H&M

  • 42 476
  • 165
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 75
Много се изненадвам на неготивните реакции за H&M! #Crazy купуваласъм техни неща само от щатите и качеството им доста ми допада. не зная какво се продава в европа, но така както ги описвате звучат като terra nova - рядко купуваш качествена стока...

а относно интериорите на магазините им... Sick
Най-ниското възможно качество. И магазините им  са ми много неприятни. Всичко ми напомня на долнопробен турски магазин - и интериор и стоки и пазаруващите/много забрадени холандки пазаруват от там/.
Напоследък и ЗАРА ме отвращава.Не бих си купила нищо от тези два магазина.

аз съм виждала само тези в бостън, провидънс и ню йорк и доста ми допадат Simple Smile е, няма грозен магазин на 5то авеню Simple Smile

съгласна съм, че има и по-качествени марки, но тук не говорим за тях - благодаря все пак













# 31
  • София
  • Мнения: 593
Имам доста техни дрехи а и детето сьщо PeaceЗарибих се преди години като отвориха магазините за 2ра употреба забелязах че всичко което ми допада е тяхно Winkчестно да ви кажа това което не е шито в братските нам дьржави е по- качествено имам една блузка от 2г. любима ми е всяко лято я нося не е мрьднала производство Stockholm ,Sweden.

# 32
  • Мнения: 1 100
Аз си взех  кожени страхотни на външен вид обувки на НиМ и то не от тук, а от Брюксел и познайте - след месец вътрешността им се изтри и проблясна подплатата...не мисля, че може да се говори за качество... Crossing Arms
О, обувките там са "еднодневки", затова са и толкова евтини, не може да се очаква повече Wink

# 33
  • Мнения: 560
Имат магазин в МОЛ-а.
Голям фен съм на дрешките на тази фирма.Снабдявах се предимно от Германия-евтини,хубави и качествени. newsm10

# 34
  • Мнения: 1 645
Най-ниското възможно качество. И магазините им  са ми много неприятни. Всичко ми напомня на долнопробен турски магазин - и интериор и стоки и пазаруващите/много забрадени холандки пазаруват от там/.
Напоследък и ЗАРА ме отвращава.Не бих си купила нищо от тези два магазина.
Както и 80% от незабрадените...

# 35
  • Мнения: 364
H&M са ми анти марка . Никога до сега не ми е харесало нещо и дрехите са доста евтино изглеждащи.Да не говорим,че всичко което съм пробвала ми е винаги супер широко.Имат по някога хубави детски дрешки,но за големи е пълна скръб  Confused

# 36
  • Мнения: 281
H&M и Ikea - как да не ги обичаш шведите  Grinning
В H&M има както боклуци (като кройка, материя и модел), така и пипнати неща - имат различни на цвят етикети H&M и отделно различни линии, не може да се обобщава, че всичко е зле...Както Манго имат Suit линията, която се различава от останалите като качество и цена. Ценното на high street марките като Mango, Zara, Topshop и т.н. е, че изкарват на сезон няколко модела, които са леко копие на неща на Големите. Не случайно Големите започнаха да правят колекции за тях (а и отделно пуснаха собствени по-евтини марки).
Лагерфелд, Стела Макартни, Виктор и Ролф за H&M, очаква се и Кавали за H&M...
Preen, Sophia Kokosalaki за Topshop
И Манго не остана по-назад...За спортните марки да не говорим...
Много искам да отворят магазин тук. 

http://www.vogue.co.uk/vogue_daily/story/story.asp?stid=45513&date=&sid=

 

# 37
  • Мнения: 4 202
Имат магазин в МОЛ-а.
Голям фен съм на дрешките на тази фирма.Снабдявах се предимно от Германия-евтини,хубави и качествени. newsm10

Кой мол?  Shocked
Май бъркаш нещо.


/много забрадени холандки пазаруват от там/.

А къде не пазаруват те?

# 38
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имат магазин в МОЛ-а.
Голям фен съм на дрешките на тази фирма.Снабдявах се предимно от Германия-евтини,хубави и качествени. newsm10

Кой мол?  Shocked
Май бъркаш нещо.


/много забрадени холандки пазаруват от там/.

А къде не пазаруват те?


Точно това и аз щях да напиша. Peace

А магазин в Мол- а щеше да се разбере ако има.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 181
Цитат:galq4

"Вече го няма там.проверявах миналия месец,защото и аз много си пазарувах от там,но ми казаха,че се е преместил отдавна."

А не казаха ли къде се е преместил? Confused
Казаха ми че не знаят,но бил извън София-в селата или някъде около околовръстното.

# 40
  • Мнения: 75
2fast4u, много ми е интересно как се обличаш Laughing

в кой мол казвате, че ивма магазин на H&M?

# 41
  • Мнения: 1 045
А дали в Атина има техен магазин,че скоро май ще ходя?
Харесват ми дрехите им!

има, има техен магазин, на Стадиу...http://www.hm.com/gr/stores__storelocatorhtml.nhtml?country=GR&a … GR0402&step=5
На мен също не ми харесват тези дрехи, а 1/2 от дрехите им са правени в България-не че има нещо лошо де, но не съм очарована Confused

# 42
  • Мнения: 2 407
На мен не ми харесват.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 495
Моите впечатления пък хич не са лоши- имам само няколко неща, при това старички- от преди 2- 3 години, не са мръднали. Едното е ярко червена риза, която пера в пералнята на общо основание, не пуска и цветът й е супер.
Обаче козметика им е..... не е за разправяне! Sick

# 44
  • Мнения: 1 100
И козметика ли имат?! Shocked Не съм виждала.

Общи условия

Активация на акаунт