  • Мнения: 4 202
             Предстои ми ходене до РИМ и се чудя да ли там ще има м-ни на H&M , ЗАРА  иВиктория сикрет.
 М иналия месиц бях във Виена и си купих от Н М страхотна риза на рае без намаление, но ми беше съвестно да обикалям  магазините все пак трябваше да се гледат забележи Rolling Eyes

Провери в сайтовете им дали имат магазини там.
Аз като пътувам някъде и си вадя адресите на магазините от интернет.

# 115
  • Мнения: 65
Аз също, много харесвам дрехите на h&m.
В магазина за дрехи за бременни известен като "под колоните" на Графа, има дрехи с етикет H & M Made in Bulgaria и цените бяха доста добри.

# 116
  • Мнения: 3 423
Да, това е евтинджос са тийнове
и за хора с невисоки доходи. Някои
неща са добри, някои не. Детските
дрешки не са никак лоши обаче.

# 117
  • Мнения: 149
Имам доста дрешки,страхотни са,много качествени и хубави  smile3521

# 118
  • Мнения: 240
Като бях във Виена преди 1 месец, имаше отвратителни неща, дори нищо не ми привлече вниманието...има къде-къде колко по-хубави магазини Peace

# 119
  • Мнения: 278
В Германия съм и тук във всеки град има филиали на H&M ако някой някога попадне на такъв магазин се загледайте по етикетите на дрехите. Повечето са правени в Бангладеш, Индия, Китай даже и в България. Качеството не е кой знае какво. Моделите също. Купувала съм си дрехи от там, но като цяло не е мой стила на дрехи дето се продават там. Както xxvxxi каза...има къде къде по-хубави магазини.

# 120
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, това е евтинджос са тийнове
и за хора с невисоки доходи. Някои
неща са добри, някои не. Детските
дрешки не са никак лоши обаче.
Напълно подкрепям. Някои неща стават, някои много бързо се разпарцаливят. Преди години си бях купила едни дънки от Стокхолм. Убих ги от носене, а не им личи.  newsm78 Е, не са като чисто нови, но къде-къде по-хубави марки траят много по-малко.

# 121
  • NL
  • Мнения: 520
Преди седмица ходих в Н&М да пазарувам за детето.Е имаше много сладки неща за нея.За мен обаче нищо не си харесах.Почти всичко беше в по-тъмни цветове-зелено,кафяво,сиво и бяло за фон Wink.Получих и каталога им и пак за лятото  липсват свежи дрешки.Преди време си взех и комплект бельо оттам и сутиена беше супер къс на гръдната обиколка.Още седи разпънат на една закачалка но засега никакъв шанс да се поотпусне малко Laughing.

# 122
  • Мнения: X
Да споделя и моя скромен опит, от около две години през ден минавам през техните магазини, а тук в Стокхолм са доста. Винаги си купувам по не6то за мен, детето или мъжа ми. За какви нека4ествени не6та говорите, като аз за две години досега не съм попадала на нека4ествена дреха. Последно си поръ4ах ето тези не6та онлайн, 4е по магазините бяха свър6или
ето този трен4 за 25 евро, страхотен е http://shop.hm.com/se/?action=viewoutletshoppingwindow&dept=DAM_YTT
тези къси панталонки в жълто, в магазина го няма6е този цвят http://shop.hm.com/se/?action=viewcampaign640pris&section=W&page=3
този 6ал, много е красив http://shop.hm.com/se/?action=viewshoppingwindow&dept=DAM_ACC_MOS
На детето 95 % от дрехите са H&M. Нито са избелели цветовете, нито са се раздърпали дре6ките. Дори изпратих в БГ три ка6она с умалели дрехи и майка ми каза,4е били като нови.
Но пък една позната и тя купува дрехи за нейното дете от H&M, не знам как ги пере, но след първото изпиране, прили4ат на парцал  newsm78.

# 123
  • Мнения: 1 165
Аз съм си купувала еднствено бельо от въпросната марка и да ви кажа излезе супер качествено!

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми има доста дрешки от въпросната марка и не мога да се оплача. Напротив доволна съм от качеството им.

# 125
  • Мнения: 402
Ami az nqmam wyzmojnost da pose6tqvam magzini na markata v 4ujbina, namiram osnovno tehni ne6ta vyv vtorite upotrebi i naposleduk v indiiskite magazini, osnovno rokli i rizi. No kato hodih v Spain za malko na gosti uspqh da si kupq nqkoi ne6ta, za6toto w Madrid ima6e mnogo magazini na H&M. Lenenata riza i lenenoto sako ne sa mrudnali, super sa. A sega za deteto mi izpra6tat i sum prosto super dovolna. A tova, koeto sum si kupuvala ot bg, zavisi dokolko e zapazeno, e su6to mnogo dobro. Az moga da kaja 4e sum fen na tazi marka. No sum napulno naqsno 4e tova e konfekciq za masoviq potrebitel i e napulno vuzmojno da i ima i neka4estveni ne6ta. To i cenite si pokazvat za kogo sa prednazna4eni drehite. Az li4no bih se zaradvala mnogo ako se ovori magazin v BG.
P.S: Izvinqvam se za tova 4e ne pi6a na kirilca no se okaza 4e lipsva na tozi PC.

# 126
  • Мнения: 1 531
една суупер стара тема  Wink
дърпам напред да кажа, че открих симпатично ново магазинче близо до Народното събрание от магазини "Ревю", но точно този магазин нямат втора употреба, а от "ревюта и разпродажби", има много сака, панталони,поли,ризи на h&m и са супер Flutter и малки и големи размери, по една бройка от всяко Peace цените ми се струват средни: полата ми е 33лв, панталони към 40 Peace , взех си интересно джинсово спортно-елегантно сако с къдрички мн симпатик за 66лв, обаче на него хич му няма етикетът, било дизайнерско, някой го шил и внесено нелегално newsm78

а няма ли най-накрая да открият техен магазин или поне аутлет като "зара" примерно  newsm78

# 127
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
една суупер стара тема  Wink
дърпам напред да кажа, че открих симпатично ново магазинче близо до Народното събрание от магазини "Ревю", но точно този магазин нямат втора употреба, а от "ревюта и разпродажби", има много сака, панталони,поли,ризи на h&m и са супер Flutter и малки и големи размери, по една бройка от всяко Peace цените ми се струват средни: полата ми е 33лв, панталони към 40 Peace , взех си интересно джинсово спортно-елегантно сако с къдрички мн симпатик за 66лв, обаче на него хич му няма етикетът, било дизайнерско, някой го шил и внесено нелегално newsm78

а няма ли най-накрая да открият техен магазин или поне аутлет като "зара" примерно  newsm78

това са супер високи цени за разпродажба.... свери ценните със сайта и 6те се убеди6
http://shop.hm.com/de/?action=viewshoppingwindow&dept=DAM_OVR_KAV
при сезонна разпродажба
 цените запо4ват от 50% нааление, като  накрая стигат до 75 %

# 128
  • Мнения: 1 885
Трябва да дойдат скоро в Бг, просто няма начин! Преди много години,когато за пръв път влязох в H&M дрехите въобще не ми харесаха, всичко беше много разхвърляно , модели -тинейджърски. От няколко години обаче имат много сполучливи колекции и най-вече бизнес-колекциите им: поли,панталони, ризи,костюми, класически модели на абсолютно привлекателни цени. Тъй като аз се обличам на работа почти и само с костюми и съм търсила в Бг- еми  един що годе свестен костюм ( Дика, Нико) струва средно 150 лв. На същата цена( без намаленията) , че и дори по-евтино си го взимаш оттам. Пък ако има и намаления, леле-50,60% чиста далавера Mr. Green, но пък нали се сещате ,че стандартите на живот т.е заплата са различни.

А за бебешките и детските дрешки съм чувала само позитивни неща Peace

# 129
  • Мнения: 515
Женските дрехи от там не ми харесват особено, просто не са мой стил. Но от бельото им обаче съм супер доволна  Peace Моят приятел също има някоя друга тениска от там и е доволен също  Peace

# 130
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
. От няколко години обаче имат много сполучливи колекции и най-вече бизнес-колекциите им: поли,панталони, ризи,костюми, класически модели на абсолютно привлекателни цени.
за Н&М ли говорим?
такова 4удо като бизнес колекция на тази марка досега не съм виждала....
едва ли някой бизнесмен или бизнес дама би си купила  не6то от нея....
Ако някой купува не6то от тази марка, то е за6тото е възможно най евтината конфекция.....
Понякога имат интересни попадения при детските  дре6ки....

# 131
  • Мнения: 3 695
имам една жилетка от Н&М и много си я харесвам  Simple Smile

# 132
  • Мнения: 5 317

Ако някой купува не6то от тази марка, то е за6тото е възможно най евтината конфекция.....

явно за работа не трябва да е от най-скъпите.

# 133
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Ако някой купува не6то от тази марка, то е за6тото е възможно най евтината конфекция.....

явно за работа не трябва да е от най-скъпите.
зависи от работата....
евтино не винаги озна4ава хубаво...
но  вси4ко е въпрос на вкус....

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 23:37 от sl

# 134
  • на пистата
  • Мнения: 5 857
. От няколко години обаче имат много сполучливи колекции и най-вече бизнес-колекциите им: поли,панталони, ризи,костюми, класически модели на абсолютно привлекателни цени.

Понякога имат интересни попадения при детските  дре6ки....

мога да те опровергая,90% от дрехите на сина ми са от тази марка и порвярвай ми такива тук няма да намериш,страхотни са и като качество и като модели,различават се от всичко на нашия пазар.

# 135
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
. От няколко години обаче имат много сполучливи колекции и най-вече бизнес-колекциите им: поли,панталони, ризи,костюми, класически модели на абсолютно привлекателни цени.

Понякога имат интересни попадения при детските  дре6ки....

мога да те опровергая,90% от дрехите на сина ми са от тази марка и порвярвай ми такива тук няма да намериш,страхотни са и като качество и като модели,различават се от всичко на нашия пазар.
Вероятно за българския пазар изглеждат добри, но тук се купуват само за6тото са евтини, хората , които искат не6то по ка4ествено го търсят по други магазини

# 136
  • Мнения: 1 440
Аз последно от Лондон си взех няколко неща от H&M и като качество съм много доволна...На малката обаче направо се чудех колко още да взема, защото имат много сладурски неща...оказва се обаче, че в Англия дори в хипермаркетите имат страхотни попадения когато става въпрос за мъниците. Не се стремя да й купувам само скъпи дрехи заради етикета..така или инак ги носи 3-4месеца и после в кашона Joy Държа да са меки и интересни като десен, за да й се радвам като я обличам Grinning
Досега не съм попадала на дреха от Англия, която да се "разпадне" след няколко пранета...или дори да изглежа мърлява Tired

# 137
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
една суупер стара тема  Wink
дърпам напред да кажа, че открих симпатично ново магазинче близо до Народното събрание от магазини "Ревю", но точно този магазин нямат втора употреба, а от "ревюта и разпродажби", има много сака, панталони,поли,ризи на h&m и са супер Flutter и малки и големи размери, по една бройка от всяко Peace цените ми се струват средни: полата ми е 33лв, панталони към 40 Peace , взех си интересно джинсово спортно-елегантно сако с къдрички мн симпатик за 66лв, обаче на него хич му няма етикетът, било дизайнерско, някой го шил и внесено нелегално newsm78

а няма ли най-накрая да открият техен магазин или поне аутлет като "зара" примерно  newsm78

това са супер високи цени за разпродажба.... свери ценните със сайта и 6те се убеди6
http://shop.hm.com/de/?action=viewshoppingwindow&dept=DAM_OVR_KAV
при сезонна разпродажба
 цените запо4ват от 50% нааление, като  накрая стигат до 75 %

Абсолютно. От аутлет на марката в Мадрид съм си купувала дрехи за не повече от 2 Е парчето- панталони, поли, жилетки... Да не говорим за тениски и потници, които често са под 1Е.

# 138
  • Мнения: 4 527
Детските неща са им доста качествени. На моите деца всичко си е като ново, а си ги носят. Не бих казала, че и за себе си като съм купувала, съм попадала на некачествени неща. Като цяло съм доста доволна. Ларедут-ските неща са доста по-боклучави, например. Отивам да разгледам сайта на Н&М.

# 139
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Ларедут-ските неща са доста по-боклучави, например.

Така е  Peace

# 140
  • Мнения: 402
Ларедут-ските неща са доста по-боклучави, например.

Така е  Peace
И аз съм на това мнение.

# 141
  • Мнения: 2 786
Имам няколко дрешки на тази марка, като цяло съм доволна.
Внимавам с прането.
Детските дрешки ми харесват, понякога си харесвам и нещо за мен, но като цяло не е моя стил и цветова гама.

# 142
  • NL
  • Мнения: 520
щастлива
Цитат
Детските дрешки ми харесват, понякога си харесвам и нещо за мен, но като цяло не е моя стил и цветова гама.
Публикувано на: сряда, 24 септември 2008, 14:02
...И при мен е така.Последните две години рядко да си купя нещо за мен най-вече заради цветовете-направо депресия ме хваща като гледам тия тъмни цветове,камо ли да ги нося.Обаче сега гледам вкарали са и по-свежи тонове в най-новите модели.Ето това ми хареса много http://shop.hm.com/media/products/675/DL675_65199_36001_61_8467.jpg,имаше и други които хващат окото.Поръчах си няколко неща,сега да видим кога ще пристигнат,че последния път като поръчвах за детето ми ги доставиха с два месеца закъснение Tired.

# 143
  • Мнения: 2 786
Точно, напоследък са започнали да вкарват по-свежи тонове (може и да са се усетили, че с тези сиво-кафяви цветове просто няма да привлекат младежите).

# 144
  • Мнения: 28
Редовно влизам в магазина на Н&М, но просто нищо не мога да си харесам. По изключение веднъж си купих едни кафеви джинси, които бяха в намаление и на етикета им пишеше, че са шити в Бангладеш #Crazy
Модата им бих я определила като ежедневна, повече спортна, но на мен не ми допада нещо, макар че нося и такъв стил.
Не мога в никакъв случай да се съглася, че е много евтино, за същите пари например предпочитам да си купя нещо на Orsey, Reserved или C&A.

# 145
  • Мнения: 421
много съм доволна от тази марка ,често си купувам дрехи от H&M .изчистена линиа.,класически стил,добро качество,особенно спортните облекла.

# 146
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
много съм доволна от тази марка ,често си купувам дрехи от H&M .изчистена линиа.,класически стил,добро качество,особенно спортните облекла.

Виждам, че си от София. От къде пазаруваш такива дрехи?

# 147
  • Мнения: 421


Виждам, че си от София. От къде пазаруваш такива дрехи?
[/quote]


ами от софия съм,но от години живея в лондон.и така

# 148
  • Мнения: 1 629
Аммм да не прави лошо впечатление ама във Втората употреба е пълно с дрехи на H&M. Много рядко да си купя нещо от такъв магазин, ама ги обикалям като нямам какво да правя, защото във всеки друг скъп магазин веднага те почват "да кажете" и ми е досадно, а там можеш да се разходиш спокойно. Та така де аз се отнесох... ама ще следя темата.

# 149
  • Мнения: 4 527
Аз пък си купувам от втора употреба на Н&М. И на други марки. Хич не ме е срам.  Mr. Green Някои са като нови, например последната блуза, която си взех, забравих на коя марка беше.

# 150
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Аз пък си купувам от втора употреба на Н&М. И на други марки. Хич не ме е срам.  Mr. Green...

Мен също хич не ме е срам  Stop Повечето дрехи на детето са на тази марка, купувани от секънд хенд. Дрешките нямат нищо общо с боклуците, които се продават по магазините- на второто пране да се разшият, провиснат и обезцветят.

# 151
  • София
  • Мнения: 2 245
сега като разгледах в сайта им нещата /особено палтата и дънките/ и направо ми се доплака, че ги няма тук в БГ..  Cry няма поръчки за България нали?

# 152
  • Мнения: 45
Tова, че на някои етикети пише, че са made in Bulgaria  изобщо не означава, че са по- малко качествени от другите. Просто когато H&M дават определена поръчка да се изработи в някоя българска шивашка фирма, те винаги си доставят и материалите вкл. и прежда, плат и т.н.  

В нашата фирма например сме имали поръчки от H&M, C&A, дори D&G, i предимно немски марки от висок клас,чиито модели в магазините достигат цени от 300 -500 eu.  за един пуловер например.  
Затова искам да кажа, че като са изработвани на ишлеме в България, това не означава винаги, че са с ниско качество !!!!!					

# 153
  • Мнения: 7 947
Битсиани също се шие в Бг   Wink , но какво от това? Всички маркови дрехи отговарят на определени стандарти според фирмената политика и независимо къде се шият тези стандарти за качество се спазват.

# 154
  • Мнения: 4 527
Точно така е. Купувала съм си китайски обувки в Щатите и китайски обувки в Китай. Е, тези, дето са от Щатите, още не са мръднали.  Shocked Като нови са, ви казвам. 7 години вече! Едните ги хвърлих, защото им паднаха капачетата на токовете (в нашите разбити павета) и понеже са малко нестандартни, не знаех дали ще намеря такива. Изхвърлих ги просто, защото вече ми омръзна да ги нося. А си имам едни 'бързоходки' от там, сигурно с тях ще ме погребат.  Laughing (мале, да не дърпям дявола за опашката  Rolling Eyes). За сравнение - китайските ботуши, дето си ги купих в Китай, не ми изкараха и половината зима.  Rolling Eyes Боклук и половина, а не бяха много евтини.
Аз винаги се радвам, когато видя етикет 'made in Bulgaria', така съм сигурна, че е качетсвено.  Peace

# 155
  • Мнения: 707
Модата на H&M не ми допада. Да съм си купувала само няколко тениски и бельо от тях. Но за децата дрехите са практични и удобни.

# 156
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
50% от дрехите на дъщеря ми са от тази марка.
Доволна съм.

# 157
  • Мнения: 1 560
Харесвам ги, имам 5-6 дрешки от тях и съм доволна от качеството им. Peace

# 158
  • Мнения: 156
Дрехите им за деца са направо невероятни. Когато имам възможност , задължително пазарувам оттам. Дънки, блузи, аксесоари, последният път и пижами. Много съм доволна от качеството им. За мен все не остава време да разглеждам, но следващият път ....
И аз чакам с нетърпение да отворят тук магазин.

# 159
  • Мнения: 494
Не визирам никого,но просто ми се стори странно разочарованието на някои дами,че пишело на етикетите Made in Bulgaria, при положение, как винаги се твърди,че българинът предпочита българското newsm78

А иначе по темата, аз от години пазарувам в H&M. Преди няколко години наистина не бяха особено в час по отношение на модни тенденции и като цяло беше много разхвърляно,неугледно и старомодно. Но в последните години определено ме спечелиха като клиент. Обновиха филиалите,много модерни и светли,дрехите са подредени по цвят и размер и определено улучват да са в крак с времето. Иначе това е средна "марка", а не бутик,нито са много евтини,нито са скъпи,направени са за потребление на средната класа и според мен предлаганото качество напълно си отговаря на цените.

На мен особено ми харесват basic нетата,бельото и най вече детските дрешки.

# 160
  • Мнения: 421
да наистина детските дрешки са много сладки

# 161
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
80% от дрехите на дъщеря ми са от H&M. Много практични и удобни са. Аз имам само 2-3 неща от там. Много съжалявам обаче, че нямат магазин в България.

# 162
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз съм доволна от нещата, които съм си купувала от H&M. Честно казано само там си намерих прилични дрехи за бременни, които не бяха много скъпи. Определено ще си пазарувам и за в бъдеще от тях. C&A също много ми допадат. Купих доста дрехи на детко от там и то на сметка. В БГ не бих могла да напазарувам толкова много дрешки за същата сума.

А по отношение, на това че шият тук - много се радвам. Ако намеря дрешки от БГ на следващото си посещение и ми допаднат като моделл - не бих се поколебала да си ги купя!  Peace

# 163
  • Мнения: 402
Не само H&M, но всички световно известни марки за конфекция са изнесли производството си в третия свят или тук, на Балканите, но всичко се контролира. Не разбирам защо се очудвате и се разочаровате от това. В крайна сметка, за да може една такава марка да си позволи в края на сезона да обяви разпродажба от 50%, че и нагоре, продукцията трябва да има ниска себестойност. Това не значи, че дрехата е боклук. Аз пак казвам, че съм фен да обсъжданата марка, макар че е не мога да си купувам често от нея, по простата причина, че живея в Бг, но това, което ми изпращат от Испания, особено за детето, е страхотно. Имаме една карирана плисирана пола, жъне успех на всяка крачка Simple Smile.

# 164
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не само H&M, но всички световно известни марки за конфекция са изнесли производството си в третия свят или тук, на Балканите,
Права си... тази година понакупих доста не6та за дъ6теря ми от Бенетон и  само няколко бяха произведени в Италия останалото....  третия свят и Балканите....., а допреди  година  или две по4ти вси4ко на Бенетон си бе6е италианско...(става въпрос за фирмените магазини на марката))

# 165
  • Мнения: 485
Не ми харесват дрехите им. Миналата седмица влизах в два техни магазина в Милано - нищо не ми допадна.

Общи условия

Активация на акаунт