H&M

  • 42 435
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 476
преди години , работех във фирмата , която шие за тях, тук в България...Намираше се в сградата на ЗИТ / близо до разклона на Цариградско , към летището/...Имаха магазинче , и там продаваха нещата, които са над дадената поръчка...Сега офиса им се премести , но мисля , че склада остана там...може и магазина все още да съществува... Thinking
и цените , тогава , бяха по 4 лв., почти на всичко....

хм...а всеки ли може да си купи от този магазин или е само за служители?

# 16
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
всеки ... който го знае , щото е забутан на втория / или третия, не помня вече/ етаж...
и пак казвам - не съм сигурна , че в момента съществува този магазин...

# 17
  • Мнения: 1 645
Имат он-лайн магазини но без доставка за България.Аз поръчвам често он-лайн,удобно е. Супер сървиз-носят ги вкъщи,каквото не ми харесва сменям или връщам.Харесват ми като марка за допълнение в гардероба. Имат хубави базис-дрешки,а за качеството мога да кажа,че е според цената. За 5-6 евро не очаквам кой знае какво качество. Имам например панталони и блузи от които съм останала много доволна,но са от по високата ценова категория.Есприт и Мекс напримес според мен са на същото качество,само че с по високи цени...Веро мода,Вила,Онли почти същото. Детски дрешки купувам предимно от тях,хубави са,свестни и интересни весели моделчета на нормални цени.
Сегашната им колекция е много сполучлива-в крак с модните тенденции и много разнообразна.Анцузите,пижамите, белъото,чорапогащниците и аксесоарите също се уцелват много добри,но пак да кажа-не като основа на целия гардероб. Също комбинираните им колекции с известни личности много ми харесват.Сега чакам да видя колекцията им с Кавали,много ми е любопитно.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 476
всеки ... който го знае , щото е забутан на втория / или третия, не помня вече/ етаж...
и пак казвам - не съм сигурна , че в момента съществува този магазин...


ще гледам да проверя, може пък и да го има още Simple Smile
а как се казва фирмата, която шие за тях?

# 19
  • Мнения: 647
И аз не съм впечетлена от тях. В началото на лятото се сдобих с 5-6 дрешки на НМ и в края на лятото вече не стават за носене / едната блузка избеля многоооооо #2gunfire , на другата и паднаха златистите букви и т.н./ А не съм ги носила нон-стоп , а и много внимавам като ги пера.

# 20
  • Мнения: 7 947
Аз си взех  кожени страхотни на външен вид обувки на НиМ и то не от тук, а от Брюксел и познайте - след месец вътрешността им се изтри и проблясна подплатата...не мисля, че може да се говори за качество... Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 2 061
И аз не съм от феновете на марката. Все се насилвах докато живеех в Англия да си купя нещо, но така и не можах да харесам нищо. И на дрешките и на обувките и на аксесоарите си им личи, че са от ниско качество, а това някак не ми се нрави. Доста съм претенциозна за тези неща и не мога да направя компромис с това да нося дрешки от този магазин....
Не мисля, че качеството им е сравнимо с това на MEXX. Според мен има разлика и тя е в полза на МЕХХ.
Е, сигурно може да се изрови някоя находка, но като съм разглеждала толкова пъти магазините и не съм харесала нщо, хич няма и да се пробвам вече Naughty

# 22
  • Мнения: 1 800
Аз от години си купувам неща от тях. И съм страшно доволна. Съотношение цена -качество  е много добро. Имам само 2 блузки, които се скапаха, но те бяха от тези под $10. От тогава избягвам толкова евтините неща оттам и нямам проблеми. Имам панталон и дънки, коитo нося постоянно от 2 години и не са мръднали. Детските им дрехи са #1. Gap. Old Navy или други детски магазини тук не могат да ги стигнат по стил и качество.
Аксесоарите също ми допадат. Най ми харесва, че винаги са в крак с моднитe тенденции, което ми позволява да си обновя гардероба за сезона без да обеднявам. Достатъчно евтино, за да не ме е яд, че нещо се е скапало или не е модно следващия сезон.

# 23
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
жалко че нямат онлайн магазин, аз също ги харесвам, но не излизам често от България и няма как да си взимам...може ако някой ходи да напазарува срещу съответната комисионна Simple Smile
Аз ли4но не съм им фен за6тото продукцията им не е много ка4ествена...Рядко излиза някоя Находка, Предимно Аксесоари за деца, ( сл о4ила, 4анти, 6шапки, обувки...)но ако си навита, кажи какво да ти потърся.От 6.01 до 28.02 и от 1.06 до 31.08 има страхотни намаления до 70 процента.....

# 24
  • Мнения: 764
 А дали в Атина има техен магазин,че скоро май ще ходя?
Харесват ми дрехите им!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181
всеки ... който го знае , щото е забутан на втория / или третия, не помня вече/ етаж...
и пак казвам - не съм сигурна , че в момента съществува този магазин...


ще гледам да проверя, може пък и да го има още Simple Smile
а как се казва фирмата, която шие за тях?
Вече го няма там.проверявах миналия месец,защото и аз много си пазарувах от там,но ми казаха,че се е преместил отдавна.

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат:galq4

"Вече го няма там.проверявах миналия месец,защото и аз много си пазарувах от там,но ми казаха,че се е преместил отдавна."

А не казаха ли къде се е преместил? Confused

# 27
  • Мнения: 312
И на дрешките и на обувките и на аксесоарите си им личи, че са от ниско качество, а това някак не ми се нрави. Доста съм претенциозна за тези неща и не мога да направя компромис с това да нося дрешки от този магазин....
Не мисля, че качеството им е сравнимо с това на MEXX. Според мен има разлика и тя е в полза на МЕХХ.
Е, сигурно може да се изрови някоя находка, но като съм разглеждала толкова пъти магазините и не съм харесала нщо, хич няма и да се пробвам вече Naughty


Ами честно казано и аз съм на това мнение. MEXX, Vero moda и т.н. да не изброявам са с къде,къде по-добро качество.Но всеки си има стил и вкус и може да прецени какво да носи newsm08

# 28
  • Мнения: 46
Най-ниското възможно качество. И магазините им  са ми много неприятни. Всичко ми напомня на долнопробен турски магазин - и интериор и стоки и пазаруващите/много забрадени холандки пазаруват от там/.
Напоследък и ЗАРА ме отвращава.Не бих си купила нищо от тези два магазина.

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
всеки ... който го знае , щото е забутан на втория / или третия, не помня вече/ етаж...
и пак казвам - не съм сигурна , че в момента съществува този магазин...


ще гледам да проверя, може пък и да го има още Simple Smile
а как се казва фирмата, която шие за тях?
Вече го няма там.проверявах миналия месец,защото и аз много си пазарувах от там,но ми казаха,че се е преместил отдавна.
Офисът се е преместил в една нова зграда на бул.България, но мисля / или поне до миналата година по това време/ , че магазина не е там...сори, че не ми е актуална иноформацията...ако някой знае къде е сега, и аз бих отишла...

Общи условия

Активация на акаунт