H&M

  • 42 450
  • 165
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 043
Бях лятото при сестра ми в Берлин и я врънках да обиколим местните "забележителности" - Икея, Х&М и подобни. Тя ми каза, че в Х&М има само боклуци и че не е влизала от няколко години там. Аз бях така  Shocked, защото тук в Бг. дизайнът и качеството им са почти легендарни. Е, права беша - парцал до парцал  Naughty. С много зор си взех една ролкичка за 5 евро, намалена от 40. Но нищо друго, което да ми привлече вниманието  Rolling Eyes. Козметика имат, взех си 4-5 глоса за подаръци най-вече заради марката.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 776
Аз съм много доволна от всички дрехи, които имам от H&M. Нито са избледнели, нито са се разтегнали, а моделите им са много интересни и свежи. Единствено един червен потник, който се разтегна, но това ми се е случвало и с доста по-скъпи неща. Stop

# 47
  • Мнения: 7 947
H&M и Ikea - как да не ги обичаш шведите  Grinning
В H&M има както боклуци (като кройка, материя и модел), така и пипнати неща - имат различни на цвят етикети H&M и отделно различни линии, не може да се обобщава, че всичко е зле...Както Манго имат Suit линията, която се различава от останалите като качество и цена. Ценното на high street марките като Mango, Zara, Topshop и т.н. е, че изкарват на сезон няколко модела, които са леко копие на неща на Големите. Не случайно Големите започнаха да правят колекции за тях (а и отделно пуснаха собствени по-евтини марки).
Лагерфелд, Стела Макартни, Виктор и Ролф за H&M, очаква се и Кавали за H&M...
Preen, Sophia Kokosalaki за Topshop
И Манго не остана по-назад...За спортните марки да не говорим...
Много искам да отворят магазин тук. 

http://www.vogue.co.uk/vogue_daily/story/story.asp?stid=45513&date=&sid=

 
Мангото и Н&М в Белгия са едни от най-евтините магазини, пълно е с дрехи под 40 евро, което в другите магазини там не се среща! Аз и за Пре ма ма се учудих - супер ниски цени, много по ниски от тук в БГ! По принцип не робувам на марки, но впечатления събирам...

# 48
  • Мнения: 212
Според мен H&M работят с името си,качеството не заслужава.Наскоро пуснаха “M by Madonna collection” за H&M,сега наистина има добри неща,но са и по-скъпи

# 49
  • NL
  • Мнения: 520
Цитат
Наскоро пуснаха “M by Madonna collection” за H&M
Това наскоро,не е ли от няколко месеца?То дойде време на Кавали вече да се представи при тях Mr. Green.А да съм съвсем по темата.Имам няколко неща купени оттам,които все още са си в добро състояние.Не ми е любим магазин но се намират и интересни неща и то на добри цени.

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 21:22 от Milika

# 50
  • Мнения: 1 645
Имат козметика-да,но не е качествена а е по скоро за майтапа,както и фибките,шнолките,диадемките и шалчетата а и за по 1-2 до най много 5 евро какво качество може да се очаква. Ученичките например много и се радват-евтинко и за 11-12 годишни става.
А защо марката е толкова прехвалена в БГ...ами много пъти съм имала спорове заради израза "марково". Според мен има винаги две мнения по въпроса. Това което за едни е марково за други не е. За някои Н&М е малко по така фирма и я слагат в графа маркова,за други е като супермаркет и под марково разбират например Версаче или нещо от този род.
А че понякога и двете фирми купуват материали от едно място и шият в същите цехове е друг въпрос. От "марки" като Мекс,Есприт,Манго,Н&М, Онли може да се говори за разлика в цените,но всичките са на един принцип-колкото се може повече магазини и стока,за бърз доход...много реклама,много известност-"марково". Няма такова нещо-всичкото е етикет.
Ако не го пише на етикета,по качеството и материала не може да се определи кой го е произвел,ако ще и Долче и Габана да са.
Дреха,обувка,чанта,аксесоар-или ти харесва или не,или ти стои хубаво или лошо,или е качествена или е боклук...тук няма застраховани без значение от цената,рекламата и етикета.

Видях няколко от моделите на Кавали за Н&М ,страхотни са,нямам търпение до 8 ноември да ги пуснат та да видя цялата колекция.

# 51
  • Мнения: X
Магазин на H&M разгледах като бях в Австрия, нищо особено според мен, не  си пазарувах от там. 

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Аз пък съм супер доволна от дрехите, които имам с тази марка- няколко панталона, блузки, пуловери. Нищо не е мръднало нито като кройка, нито като цвят.
Да не говорим, че половината от гардероба на дъщеря ми е с тази марка. Изобщо няма база за сравнение между българските и тези дрехи  Naughty Нищо, че много от нещата са шити на ишлеме точно в Бг.

# 53
  • Мнения: 1 100
Аз пък съм супер доволна от дрехите, които имам с тази марка- няколко панталона, блузки, пуловери. Нищо не е мръднало нито като кройка, нито като цвят.
От H&M в коя държава пазаруваш? Аз изобщо не съм доволна от магазина им в Будапеща. Купих си няколко по-широки дрешки като за бременна и се скапаха след няколко обличания. Надявам се да ме изкарат поне още 2-3 седмици и ги хвърлям. За отрицателно време платът стана на топченца, а са обличани  максимум по 5 пъти за по няколко часа #Crazy. Не бяха нито намалени, нито пък най-евтините. Други дрехи ги побърквам от носене, но нямам такъв проблем. Crossing Arms

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Повечето ми неща са от Испания, но имам и такива, купувани от Секънд хенд магазини.

# 55
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз пък съм много доволна от дрехите им.
от там пазаря главно за децата, особено за малката.
миналата година й взех ботуши за 7 евро, ей така за смяна да има, тази година ги носи пак - не са мръднали Simple Smile
лятото й купих пак обувки евтинийки, нямам забележки, само хвалби.

# 56
  • Мнения: 3 164
За себе си нямам дрешка с тази марка, но виж децата са пълни LaughingБаща им постоянно им носи, но може би защото са предимно от Германия, Австрия и до сега нямаме лоша дреха относно качество PeaceБих казала, че детските дрешки с тази марка си заслужават Peace

# 57
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
имат страхотни детски дрехи. в нормалните страни като Германия и Австрия правят и страхотни намаления. купували сме неща с 50% намаление. имаме много дрешки -  и на малката и мои. много ми харесват. използват обикновено памук 100%, което ми е любима материя.

# 58
  • Мнения: 4 916
... правят и страхотни намаления. ...

Сега се сетих за два пуловера, които си купих от Брюксел за по 9,90 евро. С шалчета даже!  Hug

# 59
  • Мнения: 1 299
Не съм почитател на H&M, това е магазин за евтини и далеч не толкова качествени дрехи...да не говорим, че визията им е под всякаква критика, но това вече е въпрос на вкус. Трябва обаче да призная, че бебешките им неща са готини, за качество не мога да кажа - все пак се ползват по няколко месеца, а възрастните хора носят една дреха с години.
шият в Бг - "H&M има 80 фабрики в България, над 14 000 служители произвеждащи 26 млн. артикула годишно. "

Обаче е странно, че още нямат магазин в Бг, защото просто са завладяли света...  но сигурно в някой от новите молове и Н&М ще се появи....

Общи условия

Активация на акаунт