H&M

  • 42 479
  • 165
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 800
Е да, то и по Женски пазар не можеш се размина от народ...а продават само боклуци!
Женския пазар е един, а НМ имат магазини по света, не може да сравняваш тези две места.
Не отричам, че имат и некачествени дрехи, но кой магазин няма ?! В дизайнерски магазини съм виждала  неща, които струват майка си и баща си, а в никакъв  случай цената не отговаря на качеството. Naughty Цена-качество е много относително нещо. Не само НМ шият из другите държави, а всички, защото им е по-евтино. Например имам панталон на Келвин Клайн шит в Йордания (и не е купуван от Женски пазар) .
  Според мен линията им за тинейджърки е най- лоша, но това им трябва на децата, точно за един сезон, така или иначе следващото лято няма да е модерно и куул. Peace
Колко средностатистически българи (и не само) могат да си позволят всяка дреха да е над 40 евро newsm78


Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 19:26 от benson10

# 91
  • Мнения: 19 355
За стандарта на Австрия магазините на НиМ са най-евтините и с най-долно качество. Рекламата е: "за един сезон". Шият се по цял свят - Китай, Бангладеш, Румъния, Туция.... и се носят точно един сезон, качеството не позволява повече.  Grinning  Тук само тинейджърите си купуват най-вече от там дрехи, защото са евтини и мама и тати не отпускат много пари. Wink

  Един път ми хареса една блузка и кво да видя "Made in Bulgaria"

в България шият не само дрехи на H&M,а и на други вериги,които предлагат качествена и скъпа стока .производството е изнесено в тези страни просто,защото не си струва да дават толкова пари за работна ръка при положение ,че с необходимото know-how могат да шият на безценица в Китай или БГ.една моя роднина прави софтуера за кройки на много маркови дрехи,които попсле се изнасят.

# 92
  • Мнения: 1 645
Мммм...да
Точно в тази сфера съм и ми е направило впечатление,че къде са шити също не е от значение. Работя в магазин за маркови и дизайнерски дрехи и обувки...марки които не бива и да си помислят даже за ниско качество,но за съжаление и това се случва с някои от дрехите им.Попадала съм и на дрехи шити в България,но тези които ги купуват изобщо не обръщат внимание на това и броят по 500-1000 евро за бройка,че и повече.
Но качеството зависи от много неща.
Например аз като си купя нещо от магазина и си го нося,и го пера и нищо му няма...но в същото време идват жени със същата дреха или обувка и с рекламации.И според тях не е качествено.
От един и същи неща има доволни и недоволни клиенти,клиенти които ценят качеството и такива които го оплюват.Това са много относителни неща.

# 93
moga da vi dam podrobna informacia za h&m vsichko koeto vi interesuva
samo pitayte
v momenta imat strahotni rokli kolekcia na roberto kavali za h&m
pozdravi

# 94
dori tom tailor se shie v balgaria taka 4e vie za hubavi drehi li govorite ili za dobri marki?

# 95
  • Мнения: 857
не само H&M i Tom Taylor а и  LA perla,Disel,MAX&CO,MaxMara,PenyBlack,Stefanel,Mango,Zara и много други.

# 96
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
moga da vi dam podrobna informacia za h&m vsichko koeto vi interesuva
samo pitayte
v momenta imat strahotni rokli kolekcia na roberto kavali za h&m
pozdravi

Ами мен ме интересува, дай по- подробно инфо.

# 97
imat internet stranica h&m.com trybva da si izbere6 strana ili ezik koito razbirash otiva6 otlyvo na online shop i moze6 da razgleshdash po4ti vsichko.ne mozesh da vidish vsichko no dosta interesni neshta mozesh da vidish ako imash nykoi poznat mozesh da si haresvash po neshto i toi da ti go prashta nevyrvam da pravyt dostavki do balgaria no sas sigornost skoro shte otvoryt magazin ako vse osht nymat.az sashto ne haresvam vsichko koeto shiyt no dosta neshta sa mnogo spoluchlivi osobeno detskite im drehi sa neveroytni.
misly 4e roklite na kavali oshte ne sa gi pusnali
pozdavi
pitai neshto po konkretno ako iskash

# 98
estestveno 4e vsichki marki se shiyat v balgaria nie vse pak govorim za konfekcia taka 4e skapa ili evtina marka vsichko e shablono
imam edna poznata koyato ima magazin v koito prodava drehi na koyato si marka iskash ostanali broiki ot ishlemeta na shivashki firmi vski4ko ne po skapo ot 20 leva vsichki marki kvoto si poiskash

# 99
  • Мнения: 7 947
А от кой град си и къде е тоз чуден магазин на твоята позната? newsm78

# 100
neznam dali oshte sashtesvuva -tam otkadeto idvat pove4eto drehi RUSE

# 101
  • София
  • Мнения: 4 798
neznam dali oshte sashtesvuva -tam otkadeto idvat pove4eto drehi RUSE
Еха, я дай подробности къде точно, че следващата седмица съм там за два дни  Peace

# 102
v kompleks YALTA na 2 etaz nykade v danoto
no neznam dali naistina sashtestvuva vse oshte
mai magazina beshe s nomer 214 ili 216
sigorna sam che ako e tam shte go namerish
pishi ako moze posle

# 103
  • София
  • Мнения: 4 798
v kompleks YALTA na 2 etaz nykade v danoto
no neznam dali naistina sashtestvuva vse oshte
mai magazina beshe s nomer 214 ili 216
sigorna sam che ako e tam shte go namerish
pishi ako moze posle
Мерси  bouquet Ако мина през Ялта ще ти пиша. По принцип не обичам да ходя там, но ако имам път в района
ще погледна.

# 104
  • Мнения: 1 941
Мацки, малко видео от един магазин H&M нейде по света, в момента на пускането на колекцията на Кавали...
http://video.style.com/?fr_story=75949809038556e1ab9f8053ec283f3794d923be

Общи условия

Активация на акаунт